Skocz do zawartości

Symbolika liczb, zwierząt, numerologia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale z drugiej strony czytając obecnie o tej numerologii, zastanawia mnie na jakiej podstawie powstaje taka charakterystyka powiedzmy 33. 

Na jakiej podstawie twierdzi się na przykład, że to osoby niezwykle wrażliwe, rodzinne,itp? Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, co leży u początków takich insynuacji,  Teoretycznie w przypadku 33, mowa jest o starszej duszy, która idealnie nadaje się na mentora, duchowego przewodnika, i tak dalej.  O ile to jeszcze może być dla mnie jakoś zrozumiałe. 

To nie wiem, w jaki sposób są oni w stanie wyczytać inne tkwiące cechy w takich osobach, w zasadzie nie mające na przykład związku z poprzednimi wcieleniami?

Ktoś mi to wytłumaczy? Bo szukam w Internecie, i jakoś nie mogę znaleźć.  A to bardzo ciekawe. 

Teoretycznie też, jeśli chodzi o to, że jestem 33, to też dziwnie wszystko się zgadza, i wątpię, żeby to stanowiło efekt Forera. Nigdy w to nie wierzyłam, moi profesorowie słusznie(?) kazali mi to poddawać krytyce.  Już bardziej uwierzyłabym w jakiś cholerny przypadek, jeden na milion, miliard.

Ponadto zaczęłam się nad tym trochę zastanawiać w momencie, kiedy poznałam swojego chłopaka. I wydaje mi się, że już za dużo tych przypadków w moim życiu.  ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre 33 to 3 o większej sile (podwójnie wzmocnione). No więc 3 to jak pisałam liczba symbolizująca podstawową komórkę, rodzinę - 3 osoby: ojciec, matka, dziecko. Więc wzmocniona 3 to 33, mega rodzinna liczba ;).


Oczywiście wszystko ma złe i dobre strony. Np. 33 to przecież liczba najwyższego stopnia u masonów. :D Ja już wiem, że wszystko ma znaczenie, imiona, liczby itd. Nasz los jest z góry ustalony, a te durne cyferki je opisują. Nadane nam imiona nadają nam cechy, chodzi o brzmienie imienia (ludzie o delikatniejszych imionach są delikatniejsi itd.). Chodzi też o znaczenie imienia. Np. Wojciech - woj od wojny, Wojtek miał wojować, być wojowniczy, taką nadzieję mieli rodzice i dzięki ich wierze ten dzieciak faktycznie wyrastał na wojownika. Nie ma tak, że ktoś coś sobie myśli, ma jakieś odczucia i nie ma to żadnego znaczenia, właśnie wszystko oddziałuje na wszystko, jest ze sobą połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bruxa napisał:

Oczywiście wszystko ma złe i dobre strony. Np. 33 to przecież liczba najwyższego stopnia u masonów. :D Ja już wiem, że wszystko ma znaczenie, imiona, liczby itd. Nasz los jest z gó

Dobra,  dobra. STOP. 

Bo jeszcze zacznę wierzyć,  że Ziemia jest płaska. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 8.

 

https://sennik.us/numerologiczna/8/

 

Odwrócona ósemka to znak nieskończoności. Symbol ten jednoznacznie wskazuje na wyjątkowość, ogromną siłę i nieprzebraną energię. W numerologii liczba 8 ma najpotężniejsze ze wszystkich wibracje. Bardzo wyraźnie oddziałuje w Portrecie Numerologicznym. Osoby spod tego znaku mają ogromny potencjał, to ludzie charyzmatyczni, konsekwentni, pełni wiary i przekonani o celowości swoich działań.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jestem siódemką. Obliczyłem i przeczytałem link od @Bruxa.
Zastanawiające, jak wiele rzeczy pasuje. Do tego łączy się z typem osobowości z tego testu https://www.16personalities.com/pl
Zawsze artystyczne zagadnienia były obecne, ale i też chłodna analityka.
Kwestionowanie wszystkiego. 
'Sporo osób przechodzących przez siódmą drogę to kapłani'
Zabawne, kiedyś myślałem że zostanę mnichem, i poniekąd teraz żyję nieco podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.