Skocz do zawartości

Premier Izraela Benjamin Netanyahu, napluł Polsce w twarz!


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby stworzyć coś nowego, trzeba to zrobić na zgliszczach starego. I właśnie to robią. Ponowie...ile razy na tym forum było doradzane w kontekście bab to samo:) to jest dokładnie taki sam system działania, te same mechanizmy, te same manipulacje. I zgadzam się że tylko społeczeństwa mogą coś zmieniać...dlatego baby dostały wladze, dlatego dostaliśmy nową technologię, dlatego dostaliśmy równość i te inne gówna. Oni wiedzą to wszystko, wiedzieli to już setki lat temu jak powstawała inżynieria społeczna. Kto dzisiaj będzie chciał coś zmieniać w społeczeństwie?? Wszyscy się już przyzwyczaili do wygody, młodziki nie wiedzą co to broń bo...znieśli wojsko obowiązkowe. Wszyscy zamiast rozmawiać ze sobą to siedzą w telefonach. To jest wszystko celowe, planowane i kurwa tak genialnie wymyślone że głowa boli. Zobaczcie, Polska nie jest krajem niepodległym a ludzie u nas dalej w to wierzą. Dalej wierzą że to rządy rządzą itd itd...jestemy co najmniej 100 lat z tyłu z myśleniem i łączeniem kropek

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jakie anty-polityczne podziemie? Co będzie ono robić - zamachy?

 

Potrzebna jest grupa ludzi, która działa zupełnie legalnie, by żaden rząd się nie mógł dopierdolić, a która prowadzi stałą, konsekwentną akcję w internecie polskim i zagranicznym. Jest twitter, a przez niego dostęp do komentarzy pod postami polityków i dziennikarzy, jest reddit, są fora tematyczne itp. Tam powinni być nasi ludzie - ale nie trollować na ruską modłę, nie wrzucać miliony wpisów które tylko zaczną wkurwiać - ale przekazywać rzetelną wiedzę, prostować fake newsy, itp, itd.

To jest proste, bezkosztowe, itp - a nawet tego nie ma. Inne działania to grupy złożone z prawników, dziennikarzy itp - podobne działania ale oczko wyżej, w sądach, gazetach, telewizjach, itp. I rzecz ostatnia - służby specjalne z prawdziwego zdarzenia, ale to już na poziomie państwowym, poza naszym zasięgiem.

 

Jedno co optymistyczne - kolejna ruchawka z udziałem Izraela i Polski w ostatnim roku, nie przyniosła NIC Izraelowi. Mnóstwo ludzi dowiedziało się przy okazji naszej wersji. Wkurw na Izrael narasta. Ludzie na Twitterze robią burzę.

 

 

I jeszcze jedno. Gadacie tu o NWO, odbieraniu wolności itp - fajnie, ok, tylko to sie luźno ma do tematu. Nie twórzmy wrażenia że ponieważ NWO, to jesteśmy skazani na kurestwo ze strony żydów, bo tak wcale nie jest. Oni jadą po słabych, silnym nie podskoczą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chudybyk napisał:

Polska nie jest krajem niepodległym a ludzie u nas dalej w to wierzą

Najbardziej śmieszy mnie to logo (propaganda jak chooj), wywieszane na jednostkach wojskowych, a w budkach wartowniczych stróżuje obca firma ochroniarska...

Co to kurwa ma być?

LOGO_Sluzymy_Niepodleglej_HD.png

Czekam na informację od MON, ile to kosztowało i kto to wykonał, bo jestem baaardzo ciekaw, skoro nie poczuli się, żeby takie informacje zamieścić - coś musi być na rzeczy.

17 minut temu, Szalony Koń napisał:

Potrzebna jest grupa ludzi, która działa zupełnie legalnie, by żaden rząd się nie mógł dopierdolić, a która prowadzi stałą, konsekwentną akcję w internecie polskim i zagranicznym. Jest twitter, a przez niego dostęp do komentarzy pod postami polityków i dziennikarzy, jest reddit, są fora tematyczne itp. Tam powinni być nasi ludzie - ale nie trollować na ruską modłę, nie wrzucać miliony wpisów które tylko zaczną wkurwiać - ale przekazywać rzetelną wiedzę, prostować fake newsy, itp, itd. 

To jest proste, bezkosztowe, itp - a nawet tego nie ma. Inne działania to grupy złożone z prawników, dziennikarzy itp - podobne działania ale oczko wyżej, w sądach, gazetach, telewizjach, itp. I rzecz ostatnia - służby specjalne z prawdziwego zdarzenia, ale to już na poziomie państwowym, poza naszym zasięgiem.

Kto bezinteresownie poświęci swój czas a może i życie na to o czym piszesz? Co będziesz jadł? Za co opłacisz chatę? Ty chcesz na forum dyskredytować kilka otaczających cię państw? No to albo cię wyłączą albo tobie internet, wskazując że działasz przeciwko interesowi swojego kraju. Żaden adwokat nie zaryzykuje kariery. Każdy kto zaczyna potrzebuje wsparcia i ma milion pomysłów na siebie - a jeden na pewno: on jest wyjątkowy i on będzie kimś.

Podziemie jest alternatywą, ale po takich ustawach jak ta o międzynarodowej pomocy zbrojnej w przypadku zamieszek... nie ma kurwa na to szans. Przecież to wpierdolenie knebla nam wszystkim: ZOMO, ORMO, GESTAPO razem wzięte.

 

Więc nie wiem czy jest sens idealizować i rozpisywać się o tych utopiach skoro każdy tylko patrzy na każdego a sam nie bierze odpowiedzialności za to co wokół.

Walczycie w jakiś sposób z tym systemem? Piętnujecie jego wady i patologię czy tylko wpisy na necie? Ja mogę powiedzieć że poświęciłem kilka lat na polityczną walkę przed sądami i to nie koniec batalii.

Gdyby takich ludzi było więcej, byłoby jakieś światełko, natomiast siedzenie i wypatrywanie wybawiciela... ? to trochę kupa.

 

Powiem tak: już dawno nie było wojny i mając jakiś zasięg w podziemiu i wsparcie w różnych miastach/oddziałach można by to wykorzystać do oporu i rozjebania chorych układów podczas jakiegoś podniesienia w kraju.

W czasie chaosu trudniej jest dojść kto zginął z czyich rąk.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie:) stary, wystarczyło by zrobić mały test społeczny. Wyjść na ulicę i zapytać ludzi czy nasz kraj jest krajem niepodleglym. Idę o zakład że większość powie że tak. Ci sami ludzie będą głosować za unia europejska która stanowi prawo w naszym kraju i tym samym stanowi go podległym i odbiera nam prawa, bo najpierw jest prawo UE potem nasze. Zoba jaki paradoks:)

Edytowane przez chudybyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Szalony Koń napisał:

Jedno co optymistyczne - kolejna ruchawka z udziałem Izraela i Polski w ostatnim roku, nie przyniosła NIC Izraelowi.

Ustawa 477 i konsekwencje z niej wynikające. Finansowanie budowy żydowskich szkół i teatrów, cofnięcie ustawy o IPN etc.

 

 

 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szalony Koń napisał:

Jak zmusić Polskę do zapłacania kasy, choć w żadnym prawie ani krajowym ani międzynarodowym nie ma żadnego uzasadnienia na to? Trzeba po pierwsze stworzyć wrażenie winy, więc robi się to co radził Goebbels - powtarza się tyle razy kłamstwo aż się stanie w świadomości społecznej prawdą. I żydzi to się kompletnie nie wstydzą swoich wzorców - robią to samo co hitlerowcy, tylko lepiej.

Tak dokładnie jest.

 

Niemcy już nic nie zapłacą. Zapłacili i są "ok". Nawiasem mówiąc, te odszkodowania, ktore Niemcy zapłacili, też były niezgodne z prawem międzynarodowym - powinna je dostać głównie Polska, bo zabici byli w większości jej obywatelami. Z krajów, których ludność aktywnie wspierała Holocaust oraz z sojuszników Hitlera za wiele się nie ściągnie (choć Węgrzy płacą). Albo są małe, albo biedne, albo nic nie zapłacą (Rosja, Ukraina).

 

Pozostaje Polska. Obrzydzenie przeciwnika to stara metoda propagandowa. Żydzi doskonale wiedzą, że na drodze prawnej nic nie wskoraja. Inaczej byłyby pozwy w sądach. Niestety, poza Niemcami kolejnym precedensem była Szwajcaria - warto o tym poczytać. Szwajcarzy zapłacili wielokrotnie więcej, niż wynosiły najbardziej optymistyczne szacunki - i nie tym, którym kasa mogła się należeć.

 

I jeszcze jedno. Afera reprywaryzacyjna z pożydowskimi kamienicami też nam zaszkodziła. Skoro Polacy mogą je przejmować na krzywy ryj, to dlaczego Żydzi nie mogą? Jakaś logika tutaj jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano... niestety...źle to wygląda, chychodzi na to że, ktoś za nas - naszych polityków podejmuje decyzję, a Polska została właśnie w coś wplątana i to bardzo niekorzystnego dla nas.

Co to może być? Kolejna wojna ? Wypłata reparacji za mienie bezwypadkowe, przejęcie części majątku państwa i Polaków,.....a może to wszystko na raz ?

Nie wiem ... wiem tylko że za zbytnią krytykę można zostać posądzonym o antysemityzm i mowę nienawiści, podrzeganie do niepokojów, bo w takim to kierunku idzie ...

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wojkr napisał:

Ano... niestety...źle to wygląda, chychodzi na to że, ktoś za nas - naszych polityków podejmuje decyzję, a Polska została właśnie w coś wplątana i to bardzo niekorzystnego dla nas.

Dokładnie, a wczoraj w walentynki została porządnie wyruchana! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko idzie w kierunku zniewolenia ludzi. Dosłownie. Powiedzmy że społeczeństwo to beta bankomat o smv 4/5, ludzie którzy sterują gospodarka to taka lalka 8/10. Obiecują nam świat bez wojen, równość itd itd. tak samo jak baba obiecuje facetowi którego chce wydoić do cna rozne rzeczy. Nawet da mu dupy od czasu do czasu. To i też my jako społeczeństwo dostajemy takie upominki, np. wrażenie że jesteśmy wolni, przy czym ta naszą wolność jest tak duża na ile nam na to pozwolą ci którzy nami rządzą. Dokładnie jak w relacji provider-suka. Zauważcie że prawie wszyscy faceci że swizakowni czy nawet ogólnie, orientują się w chuj po czasie że zostali wydymani i jest po ptokach. Nie słuchali wcześniej kolegów którzy mówili "stary, spierdalaj bo zostaniesz oskubany, zdradzony i Bóg wie co jeszcze". Najpierw są mechanizmy wyparcia, targowania się, wkurwiania się na tych co mówią jak jest itd, znamy to przecież. I tutaj jest dokładnie to samo. Jak już się ludzie polapią o co biega to będzie za późno. Póki co wszystko dzieje się na naszych oczach i gwałtownie przyspiesza ale 90%0ludzi nie chce w to wierzyć, dokładnie jak bracia w swiezakowni kiedy im mówimy jak jest. Dlatego mówię że to są te same mechanizmy tylko rozłożone na każdą czynność ludzką. Społeczność patrzy w skali mini mikro oni patrzą i działają globalnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie się aż coś gotuje wyraźnie widać że PIS jest pro żydowski i daje im dupy a narodowi wciska jaki to on jest patriotyczny.

Jedno mnie dziwi ja telewizji nie oglądam może ktoś z was ogląda ale są ogólnie dwa fronty polityczne PIS pro żydowski PO pro niemiecki i europejski.

Polski naród jest tak ogłupiony że jedna strona i druga nie widzą tego że obie te partię polityczne nas oszukują.A nie tylko jedna zależy od wyborców.

Czy telewizja nasza a raczej w obcych rękach nie pokazuje tego co można przeczytać w internecie. tvp info pro PIS  TVN pro PO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rubikon napisał:

We mnie się aż coś gotuje wyraźnie widać że PIS jest pro żydowski i daje im dupy a narodowi wciska jaki to on jest patriotyczny.

Moim zdaniem PiS, jest gorszy od PO, tamci jawnie nas nienawidzili, a Pis wykorzystuje patriotyzm do swoich celów politycznych, jednocześnie za plecami robiąc wszystko wbrew Polsce :) 

To co obserwujemy na scenie politycznej, to nic innego jak walka o wpływy pomiędzy USA i Niemcami, partie w Polsce to tylko przykrywka :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma znaczenia czy to jest pro żydowskie czy pro niemieckie, to i tak jest jedno i to samo. My mamy wrażenie że opowiadamy się po jednej ze stron ale...to tylko wrażenie. Jaki plan jest najlepszy? Taki gdzie niezależnie od tego co się stanie będziesz wygrany. Win-win

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, The Motha napisał:

Moim zdaniem PiS, jest gorszy od PO, tamci jawnie nas nienawidzili, a Pis wykorzystuje patriotyzm do swoich celów politycznych, jednocześnie za plecami robiąc wszystko wbrew Polsce :) 

Nie przesadzaj, że wszystko. Rząd ten po raz pierwszy zaczął formułować polskie interesy w UE i natychmiast został ostro zaatakowany. Samo "krzewienie patriotyzmu" jest mocno nie w smak za granicą, bo długofalowe konsekwencje mogą być dla naszych przyjaciół z zachodu niekorzystne. Jak Niemiec wyszydza polskiego premiera, to jestem spokojny - gorzej, jak go poklepuje.

 

Natomiast uległość wobec Żydów jest dla mnie zagadką. Nie wiem, czy oni nie mają żadnej strategii, czy się boją, no nie wiem.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vladimir to tylko taka mała ironia, nie gniewaj się.

 

5 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Nie przesadzaj, że wszystko. Rząd ten po raz pierwszy zaczął formułować polskie interesy w UE i natychmiast został ostro zaatakowany. poklepuje.

Faktycznie, może wyciągnąłem zbyt daleko idące wnioski, nie mniej jednak niepokoi mnie ich działanie.

 

6 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Natomiast uległość wobec Żydów jest dla mnie zagadką. Nie wiem, czy oni nie mają żadnej strategii, czy się boją, no nie wiem.

Myślę że powodem jest tutaj postawa szef-pracownik, nie mogą zbyt wiele podskoczyć, bo zaraz znajdą się na nich haki :) władzy nie stracą, bo zamiast nich mielibyśmy opcję niemiecką, a to zagraża Żydowskim wpływom, tak więc zostają dyplomatyczne naciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piter_1982 napisał:

Z tego co wiem tylko jeden kraj w 20 wieku spłacił swoje długi. Rumunia. Na szczęście demokracja, szybko doprowadziła ten kraj do porządku. 

O ile mi wiadomo Rosja praktycznie całkowicie pozbyła się wpływów Żydowskich, chyba że to fakenews, wiadomo że Putin swego czasu pokazał Żydowskim oligarchom gdzie ich miejsce, nie wiem jak wygląda sytuacja z Chinami.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Putin podobno odzyskał bank rosyjski w 2015 roku, czy to prawda? Może być że tak bo odkąd pamiętam zawsze Vladimir był izolowany w świcie politycznym więc może pokazał zydkom palec. Natomiast Chiny jak najbardziej są pod wpływami Żydów. Sami by się tak nie rozwinęli nie ma bata, tam musiały płynąć kontenery że szmalcem, no i większość wałków najpierw tam jest testowana potem dopiero wchodzi na "nasz" rynek

Edytowane przez chudybyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.