Skocz do zawartości

Jak sprawić żeby kobieta sama chciała seksu


Nerwicowiec75

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/17/2019 at 11:07 AM, Tomko said:

Ale w większości Anglicy oprócz tego, że są przystojni to są pizdami. Ich podryw kończy się na: "ej laska, cho no tutaj na piwo". 

i tyle wystarczy.. Jak masz wygląd, to gadka nie ma znaczenia, Po drugie primo, wsadzasz wszystkich do jednego worka, bo jak widziałem podryw Polaków w UK, to rece opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tornado napisał:

Zmienić styl ubierania

Z tym był uważał, żeby nie przegiąć, może się okazać, że weźmiesz jakąś wypasioną koszule od Hugo Bossa a i tak będziesz się

czuł jak totalny frajer, a na dokładkę, jeszcze będą wszyscy na ciebie zwracali uwagę. To facet musi nosić koszule, a nie koszula jego.

 

Kiedyś sobie z taką koleżanką ( ..kobietą pracującą ) gadaliśmy "po" i mówiłem jej, że w sumie ciesze się, że mi starczyło zdrowego

rozsądku i nigdy się nie zapisałem na kurs uwodzenia, a ona mi opowiada, że miała taką sytuacje:

Poszła sobie z koleżankami ..z pracy .. do klubu, a że tamte  poszły na parkiet, a ona sobie stałą z boku to podszedł

do niej jakiś koleś i ją coś bajeruje, ale mówiła, że miał jakąś właśnie wypasioną koszule, ale tak do niego nie pasowała, że widać było,

że sam się w niej źle czuje, a laska do niego patrzy i mówi: "Kurs uwodzenia?" ...."Taaaa..kurs uwodzenia" ....

To się przynajmniej po brechtali, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że dużo kobiet w tej sytuacji pomyślało by

"o co temu kolesiowi chodzi" by się skrzywiło i obróciło na pięcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, StatusQuo napisał:

uważał, żeby nie przegiąć, może się okazać

Zmienić styl znaczy dobrać odpowiedni.

Jak zbroje(nawet czasem bieławo-rycerską).

Pierwsze słyszę aby każda zbroja pasowała na każdego.

Np Yoda miał kubraczek z woreczka po ziemniakach i jakoś mu to `pasiło`.

 

Zatem ciężko MECHA wcisnąć w `garniak` i udawać iż wsio `haraszoooo`.  

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Stelkor napisał:

wsadzasz wszystkich do jednego worka, bo jak widziałem podryw Polaków w UK, to rece opadają.

Mówię o ogólnym spostrzeżeniu. Często bywam w pubie coś zjeść i jak obserwuje młodych z dziewczynami przy stolikach... 

 

Podryw Polaków w UK to zupełnie inna historia hahaha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Myślicie jak mężczyźni i nie winię was za to ale to mało skuteczne.

Wracając do tematu.

Doradziłem jednemu tutaj:

Daj 50 dych cichodajce za to że będzie się z tobą lizała przy tej którą chcesz bzyknąć.

Powiedział, że to nie dla niego.

Zakładam że wieczorem zwali sobie konia i będzie szczęśliwy.

Da się obejść bez Mercedesa.

Jeśli ktoś tak zrobi jak napisałem - poproszę o informacje jak to zadziałało.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia dali dobre rady. Ja na Twoim miejscu wziąłbym sobie te rady do serca i dodatkowo zaaranżowałbym jakąś koleżankę, znajomą, która niby przypadkiem zobaczy Was razem (tzn. ciebie i żonę) i Cie skomplementuje.

 

Żona, która daje CI raz na pół roku będzie miała zwarcie styków :D że możesz podobać się innej kobiecie.

 

Oczywiście ta kobieta nie może znać żony i musi być atrakcyjniejsza od niej :)

Edytowane przez Grajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest jakaś szopka. Na forum mamy pewne zasady - avatar, zaczynanie zdania z dużej litery (szkoła podstawowa), przywitanie się, a tu mimo wielokrotnych próśb i ostrzeżeń pełna olewka.

 

Dlaczego odpowiadacie komuś, kto nie stosuje się do banalnie prostych zasad do których wy się stosujecie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.