Skocz do zawartości

Daniel Magical idzie za kratki. Powodem jest stara sprawa


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu czegoś nie rozumiem, może mi ktoś wytłumaczy - jak on miał pracować jak ma nieczynną nogę, która się zrasta i nie można jej urazić?

 

Może powinien to zgłosić i dostał by np. jakieś prace biurowe na siedząco, da się tak?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Ja tu czegoś nie rozumiem, może mi ktoś wytłumaczy - jak on miał pracować jak ma nieczynną nogę, która się zrasta i nie można jej urazić?

Ten wyrok prawdopodobnie zapadł kilka lat temu, a prace społeczne powinien odbyć również kilka lat temu po uprawomocnieniu się wyroku. Nie zgłosił się w terminie i tyle. 

 

Wszystko pewnie długo przed "karierą" MMA. 

 

Skoro nie stawił się w terminie, kiedy był zdrowy i zdatny to jego aktualny stan zdrowia nie ma wpływu na orzeczenie sądu. 

 

Nie zastosował się do wyroku sądu gdy powinien i mógł i tyle. Czyli świadomie  i celowo olał sprawę, a to że później nabawił się jakiegoś urazu jest bez znaczenia w tej sprawie. 

 

To tak jakbyś pracował na etacie i miał do zapłacenia np. grzywnę, ale olałeś to, mimo że było cię  stać na zapłacenie grzywny. Unikałeś płacenia np. przez dwa lata, a później straciłeś pracę, a sąd zasądził zamianę grzywny na np. 30 dni odsiadki nie biorąc pod uwagę, że aktualnie jesteś bezrobotny bo wyrok zapadł 2 lata temu i przez dwa lata było cię stać ale nie płaciłeś mimo możliwości. Proste? 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.