Skocz do zawartości

Moje boje z shittestami


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Krugerrand napisał:

Jedna z podstawowych zasad związków damsko-męskich głosi: im bardziej masz wyjebane, tym więcej będzie ci dane.

23 godziny temu, Krugerrand napisał:

A teraz sam zobacz. Masz na pannę wywalone, a ona wraca, bo to tak działa.

Coś w tym musi być. Ja również to zauważyłem. Tylko jak ktoś dawno nie miał dziewczyny, to jest mu ciężko mieć wyjebane na fajną laskę.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, zdecydowałem się na konsumpcję w końcu (faktycznie po winie facet łatwiejszy :D) i było super. :D Wbrew silnym obawom żadnych kacy moralnych.

 

Koleżankę wywaliłem do domu, choć bardzo kusiło zostawić :D Ale dzięki temu jest dodatkowy bonus:

 

"Chcę zostać..."

"Nie da rady"

"Nie podobobało Ci się..."

"W sumie... Mogłaś się bardziej postarać."

"Cham!"

"Coż poradzę..."

"Przyjade jutro..."

"I zrobisz obiad?"

"Dobrze"

 

Uwaga! Powyższ dialog jest "suchy". Nie ma intonacji głosu, gestów, uśmiechu, dotyku. A od tego 90% rekacji zależy. 

 

Obiad się właśnie robi :D:D :D a ja sobie na całkiem zgrabny tyłeczek zerkam :D

 

W każdym razie, jak ktoś w którymś wątku napisał (i chwała Ci Bracie za to), "Bawię się procesem".

 

To jest prawda, że jak ktoś się fiksuje na tym, że koniecznie coś musi uzyskać (zaruchać, związek, itp.) to tylko się spina. A tak samo się robi, a przy okazji jest fun :D

 

@Jebak Leśny z dedykacją dla Naczelnego Brandzlownika :) Weź Bracie te swoje przemyślenia mocno w garść, przyciśnij do futryny i zamknij drzwi. :) Ciśnienie zejdzie. Życie będzie piękniejsze :D 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wytrawnie napisał:

Tylko jak ktoś dawno nie miał dziewczyny, to jest mu ciężko mieć wyjebane na fajną laskę.

I tu się mylisz, bo ja już dawno jestem wolny i nie mam problemu z tym żeby mieć wyjebane na fajne kobiety. Wręcz nawet potrafię na taką patrzeć jak na zwykłego człowieka jakiego mija się na chodniku, co nie znaczy że nie dostrzegam jej urody. No i nie zwracam na to większej uwagi.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.