Skocz do zawartości

Premier Izraela Benjamin Netanyahu, napluł Polsce w twarz!


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny kwiatek i ''sukces'' PiS-u, premier Izreala Benjamin Netanyahu podczas konferencji poświęconej Iranowi i sytuacji na Bliskim Wschodzie, napluł Polsce w twarz, mówiąc o tym że Polacy mordowali razem z nazistami( oczywiście użył tego celowo, no bo nie Niemcy) Żydów :) 

 

https://nczas.com/2019/02/14/pis-zorganizowal-antypolska-konferencje-netanyahu-mowi-wprost-narod-polski-wspolpracowal-z-nazistowskim-rezimem/

 

Rząd Polski nie ma jaj, jest kompletnie wykastrowany i posłuszny swoim Panom w Izraelu, co pokazał dzisiaj, za takie słowa każdy szanujący się rząd wydaliłby takiego skurwysyna na zbity pysk, ale nie nasz (nie)rząd, który boi się panicznie swoich mocodawców, ile jeszcze czasu upłynie, żeby w niegdyś potężnym kraju Słowiańskim rządzili Polacy?

 

Ręce opadają, Polacy narażali własne życie żeby ratować Żydów a Ci teraz tak nam się odpłacają, teraz już wiecie dlaczego wyrzucali ich na przestrzeni wieków z wielu krajów Europy??

Osobiście jestem wkurwiony, mimo że nie mam na to wpływu, co jeszcze bardziej mnie wkurwia...

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

Osobiście jestem wkurwiony, mimo że nie mam na to wpływu, co jeszcze bardziej mnie wkurwia...

Jakiś tam wpływ masz. Dodawaj komentarze po angielsku w sieci, np. pod artykułami gazet izraelskich. Oczywiście trochę książek trzeba wcześniej poczytać, żeby nie palnąć gafy.

 

Rząd nie ma jaj, prawda, ale poprzednio nie było lepiej. Opluwanie Polski trwa od dziesięcioleci. 

Edytowane przez Kapitan Horyzont
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Jakiś tam wpływ masz. Dodawaj komentarze po angielsku w sieci, np. pod artykułami gazet izraelskich. Oczywiście trochę książek trzeba wcześniej poczytać, żeby nie palnąć gafy.

Robię to, ale w wielu stronach masz blokadę na dawanie komentarzy, szczególnie jeśli chodzi o Izraelskie strony, zastanawiam się żeby pójść z tematem dalej i zorganizować coś większego, niż pisanie na klawiaturze.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, The Motha napisał:

Kolejny kwiatek i ''sukces'' PiS-u, premier Izreala Benjamin Netanyahu podczas konferencji poświęconej Iranowi i sytuacji na Bliskim Wschodzie, napluł Polsce w twarz, mówiąc o tym że Polacy mordowali razem z nazistami( oczywiście użył tego celowo, no bo nie Niemcy) Żydów :) 

 

https://nczas.com/2019/02/14/pis-zorganizowal-antypolska-konferencje-netanyahu-mowi-wprost-narod-polski-wspolpracowal-z-nazistowskim-rezimem/

Jakieś ziarno prawdy w tym jest.

 

Nie jednego i nie dwóch Żydów w czasie w wojny zabili Polacy. Jakby dobrze pokopać w lasach albo na polach, to by człowiek znalazł ciekawe rzeczy. Starzy ludzie na wsi wiedzą, kto co robił.

 

Chętnym polecam film Pawła Łozińskiego "Miejsce urodzenia" o rodzinie Henryka Grynberga w czasie wojny.

 

Niestety, w czasie wojny jedna kanalia potrafiła doprowadzić do zguby dziesiątki Żydów. Natomiast, żeby uratować jednego Żyda przez całą wojnę potrzeba było pomocy dziesiątek osób. Taka była logika tamtej wojny i o tym się zapomina.

 

Nie zmienia to postaci rzeczy, że Polacy ratowali Żydów z narażeniem życia. Dlatego stwierdzenie, że Polacy pomagali nazistom mordować Żydów i poprzestanie na tym, bez dopowiedzenia o dobrej roli Polaków jest zafałszowaniem historii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odnotować jeszcze słowa sekretarza USA, które nawiązują do act 447. 

 

"I urge my Polish colleagues to move forward with comprehensive private property restitution legislation for those who lost their property during the Holocaust "

 

źródło: https://www.state.gov/secretary/remarks/2019/02/289396.htm

 

9 minut temu, Oktabryski napisał:

Jakieś ziarno prawdy w tym jest.

Nie jednego i nie dwóch Żydów w czasie w wojny zabili Polacy. 

 

 

"Odznaczeniem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata (do 1 stycznia 2016) uhonorowano 6620 Polaków; czyli ok. 25% liczby wszystkich odznaczonych tym medalem (26 119 – 1 stycznia 2016)[2]. Polacy są na pierwszym miejscu listy odznaczonych przez państwo Izrael za pomoc Żydom w czasie II wojny światowej."

 

Edytowane przez Soprano
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Oktabryski napisał:

Jakieś ziarno prawdy w tym jest.

 

Nie jednego i nie dwóch Żydów w czasie w wojny zabili Polacy. Jakby dobrze pokopać w lasach albo na polach, to by człowiek znalazł ciekawe rzeczy. Starzy ludzie na wsi wiedzą, kto co robił.

Nie. Sformułowanie "Polacy pomagali" sugeruje, że było to powszechne i dobrowolne. Byli 

Polacy, którzy własnoręcznie zabijali Żydów, tak. Ale działo się to w kraju okupowanym (zgodnie z prawem międzynarodowym odpowiada okupant), okupacja była straszna (Generalna Gubernia to był kraj upadły, masa przestępczości), a rząd Polski był JEDYNYM rządem alianckim troszczacym się o Żydów i próbującym im pomóc. Jedynie Węgrzy przez pewien czas próbowali chronić własnych obywateli.

 

Takie stwierdzenia stawiają nas w jednym rzędzie z sojusznikami Hitlera, a także z Ukraińcami i Lotyszami, pewnie też z Litwinami, nie pamiętam szczegółów, gdzie ludność powszechnie nienawidziła Żydów i mocno zasiliła jednostki Waffen SS.   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Nie.  

Nie wiem do czego jest to "nie".

 

Do wypowiedzi Beniamina Netanyahu?

 

Czy do mojej wypowiedzi, że nie jednego i nie dwóch Żydów zabili Polacy? Oraz, że jakby dobrze pokopać, można znaleźć ciekawe rzeczy? Dla mnie to jest właśnie owo ziarno prawdy, o którym wspomniałem na początku.

 

Nie specjalnie mnie interesuje, co mówi Bibi Netanyahu, ani co napisało Jeruzalem Post. Tak, jak ich nie specjalnie interesuje, co ja napisałem.

 

Interesuje mnie to, czy Polacy zrobili przegląd swoich dokonań z czasów wojny? Zarówno tych dobrych, jak i złych. Myślę, że to wiedza bardzo przydatna, tylko niestety nieprzyjemna.

 

Jak wizyta u dentysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten festiwal pogardliwych kopniaków w dupę, jakie od naszych kochanych jankesów oraz eskimosów zainkasował (udając, że nic się nie stało) nasz "rzond" podczas tej tragicznej warszawskiej "konferencji", pomyślałem sobie że nasi dumni XV-XVII -wieczni Przodkowie musieli się w grobach przewracać, widząc jak nisko upadliśmy i jak nas obcy bezkarnie upadlają.

T R A G E D I A ! 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Oktabryski napisał:

Interesuje mnie to, czy Polacy zrobili przegląd swoich dokonań z czasów wojny? Zarówno tych dobrych, jak i złych. Myślę, że to wiedza bardzo przydatna, tylko niestety nieprzyjemna.

Mnie się wydaje, że w Polsce dyskusja jest uczciwa - aż nazbyt uczciwa. Bez problemu wychodzą obiektywne książki. Wiem, bo czytam.

 

Pamiętaj, że po wojnie były procesy o zbrodnie na Żydach.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Oktabryski napisał:

Nie jednego i nie dwóch Żydów w czasie w wojny zabili Polacy.

Bandyci i psychopaci też i to nie tylko narodowości polskiej i przeważnie też nie na naszym okupowanym terytorium.

Wypowiedź ponoć brzmiała że Polacy jako naród mordowali i pomagali Niemcom. Pardon, "nazistom", którzy oczywiście nie wywodzili się z żadnego narodu. Naród jest czymś więcej niż serią pojedynczych przypadków i każdy przytomnie rozumie go jako wspólnotę/zbiorowość. Więc takie słowa (i to jeszcze z czyich ust!!!) oznaczają obciążenie odpowiedzialnością całego narodu a więc są kłamstwem historycznym i co wcale nie zaskakuje (o ironio), stanowią uznanie dla goebbelsowskich metod kreowania rzeczywistości przez żydów.

 

Jeśli tak bardzo żydzi dbają o prawdę historyczną to może niech przebąkną chociaż o szacunkowo 130 tys. żydów w armii Hitlera? Może też coś więcej o kolaborujących z Niemcami w gettach żydowskich Judenratach, selekcjonujących m.in. pobratymców do wysyłki na mydło?

 

Ogólnie ta konferencja to totalna kompromitacja i blamaż polityczny polskich władz. Ale co się dziwić, przecież "Polacy, nic się nie stało". 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, brat mniejszy napisał:

Ciekawe czy gdzieś w dalszych stronach świata wiedzą jeszcze, że naziści to byli niemcy. Czy już od razu jest myśl nazista=Polak.

Tak, w USA "wiedzą", że naziści to Polacy. Pisał o tym któryś z polskich profesorów wykładających tam. To logiczne - przecież obozy śmierci były polskie. Tylko jedna studentka znała prawdę - jak się okazało, była Polką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak panowie.

To zagranie jest parszywe , jak i wiele wcześniejszych.

Tyle że dzięki temu nie słyszymy teraz o samej konferencji, co na niej mówiono.

A która tak na prawdę była naradą wojenną, przed najazdem "demokracji" na jeden z ostatnich niezależnych krajów, który przecież jest naszym odwiecznym krwawym wrogiem.

 

Kilka słów magicznie przykryło prawdziwy cel spotkania, a że znów nas opluto, no to co? to tylko następna dodatkowa korzyść dla plujących.

 

Nad obozem w Oświęcimiu powiewa już tylko jedna flaga, zgadnijcie jaka? może czasem powieszą drugą jak zapląta się tam jakiś tubylczy polityczyna.

Sprawdzone naocznie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zuckerfrei napisał:

ale jak napluli? Przecież to mżawka, „kapuśniaczek” taki. 

Najlepsze jest to że Oni ten ''kapuśniaczek''zjedli ze smakiem :) 

 

To jest robione z premedytacją i ma doprowadzić do tego żeby Polskę zdyskredytować tak upodlić aż zgodzi się wypłacić żydom wymyślone odszkodowanie. Mają opanowane media na całym świecie i takie informacje raz puszczone w obieg mimo że się je dementuje są diabelsko skuteczne, jedyny sposób to walka polityczna odwołanie ambasadora, groźba zerwaniem stosunków dyplomatycznych itd.

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie to:

 

Na samą myśl jak to się skończy ogarnia mnie jednocześnie smutek, przerażenie oraz śmiech. Nie ma to jak polityka wstawania z kolan na przykladach z przeszłości jak np. zniana w ustawie o IPN.

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dość że zostaliśmy wciągnięci do wojenki w której nie mamy żadnego interesu to jeszcze Żydki plują nam w twarz :P nie ma co, sukces, PO chciałaby wykorzystać ten moment na swoją korzyść, ale przecież oni też są na usługach narodu wybranego :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kapo też zapomnieli żydki? Jakiej byli narodowości? Co robili? 

Prawda jak widać jest baaardzo subiektywna. Z garstki Polaków pomagających Niemcom robi się cały naród a o żydach współpracujących ze szwabami cisza. O czym będą uczyć w szkołach za 100 albo 200 lat kiedy starzy co znają historie poumierają? Kiedyś na na tvn oglądałem kapitana Amerykę pierwsze starcie. Padł tam taki tekst "Niemcy byli pierwszym krajem zaatakowanym przez nazistów". Myślałem że się przeslyszałem. Przeszło to bez echa w mediach.

I kurwa najlepsze. Polska wstaje z kolan. Polska jest tak głęboko w żydo-amerykańskiej dupie jak nigdy. A pis mówi że jest dobrze. Panuje iluzja jakoby Polska się odradzała. Wstyd się przyznać ale głosowałem na Pis.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

 

Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

Ktoś czegoś jeszcze nie rozumie?

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - sprawa jest prosta do zrozumienia i trudna do rozwiązania.

Właśnie miałem przywołać cytat wyżej - ten z Israela Singera - ale Kolega zrobił to za mnie. O to w tym wszystkim chodzi.

 

Oczywiście nie my mordowaliśmy żydów, nie my zabraliśmy im mienie, nie my wywołaliśmy wojnę. Ale Niemcy już zapłacili, a nawet zdaje się nadal płacą. Dlatego mamy "nazistów" obecnie - a ponieważ większość ludzi to ignoranci, łatwo da się stworzyć wrażenie że Niemcy i naziści to dwa kompletnie różne gatunki. A nawet - że Niemcy to ofiary nazistów.

 

Jak zmusić Polskę do zapłacania kasy, choć w żadnym prawie ani krajowym ani międzynarodowym nie ma żadnego uzasadnienia na to? Trzeba po pierwsze stworzyć wrażenie winy, więc robi się to co radził Goebbels - powtarza się tyle razy kłamstwo aż się stanie w świadomości społecznej prawdą. I żydzi to się kompletnie nie wstydzą swoich wzorców - robią to samo co hitlerowcy, tylko lepiej.

 

Kiedy jest wrażenie winy, nikt nie patrzy na prawo, czy inne pierdoły - znaczy sie prawo jest wadliwe i trzeba je zmienić kiedy winny nie może zapłacić. Krótko mówiąc - szantaż, kłamstwo, kurestwo. Czyli u żydów nic nowego - dlaczego byli prześladowani prawie WSZĘDZIE gdzie się pojawili?

Właśnie dlatego.

 

Za wyjątkiem Polaków - tu mieli jak nigdzie indziej, dlatego tylu ich było. Do przemyślenia: jest takie żydowskie (tak tak) przysłowie - co ci tak DOBREGO zrobiłem, że mnie tak nienawidzisz?

 

A co do polityków - tak macie racje. Przypominam że to robili wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli władzę. Nie ma sie co wstydzić za głosowanie na PiS - bo KAŻDY rząd robiłby w tym temacie to samo. Oczywiście to PiSu nie tłumaczy, ale żydom kłaniał się KAŻDY prezydent od Wałęsy do Kwacha, od Kaczyńskiego do Komorowskiego - i tak samo KAŻDY rząd.

Jedynie chłopaki z marginalnym poparciem - Korwin, Braun, itp - mogą sobie pozwolić na mówienie jak jest.

 

Ale uważam że można - a nawet trzeba - się postawić. Strach przed Żydami i ich wpływami jest przesadzony mocno. Ich wpływy maleją, natomiast wkurwienie świata na nich - rośnie. Dużo ugrali - ale są przez to coraz bardziej aroganccy, roszczeniowi i zwyczajnie głupi. A pycha jak wiadomo, kroczy przed upadkiem.

 

 

 

Edytowane przez Szalony Koń
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko idzie zgodnie z planem NWO. Za to co się teraz dzieje na świecie odpowiadają ci sami ludzie co za drugą wojnę. Pieniądz nie ma wartości żadnej i oni to doskonale wiedzą, chodzi o zosoby. Dlaczego weszły kryptowaluty? Nikt nie wiedział skąd to się wzięło, czemu ma to służyć a bum na krypto był ogromny. Moim zdaniem zastąpią tym jednostkę monetarną. Tu nie chodzi o to że nasz rząd nie ma jaj, poprostu robią to co mieli robić. Nagle z dupy wziął się morawiecki(bankier, żyd,powiązany z Rothshildami). W Polsce ludzie zaczęli się łapać że PO oddaje nasze surowce za friko więc dostaliśmy niby rząd prawicowy, no i przeszło. Teraz skupia się na zjednoczeniu stanów Europy, i też przejdzie. Tam nie ma przypadków:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie ma, a już całkowicie niedorzeczne jest myślenie w sposób jednostkowy, że jeśli prezydent to ma veto...

Może mieć ale Vento.

Wystarczy pomyśleć jaka presja spoczywa na prezesie jakiejkolwiek firmy, odpowiadającego za prowadzenie biznesu i zatrudnieniu powiedzmy 100 osób, a następnie spotęgować to do 40milionów, dodać interesy, zależności, ewentualne szantaże na skale międzynarodową itd... Ja już na samą myśl robię się chory, więc wątpię, żeby ktoś dobrowolnie poddawał się takiej presji z każdej strony i całego kraju.

Wiadomo, że niektórzy na samą myśl o tym zaczną się masturbować, ale na chuj ciągłe życie w strachu? Pierdolę to.

 

Przeciwnicy wiadomo jak kończą, czy to u nas czy gdzie indziej. Są służby i one "niby dbają" o realizację zaplanowanej polityki.

 

Więc tak naprawdę, jakiekolwiek zmiany, czy też próby zmian ustrojowych na naszą korzyść (zawsze to powtarzałem i będę powtarzał), leżą tylko i wyłącznie po stronie wkurwionego społeczeństwa - nie ma innego sposobu na zmianę.

Z tego co wiem, w Polsce nie ma ani jednego anty-politycznego podziemia, więc jakie zmiany? To wymaga poświęceń - a obecne społeczeństwo jest nauczone jedynie słuchania o poświęceniach...

 

Nie pierwszy raz plują nam w mordę - takich mamy przedstawicieli kraju. Tchórzy i zdrajców.

Zresztą tak było przez dziesiątki lat, a może i przez wieki, tyle że wolę wyrażać się o okresie który znam niż o okresie, który ktoś tylko ładnie opisał w książkach do historii - kto je wydaje? Niezależne instytucje? Nie, państwo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.