Skocz do zawartości

Newsweekowe "mądrości"...


Rekomendowane odpowiedzi

54 minutes ago, SzatanKrieger said:

Zabawne jak to się kobiecości nie postrzega jako śmiertelnej choroby. 

Feministki chca równości więc czekam aż na kobiety zaczna jechać innym babkom, że są śmiertelnie chore na kobiecość ? w końcu jak równość to równość.

Trochę możesz poczekać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HippieDzięki za diagnozę diagnozy:) Ja już po kąpieli czuję, że cały ten artykuł został ze mnie zmyty. Czuję się tak niemęsko odświeżony, że aż mój kot postanowił wskoczyć mi na kolana i tak sobie pomyślałem, że mój sierściuch, na tyle na ile go znam, swoją szybkością, zwinnością wraz z ząbkami i pazurkami spacyfikowałby autorkę bardzo szybko i wtedy mielibyśmy dopiero zabawny patriarchat;)

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, Obliteraror said:

Kot to idealny przyjaciel silnego psychicznie mężczyzny. Kocham koty od wielu, wielu lat :) Z nikim się swoją drogą tak nie zakumplowałem, jak z nimi. Ps. artykuł to typowe, newsweekowe neomarksistowskie pierdy. Lis zamienił ten periodyk w totalne szambo.

Kot chadza swoimi drogami, jak niezależny facet. Nie potrzebuje opieki czy atencji tak jak pies bo może sobie poradzić sam.

1 hour ago, Yolo said:

 

A w okresie letnim nawet dwa razy, bez jaj. 

 

A co, nie brudzą się? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Hippie napisał:

Nosz... prośba... facetowi spodobała się laska a on ma całkowicie tłumić swoje instynkty... 

Serio? Może wszyscy zostańcie księżmi i praktykujcie celibat i bądźcie szczęśliwi :D 

W tej reklamie którą udostępniłaś, nie do końca o to chodzi @Hippie, tam jest pokazane jak biały szowinista, seksista startuję do ładnej kobiety, pewnie ją zgwałcić, ale za chwile pojawia się bohaterski murzyn, który ratuję sytuacje :) 

Nie ważne że 8/10 gwałtów w krajach Zachodnich jest sprawką czarnych i ciemnych inżynierów z Afryki i Bliskiego Wschodu :) 

Ma to na celu pokazać białego mężczyznę jako patologie, gwałciciela, seksistę i tak dalej, jednocześnie pokazuje się murzynów w znacznie lepszym świetle :P 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha No w sumie racja. Przez chwile właśnie w sumie rzuciło mi się to, że to właśnie murzyn go zatrzymuje, a w sumie nie wpadłam w pierwszej chwili na to, że to też w takim sensie można to rozpatrywać. Dzięki. :) 

 

@Krugerrand

No ja jestem teraz po treningu też cała zgrzana, jeszcze przed prysznicem, to znaczy, że jestem bardzo niekobieca i powinnam się za siebie wstydzić? :P 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HippieZ tego co pamiętam artykuł dotyczył przede wszystkim tzw. atrybutów męskości, czyli według jego autorki chodziło między innymi o bycie spoconym śmierdzielem. Ja w tym momencie jestem bardzo niemęski, natomiast Ty zdaje się chcesz, poprzez swoje zgrzanie, być bardzo męska i zapewne zgodnie z feministyczną ideologią powinnaś się wstydzić:P

Uważaj, bo Pani Kunz gotowa Cię za to ukarać;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hippie napisał:

ta stara jak drugofalowy feminizm prawda została dobrze rozpoznana jakieś kilkadziesiąt lat temu – paradoksalnie – przez badaczki feministyczne i działaczki ruchów na rzecz praw kobiet.

Ha haa ten fragment mnie najbardziej rozwalił :). Takie samozwańcze odkrywczynie :P. Feministki jedyne co odkryły to to, że można nie golić ci..y przez 2 tygodnie i zacznie wtedy zarastać włosami. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Krugerrand napisał:

mój kot postanowił wskoczyć mi na kolana

Domaga się pieszczot, :D w końcu dziś dzień kota... :lol:

 

8 minut temu, Tomko napisał:

Feministki jedyne co odkryły to to, że można nie golić ci..y

Tak jakoś mi się przypomniała pewna akcja feministek.... :unsure::lol:

https://nczas.com/2018/02/21/w-odmetach-feministycznego-szalenstwa-dziewuchy-w-gore-kiecki-zaczela-sie-nowa-akcja-odzyskajmy-nasze-p-y/

 

 

feministki-696x477.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence O matko... to już podchodzi pod poważną chorobę umysłową...

To jest dopiero dzicz. Chyba trafnym tym przypadku byłoby powiedzenie " wytykając kogoś palcem, pozostałe 3 wskazują na Ciebie". 

Męcząca jest ta wojna płci... Jak praktycznie każda wojna...do niczego dobrego ona nie prowadzi...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Mrożkowi poniekąd zawdzięczam życie, bo uratował mnie kiedyś jeden z tomików jego opowiadań. Co nie znosi faktu, że był ignorantem. A ktoś, stawiający za dogmat słowa ignoranta, również się nim staje. Chłopi od pługa nie szli se sami na wojnę, tylko byli od niego odrywani przez władców i władczynie. Kobiety uzyskujące władzę są często bardziej okrutne od mężczyzn. Czyżby patriarchat nie dopuszczając ich do przerastającej je władzy wyświadczał jednak pokojową przysługę światu? Przecież Mrożek musiał słyszeć o Krwawej Mary, Ilse Koch, Irmie Grese i wielu innych krwawych paniach, również o tych, które sterowały zza tronu, mordowały seryjnie na dworach, pedofilkach, morderczyniach itd. No może nie słyszał o "korposukach". 

 

Co do niemycia, no cóż, był niedawno artykuł że panie nie potrafią się przygotować nawet do ginekologa. Zresztą siostra mojej znajomej pracuje w szpitalu na oddziale kobiecym. Kwestię higieny wielu pań tam zalegających można po jej opowieściach skwitować seksmisyjnym - "no nie przy jedzeniu, jak Boga kocham". 

 

Ale skoro autorka arta podpiera się cytatem, to ja sparafrazuję M. Thatcher - jeśli musisz zapewniać, że jesteś jesteś lepszą płcią, to nie jesteś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florencowa ta fota mnie rozwaliła.

???

 

Najlepsza ta "w środku". Co opiera dłonie na udach. Ona dostała zatwardzenia. Czekolady się najadła. Kupy nie może zrobić, wypycha.

Ja bym jej dał suszone śliwki do zjedzenia a na popite zimny kefir. Przeczyściło by jej "rurę"

Swoją drogą w tym pomieszczeniu musi lekko zalatywać nieświeżą rybą.

Nie obżerajcie się słodyczami, spójrzcie jakie męki ta kobita przeżywa?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Florence napisał:

Tak jakoś mi się przypomniała pewna akcja feministek...

Takie akcje rozpoczęły się chyba od tych całych Monologów waginy. 

W zasadzie, to je nawet przeczytałam?

2 godziny temu, Rnext napisał:

Co do niemycia, no cóż, był niedawno artykuł że panie nie potrafią się przygotować nawet do ginekologa.

Szkoda, że jeszcze zapomniałeś wspomnieć o włosach z jakimi ludzie przychodzą do fryzjera, o brudnych uszach, o nieświeżym oddechu i resztkach zalegającego jedzenia między zębami w gabinetach stomatologicznych;

Wygląda na to, że tylko kobiety nie dbają o higienę.

Nie ma to, jak obiektywne spojrzenie mężczyzn. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lalka napisał:

Hmm, mam wymagania bo od siebie też wymagam.

To tak jak w polityce, są podatki i są niegodziwe podatki, u kobiet są wymagania i kosmiczne, wręcz nie do spełnienia wymagania :) 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 17.02.2019 o 13:35, Hippie napisał:

@Krugerrand A ja właśnie jestem przed treningiem i idę się wyładować. Muszę te brednie z głowy wyrzucić poprzez wysiłek fizyczny. :D 

Pięknie ją zdiagnozowałeś. :D :rolleyes: Lepiej bym nie ujęła.

 

Mnie też rozwalił fragment tego wzruszającego i mądrego filmiku Gillete: 

Nosz... prośba... facetowi spodobała się laska a on ma całkowicie tłumić swoje instynkty... 

Serio? Może wszyscy zostańcie księżmi i praktykujcie celibat i bądźcie szczęśliwi :D 

 


Jeżeli przestaniemy robić pierwszy krok to zginiecie z tej frustracji.

Nie rozumiem tego typu inicjatyw.

 

Przecież to my mężczyźni nie mamy żadnych korzyści wchodząc z wami związek, a i tak to robimy bo zmusza nas imperatyw biologiczny.

Tymczasem wy czerpiecie pełną garścią w związku i jeszcze nie macie na tyle odwagi by same zainicjować kontakt, który może przerodzić się w wasz najlepszy biznes na całe życie.

Robimy to dla was.

W dodatku was także zmusza imperatyw biologiczny i jest on chyba silniejszy niż nasz.

 

 

Wbrew pozorom te całe prokobiece propagandowe filmiki, inicjatywy uderzające w mężczyzn, tak naprawdę robią tylko wam kobietom krzywdę.

My bez was przeżyjemy, ale wy bez nas niestety zginiecie w odmętach wódki i lodów.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni chorują na męskość, która zaślepia im ich wady i każe myśleć, że każde spojrzenie na nich to wyraz niezmiernego pożądania i chęci zaciągnięcia go do łóżka.

 

 

Kobiety chorują na kobiecość, która każe im budować grono atencjuszy z każdego, który zagada i podlegać miesięcznym zmianom. 

 

 

O ile stwierdzenia z artykułu nie są błędne  - są dużym niedopowiedzeniem. Żeby nakreslic realia, że każdy ma swoje cienie, trzeba by wspomnieć o kobiecości.

 

 

Przedstawiając fragment prawdy zamiast budowania świadomości programuje się ludzi - żeby się wzajemnie nienawidzili.

Edytowane przez Halinka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.