Skocz do zawartości

Premier Izraela Benjamin Netanyahu, napluł Polsce w twarz!


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, doler napisał:

Ty śmieciu

Bez przesady. Typ ma rację, co to ta Polska?

Wygodnictwo i egoizm. Próżność, nawet po każdych, bezczelnych zagrywkach rządu.

Płaca minimalna = pogarda.

Opieka medyczna/kolejki = pogarda.

Emerytura = pogarda.

Pomoc rodzinom poległych na misjach pokojowych = pogarda.

I tak dalej i tak dalej...

Przykład jak wyżej. Nienawiść, psycho-fanatyzm z wlepką PW.

Zero jakiegokolwiek wkładu w kulturę, obyczaje tego kraju - jedynie hate.

Ale Polak, patriota - ma najwięcej do powiedzenia.

?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Piter_1982 napisał:

Z tego co wiem tylko jeden kraj w 20 wieku spłacił swoje długi. 

Zagrożony jest kraj, ktory ma narodowy bank centralny, nie w prywatnych rękach (jeszcze moze trzy w tym Chiny). Jak sprawdzisz ktore jeszcze maja to połączysz dalej kropki przyczynowo skutkowe :) 

Edytowane przez Soprano
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, dyletant said:

Kto bezinteresownie poświęci swój czas a może i życie na to o czym piszesz? Co będziesz jadł? Za co opłacisz chatę? Ty chcesz na forum dyskredytować kilka otaczających cię państw? No to albo cię wyłączą albo tobie internet, wskazując że działasz przeciwko interesowi swojego kraju. Żaden adwokat nie zaryzykuje kariery. Każdy kto zaczyna potrzebuje wsparcia i ma milion pomysłów na siebie - a jeden na pewno: on jest wyjątkowy i on będzie kimś.

Chyba się kompletnie nie rozumiemy.

Kto tu mówi o dyskredytowaniu jakichś państw?! Mówię o przemyślanej strategii obronnej, która jest nie tylko możliwa, ale konieczna.

 

Tak się składa że od cholery Polaków zrobiło burzę na Twitterze, zresztą nie pierwszy raz. Polonia w USA też robi robotę, ale jak wiadomo, na tamtym terenie to walka Dawida z Goliatem. GermanDeathCamps zrobili prywatni ludzie za własne pieniądze. Co do adwokatów - nazwisko Stefan Hambura mówi Ci coś?

Więc sorry Kolego, że przyszło mi do głowy że Twój nick to żaden przypadek - no offence. Kłopot z wszystkim co powyżej jest w zasadzie jeden - to wszystko jest pospolitym ruszeniem. Nie ma planu, organizacji, koordynacji itp - i to by się bardzo przydało.

 

Sorry ale pieprzenie o jakimś podziemiu to mrzonki licealisty - własne służby w dobrze pojętym polskim interesie rozpierdolą takie zabawy w dwie minuty. I bardzo dobrze - bo gdyby tak nie było, Polski też by już nie było. Byle republika bananowa rozpierdoliłaby nas w miesiąc gdyby takie zabawy miały się udać.

 

8 hours ago, Rubikon said:

We mnie się aż coś gotuje wyraźnie widać że PIS jest pro żydowski i daje im dupy a narodowi wciska jaki to on jest patriotyczny.

Jedno mnie dziwi ja telewizji nie oglądam może ktoś z was ogląda ale są ogólnie dwa fronty polityczne PIS pro żydowski PO pro niemiecki i europejski.

Polski naród jest tak ogłupiony że jedna strona i druga nie widzą tego że obie te partię polityczne nas oszukują.A nie tylko jedna zależy od wyborców.

Czy telewizja nasza a raczej w obcych rękach nie pokazuje tego co można przeczytać w internecie. tvp info pro PIS  TVN pro PO.

 

To nie jest kwestia ogłupienia narodu, bo Polacy na tle innych narodów są i tak znacznie mniej ogłupieni. Przykład - stosunek do uchodźców (mówię stosunek Narodu - nie rządu, bo to dwa różne tematy).

To jest kwestia wyboru jaki jest.

 

Twoja diagnoza jest słuszna, tylko ją doprecyzuję: PiS jest amerykańsko-żydowski a PO jest rosyjsko - niemiecka. Polska to pole rozgrywki obcych wywiadów i najsilniejsze są te właśnie - stąd w Polsce nie wygra nikt kto nie reprezentuje ani jednej ani drugiej strony. Brak pieniędzy, zaplecza, mediów itp - a także wszystkie możliwe (nasze i obce) służby przeciw sobie. Witamy w "demokracji".

 

Polacy - zresztą tak samo jak inni - głosują na mniejsze zło. Większość wyborców PiS nie tyle popiera PiS, tylko pamięta po prostu czym była PO, większość wyborców PO po prostu nienawidzi PiS i nic poza tym. Jedni i drudzy głosują przeciw. Inne partie - była próba napompowania kolejno Palikota, Nowoczesnej, Kukiza, teraz Biedronia - nie wypaliły. Przystawki w rodzaju Korwina i Brauna nie mają szans z definicji na nic poza istnieniem w internecie i szczątkowo w mediach.

 

8 hours ago, Kapitan Horyzont said:

Nie przesadzaj, że wszystko. Rząd ten po raz pierwszy zaczął formułować polskie interesy w UE i natychmiast został ostro zaatakowany. Samo "krzewienie patriotyzmu" jest mocno nie w smak za granicą, bo długofalowe konsekwencje mogą być dla naszych przyjaciół z zachodu niekorzystne. Jak Niemiec wyszydza polskiego premiera, to jestem spokojny - gorzej, jak go poklepuje.

 

Natomiast uległość wobec Żydów jest dla mnie zagadką. Nie wiem, czy oni nie mają żadnej strategii, czy się boją, no nie wiem.

 

Polskie interesy to jedno, gazoporty i dywersyfikacja to drugie, i ważniejsze. I trzecie - próba odbudowy wojska i armii z prawdziwego zdarzenia (i zanim mi przytoczycie śmigłowce, i inne wtopy, z czym się zgadzam zresztą - że można to zrobić lepiej, przypominam tylko byłego ministra obrony, a potem p.rezydenta Bredzisława Komoruskiego i jego słynny cytat o zakupie samolotów: "polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły").

 

Ale nie jest tu moim celem reklamowanie PiSu, bo oni nam nie zbudują Polski, a niepodległości z prawdziwego zdarzenia też nie wywalczą. To jest opcja przejściowa po kompletnych zdrajcach i sprzedawczykach, a docelowo to powinien być ktoś inny, acz ja na horyzoncie nic nie widzę obecnie.

 

Odpowiadając na ową "zagadkę" - PiS jest nominantem USA, a więc jest na pasku Żydów, bo to jedno z drugim się wiąże (póki co). Oni stwierdzili że większym zagrożeniem jest Rosja - Niemcy niż USA - Izrael. Patrząc na mapę nietrudno ich zrozumieć, ale.. hm, Żydzi to jak wie każdy normalny nie tylko nie nasi przyjaciele ale coraz groźniejsi wrogowie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim niepokojem obserwuję to co dzieję się ostatnio na świecie. Cóż widać, że wszystko idzie zgodnie po ich planach. Tego nie da się zatrzymać. Czuję coś w sercu, że niedługo będą się działy wielkie, ale straszne rzeczy.

https://www.youtube.com/watch?v=z5UPzTvl2QE

 

Edytowane przez Vstorm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy chcecie od Żydów? Robią interesy, myślą o swoim narodzie i kraju. Każdy normalny rząd tak robi.

Amerykanie chcą zneutralizować Persów, ponieważ ci są silni, należą do grupy nieprzychylnej USA, czyli Chin, Rosji, Turcji, a także nienawidzą szuszwoli z Arabii Saudyjskiej, kumpli Stanów.

Żydzi MUSZĄ klepać wszystkich naokoło i wojny są im na rękę. Destabilizacja daje im odetchnąć, a ostatnimi dużymi i silnymi są Irańczycy, więc teraz oni są na oku i im się dostaje. Szkoda mi Iranu, ale raczej się obronią, ponieważ mają silnych sojuszników i mocną armię, wiec nikt im nie podskoczy. To nie dzicy Afgańczycy czy rozbity Irak, a Chiny i Rosja nie mogą pozwolić na destabilizację tego obszaru, gdyż jest za blisko ich i zainstalowanie nieprzychylnego rządu w Iranie zagrażałoby ich bezpieczeństwu.

No, ale jest prawdziwa perełka w koronie, wisienka na torcie, creme de la creme, czyli dzielny naród husarzy, dymany bez wazeliny,  NA WŁASNĄ PROŚBĘ i udający, że sprawia mu to przyjemność. Wasale USA, gotowi na każde skinienie pana, dupolizy najlepszego kumpla swojego pana, czyli Naród Wybrany. Zorganizowali konferencję łożąc swoje pieniądze na możliwość bycia oplutym we własnym domu. Nie ma większych frajerów. Brawa dla USA i Izrael za załatwienie swoich interesów na terenie wasala i kosztem polskiego podatnika. Wyrzutnie sprzedane, reprymenda odnoście zwrotu majątku poszła w eter, kpiny z Polaków i ich ustawodawstwa na ich terenie, a w zamian poklepanie po plecach, złożenie kwiatów pod pomnikiem i powiedzenie, że Polska walczy o wolność naszą i waszą. Te same gadki od wielu lat. Wystarczy wspomnieć o dzielnym, dumnym, wolnym Narodzie i już Polacy mają mokro. Nic nie trzeba obiecać, wystarczy poklepać po plecach i powiedzieć, jak bardzo dobre były kawa i sernik, a gospodarz da się zerżnąć bez gumy.

Szkoda słów. Żydów i Amerykanów nie ma za co winić. Polski rząd, sami Polacy są sobie winni. Szykujcie się, że zamiast nowych autostrad i remontu rynków w polskich miastach kasa pójdzie do żydowskiej sakwy.

 

Aha, za chwilę kolejny egzamin. Otóż spotkanie Grupy Wyszehradzkiej odbędzie się w Izraelu. Test dla naszych chłopców w krótkich spodenkach. Samo to, że tam pojadą będzie świadczyło, jak mocno mamy przejebane. Duda wspominał o tym, że można spotkanie przenieść do Polski, więc zobaczymy czy rząd odważy się postawić Żydowskiemu Panu czy też uklęknie i ucałuje szlachetne izraelskie rączki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Mapogo said:

Czego Wy chcecie od Żydów? Robią interesy, myślą o swoim narodzie i kraju

Manipulując ,wciągając w wojny inne (słabsze) kraje, żerując na holokauście żydów wyciągają pieniądze od Bogu ducha winnych, instalują agentów w rządach ,które łupią obywateli tych krajów ,kłamiąc i siejąc propagandę, gnębią PRAWDZIWE ofiary holokaustu i nie dają im ani złotówki , rzucając po ulicy jak worek z ziemniaków ortodoksyjnych żydów na pokojowej protestacji, że już nie wspomnę o wojennej działalności i masakrowaniu cywilów na bliskim wschodzie. Jeśli dla Ciebie jest to dbanie o swój naród i kraj to ja nie mam pytań. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, EMKEJ napisał:

Manipulując

 

Jak każdy kraj.

 

Cytat

,wciągając w wojny inne (słabsze) kraje,

 

Że co? Oni zlali większość swoich sąsiadów w pojedynkę. Mały kraik, w najwęższym miejscu mający około 35 km do przejścia, a prali szuszwoli, jak chcieli. To oni są słabsi z założenia i dlatego muszą grać nieczysto.

 

Cytat

żerując na holokauście żydów wyciągają pieniądze od Bogu ducha winnych,

 

Moralność sprzeczna z moją, Twoją i większości chrześcijan, ale co w związku z tym? Mam się na nich obrazić? Strzelić focha? Mówimy o ICH punkcie widzenia, ICH polityce i ICH sposobie działania. Trzeba przyznać, że potrafią postawić na swoim, a to oznacza siłę.

 

Cytat

instalują agentów w rządach

 

O matko. Tylko oni? Każdy kraj powinien to robić.

 

Cytat

,które łupią obywateli tych krajów

 

No tak. Rozmawiam z Ukraińcami i oni mówią, że Ukrainą rządzą Żydzi i cała wina leży po stronie Żydów. U nas też się tak mówi. Za rozbiory i politykę II RP zapewne też odpowiedzialni są starsi bracia w wierze? Nie mogę słuchać tego ignoranctwa.

 

Cytat

,kłamiąc i siejąc propagandę

 

Kto tego nie robi?

 

Cytat

, gnębią PRAWDZIWE ofiary holokaustu i nie dają im ani złotówki ,

 

Ulala. A którzy są tymi nieprawdziwymi ofiarami i kto decyduje o podziale? EMKEJ?

Dlaczego mieliby dawać złotówki komukolwiek? Od tego są rządy tych obywateli, którzy rzekomo są "prawdziwymi" ofiarami holokaustu. Żydzi o to dbają. Zaraz, może Polacy nie dają rady? Najłatwiej winę zwalić na kogoś innego. Nauczcie się w końcu brać odpowiedzialność za swoje czyny i rządy. Albo buduje swoją wspólnotę albo bawimy się w Polskę.

 

Cytat

rzucając po ulicy jak worek z ziemniaków ortodoksyjnych żydów na pokojowej protestacji,

 

Francję widział? 11 listopada widział?

 

Cytat

że już nie wspomnę o wojennej działalności i masakrowaniu cywilów na bliskim wschodzie. Jeśli dla Ciebie jest to dbanie o swój naród i kraj to ja nie mam pytań. 

 

To jest właśnie dbanie o swój kraj. O być albo nie być. Mówimy o wojnie, o morzu Arabów chętnych zniszczyć ich kraj w mgnieniu oka, o dbałość o tkankę własnego narodu. Tam nie ma zmiłuj. Jeden błąd i nastąpi koniec tego państwa.

Dbają o swoich - także arabskich - obywateli w ten sposób, że podnoszą ich poziom życia, wydłużają czas życia, polepszają zdrowie i edukację ich dzieci.

 

To jest siła. Małe państewko na pustyni ma swoją cywilizację, inteligencję, pieniądze oraz wpływy. Zdobywają nagrody, wpływają na politykę krajów oddalonych o tysiące kilometrów od ich rdzenia, mają silną armię, potrafią się obronić, dbają o swoich obywateli.

Polska nie dba o swoich obywateli w tym samym stopniu. Jesteśmy po prostu od nich słabsi i albo coś z tym zrobimy albo przegramy. Nie ma miejsca na sentymenty, liczą się interesy. Przy nich wyglądamy jak bananowa republika.

 

Edytowane przez Mapogo
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś luźno skojarzył mi się napis sprzed kilkunastu lat nabazgrany na elewacji jednego budynku w okolicy, tzn "A Kwaśniewski to żyd i pachołek Busha".

 

23 godziny temu, dyletant napisał:

Bez przesady. Typ ma rację, co to ta Polska?

Wygodnictwo i egoizm. Próżność, nawet po każdych, bezczelnych zagrywkach rządu.

Płaca minimalna = pogarda.

Opieka medyczna/kolejki = pogarda.

Emerytura = pogarda.

Pomoc rodzinom poległych na misjach pokojowych = pogarda.

I tak dalej i tak dalej...

Przykład jak wyżej. Nienawiść, psycho-fanatyzm z wlepką PW.

Zero jakiegokolwiek wkładu w kulturę, obyczaje tego kraju - jedynie hate.

Ale Polak, patriota - ma najwięcej do powiedzenia.

?

 

Heh, przypomniałeś mi ten kawałek Tedego o pewnym odłamie [pato]patriotów.

 

 

? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/14/2019 at 9:42 PM, Oktabryski said:

Jakieś ziarno prawdy w tym jest.

 

Nie jednego i nie dwóch Żydów w czasie w wojny zabili Polacy. Jakby dobrze pokopać w lasach albo na polach, to by człowiek znalazł ciekawe rzeczy. Starzy ludzie na wsi wiedzą, kto co robił.

Czy to oznacza, że Żydzi nie mordowali Polaków? W samym, jakże słynnym, Jedwabnem mordowali i denuncjowali zsyłając na Sybir, z którego niewielu wróciło (czyli reszta została skutecznie zabita). Takie w tym ziarno prawdy, że Chaim Rumkowski wydał na śmierć ćwierć miliona swoich ziomków, żeby uratować 800. Czy to, że byli szmalcownicy, polscy neguje istnienie szmalcowników żydowskich? W znacznie większej ilości i skali?

Czyżbyś był wyznawcą bajki historycznej o holokauście? W której Żydzi są tylko bohaterami a Polacy, którzy jako jedyni ratowali w takiej skali Żydów, sprawcami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumkowski to postać kontrowersyjna, ale zawsze trzeba brać pod uwagę okoliczności.

 

Szmalcownicy żydowscy jak najbardziej istnieli. Czy w większej skali - nie wiem, chyba jednak w mniejszej. Żydzi-agenci gestapo też byli, zorganizowani w duże i sprawne grupy, np "slynny" Lolek Skosowski.

 

Warto poczytać Ringelbluma. Nie ma zbyt dobrego zdania o swoich pobratymcach z policji żydowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wrotycz napisał:

Czyżbyś był wyznawcą bajki historycznej o holokauście? W której Żydzi są tylko bohaterami a Polacy, którzy jako jedyni ratowali w takiej skali Żydów, sprawcami?

Hej, słaba zaczepka.

 

Nie chce mi się dyskutować o Holocauście.

 

Nie wiem ile czasu zajmowałeś się studiowaniem tej sprawy, ale przeczytałem tak ~300 książek na ten jeden temat (kiedyś miałem listę).

 

Już mi się przejadło.

 

Natomiast nie zmienia to postaci rzeczy, że mamy jako naród cudowną wybiórczą pamięć. Jeśli jakiś inny naród zrobi nam krzywdę, będziemy to pamiętać do końca świata. Natomiast, jeśli to my zrobimy komuś krzywdę, najlepiej o tym nie rozmawiać. Albo robić to jak najmniej.

 

Kiedyś usłyszałem w radiu ciekawe zdanie:

 

"Dobre czyny nie znoszą złych, niestety."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Szmalcownicy rzadko wydawali kogokolwiek. Biznes polegał na szantażowaniu Żydów, którzy ukrywali się po stronie aryjskiej, co było od pewnego momentu zabronione, donosem na policję (niemiecką). Nie chodziło o Polaków. Szmalcownicy żądali kasy i stopniowo czyścili Żyda z kasy lub kosztowności, co i tak dla niego oznaczało śmierć. Trudnily się tym grupy Polaków, a także Żydów i Niemców.

 

Nie ma mowy o rozgrzeszaniu kogokolwiek. To byli przestępcy. Co ciekawe, szmalcownictwo było w GG zabronione i zdarzały się ciężkie wyroki nawet dla Niemców. Powodem był fakt, że proceder "okradal" niemieckie państwo. Polecam obie części "Żydów" Zychowicza.

4 minuty temu, Oktabryski napisał:

Natomiast, jeśli to my zrobimy komuś krzywdę, najlepiej o tym nie rozmawiać.

Nie zgodzę się z tym. W Polsce idzie masa kasy na badania, w których badacze mają całkowicie wolną rękę. I mogą publikować, co chcą.

 

Niestety, część ich ustaleń to bardziej antypolska propaganda niż rzetelne badania. Na świecie jest na to popyt.

 

Niestety, gorzka konkluzja jest taka, że silne państwa właśnie postępują w sposób, jaki opisałeś - my jesteśmy cacy. To się po prostu opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmalcownicy ciągnęli kasę od wszystkich, nie tylko Żydów a żydowskich szmalcowników było więcej niż się powszechnie uważa, znacznie więcej. Żaden szmalcownik nie jest usprawiedliwiony okolicznościami, kropka. Kradzież, zabójstwo, niezależnie od okoliczności jest kradzieżą, zabójstwem. Najwięcej Żydów wydali sami Żydzi. Co mają do tego okoliczności? Tu jest Polska, Europa, kultura łacińska a nie Bliski wschód i talmud. Podwójną moralność się nazywa po imieniu i tępi, kropka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.