Skocz do zawartości

"Mistrz" uwodzenia Mystery w akcji.


Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu gdy kolega Mysteriego, Neil Strauss, napisał książkę "Gra", wiele osób z kręgów PUA uważa Mysteriego za wielkiego mistrza uwodzenia. Ja akurat słyszałem nieoficjalnymi kanałami coś innego i mam wrażenie, że Mystery jest ostro przereklamowany, a obraz opisany w "Grze" to chwalenie kolegi przez kolegę, a nie obiektywny obraz sprawy.

 

Zamieszczam dwa nagrania z Mysterim - na jednym zanudza ludzi, na drugim skutecznie uwodzi kobietę, która jest atrakcyjna, ale ma 47 lat. Moim zdaniem "mistrz uwodzenia", do tego z niezłym wyglądem (wzrost 196 cm, przyzwoita twarz) powinien być w stanie zaprezentować dużo, dużo więcej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nuceTz9gZRQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=dCVf3cehmG4

 

Ja osobiście znam wiele osób, które moim zdaniem działają w klubach lepiej, niż "wielki mistrz" Mystery.

 

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, co to za klaun?

Pazurki w kolorach, styl metro przy tym czymś to kwintesencja paleolitu.

Z takim entourage, będzie wyrywał bez problemu, ale musi celować w wyzwolony, lewacki target. 

Za sam wygląd lodzik na dzień dobry.

Tylko czy to warte by się tak zeszmacić?

 

Mam wrażenie, że w kraju mógłby robić co najwyżej za ciekawostkę, na szczęście Polska nie jest aż tak postępowa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystery był jednym z prekursorów, którzy zaczynali gdy nikt nie wiedział jak to do końca działa i wymyślał różne sztuczki, który myślał że będą działać. Jedne działały inne nie ale ruszył z posad białorycerski świat. To mu trzeba przyznać. I tyle. Tak jak TW Bolek, nie wyciągnął wniosków ze swoich osiągnięć, nie zainteresował się nauką tylko głosił swoje tezy bo się sprzedawały. I tak już zostało. Ma on na koncie wiele technicznych sztuczek, które faktycznie działają (nie wszystkie są, nazwijmy to "szczere", niektóre to ohydne psychomanipulacje, z czego nawet sobie pewnie nie zdaje sprawy, myśli że to tak ma być) ale jego "metoda" jest tak skomplikowana, że aż nieskuteczna. Teraz jest tylko biznesmanem i tyle. W zasadzie, z tego co czytałem robi tylko obozy (bootcamp) za grube tysiące $$$ i z tego żyje. Wot i biznes.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ohydne psychomanipulacje" to baby stosują w naszym kierunku i nikt nie ma o to pretensji bo przecież "tak zawsze było".

Jak się je stosuje w drugą stronę to wielki krzyk, i to od faceta.

Zaprogramowanie nas od wieku dziecięcego siedzi głęboko.

Znacie tekst: "flip the script"?

Odwróć tę grę - tak to by było w swobodnym tłúmaczeniu.

Niech ona posmakuje swoich sztuczek, zobaczymy jak się to jej spodoba.

 

PS:

Czytałem "Grę" i wiele innych rzeczy dotyczących tej dziedziny więc to co piszę to nie gadanie ślepego o kolorach.

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem grę i widziałem kilka odcinków De Pick up artist.

Mystary nie jest najlepszy w PUA ale mam do niego duży szacunek, za to że jako jeden z pierwszych zaczął badać zachowania kobiet w kontekście uwodzenia w klubach. W czasach gdy nikt jeszcze o tym nie słyszał.

 

Mystery i ekipa w akcji od 32 minuty:

https://vimeo.com/114058775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Fajne chłopaki mają wspomnienia, to na pewno. Żadne autorytety.
Mystery miał swój wymarzony związek z dwiema kobietami naraz, później próbę samobójczą i leczenie psychiatryczne.
Ostatecznie został szczęśliwym tatusiem :) 

Strauss zaraz po publikacji książki związał się ze swoją miłością z którą "mógł więcej niż jeden raz", ale że to rock girl była to połamała mu ramę jak gitarę na scenie i chłop się załamał. 

Jeśli chodzi o autorytety(jeśli imponują wam liczby), to był gość którego wołano Anarky na wiadomym portalu ;) Widziałem co wyczyniał w klubach i muszę przyznać że był bardzo dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wrotycz napisał:

Mystery był jednym z prekursorów, którzy zaczynali gdy nikt nie wiedział jak to do końca działa i wymyślał różne sztuczki, który myślał że będą działać. Jedne działały inne nie ale ruszył z posad białorycerski świat.

 

Tak, to prawda, Mystery był jednym z prekursorów. Gdy pisał pierwsze posty na alt.seduction.fast, to jego myśli były rewolucyjne. (to miało miejsce lata przed ukazaniem się "Gry")

 

Natomiast krąży mit, że Mystery jest super dobry, że jest specjalista od najlepszych kobiet, modelek, etc.  Na linkach które podałem ja widzę coś zupełnie innego - uwodziciela o średnim poziomie, którego nie zaliczyłbym nawet do 10 najlepszych których widziałem.

 

Mystery był (jest?) też mitomanem, który zawyżał urodę kobiet z którymi sypiał. Słynnym przykładem jest Katya, która według "Gry" ma być 9.5, tyle że mało kto się z tą oceną zgadza. Będę złośliwy i dam niekorzystne zdjęcie:

 

katya-cropjpg-eb93de2233bbc630.jpg

 

Jasne, 9.5 "jak nic".... :)

 

Widziałem fotki kilku kobiet Mysteriego i moje wrażenie jest takie, że dopóki nie był sławny i bogaty, to sypiał z kobietami typu 6, 7 i to raczej z lekkiego marginesu społecznego, które nazywał super atrakcyjnymi modelkami.

 

Wielu ludzi uważa Mysteriego za "mistrza", bo przeczytali "Grę" - książkę którą napisał kolega Mysteriego i która nie była obiektywnym, a sprzyjającym Mysteriemu obrazem rzeczy.

 

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Mystery i ekipa w akcji od 32 minuty:

https://vimeo.com/114058775 

Ten program jest krytykowany za łatwość podstawiania lasek, jest pocięty, etc. Nagrania które ja zalinkowałem są niepocięte i sprawiają wrażenie autentycznych.

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie panowie - fajnie się tak naśmiewać teraz z niego kiedy po TYLU latach video, jednak wtedy wielu ludzi zaufało mu jak prawdzie objawionej gdyż nie było jak dociec i sprawdzić jego rzetelności dla większości świata. Podobnie jak teraz mężczyźni wierzą że siłownia/dieta/basen zapewni im tabuny kobiet (zamiast po prostu tam chodzić tylko i wyłącznie dla własnego zdrowia, a nie wpieprzać sterydów i tylko ciągle tłuc sztangę żeby mieć większy bicek) i jakąkolwiek przewagę nad kolesiem z lepszymi genami bądź władzą. Fakt, będą lepszymi betami niż spaślaki +150 kg. Możecie mi nie wierzyć - jedźcie do dowolnego państwa zachodniego gdzie już teraz większość mężczyzn ładuje swój cały wolny czas w ulepszanie wyglądu (markowe ciuchy starannie dobrane, zawsze modna fryzura, kremy do cery, wybielanie zębów itd. - nie mówię że to jest złe, tylko że traci na wartości jeśli większość mężczyzn zaczyna to robić) a zobaczycie że facet 8/10 potem w najlepszym wypadku w nagrodę dostaje długoletni zwiazek z pare lat starszą 5-6/10 dziewczyną. Rzecz w tym że to kolejny przykład kiedy ktoś sprzedaje ludziom w potrzebie ich własne MARZENIA. 

Tak, PUA to strategia marketingowa która sprzedaje MARZENIA. Teraz różnica jest taka że ten marketing jest już mało opłacalny a poza tym temat jest stary więc eksperci od marketingu popuścili garde i wypłynęły nagrania z prawdą. Innym powodem dla którego wypłynęło to tak późno jest to że eksperci od sprzedawania PUA specjalnie uczynili to skomplikowanym (sztucznie ale jednak) aby opóźnić realizację co bardziej bystrych uczniów że to tylko gra na ich MARZENIACH. 

Prawda jest taka że PUA pomogło tylko tym którzy bez PUA też mieliby powodzenie ale z jakiegoś powodu nie mieli bogatego życia towarzyskiego tj. nie wychodzili do ludzi, w ogóle nie imprezowali itd. PUA jedyne co sprawiło to dało im powód do zagadywania nieznajomych lasek w klubie/na ulicy. Tylko tyle a można by rzec dla tej skromnej liczby mężczyzn aż tyle. 

Natomiast to co PUA zrobiło dla większości mężczyzn to dało złudną nadzieję, zabrało za to pieniądze z kieszeni i jeszcze bardziej pogrążyło ich w niskiej samoocenie (oczywiście większość się do tego nie przyzna - ot, mechanizmy obronne i megalomania, @HodowcaKrokodyli pisał o tym chyba z kilkadziesiąt razy) lub w niekończącej się pętli ,,nauczyciel powiedział mi że nie wykonałem techniki PUA poprawnie". A najczęściej w obydwu. 

Teraz zostawiając temat z punktu widzenia pojedyńczego osobnika albo nielicznej grupy ,,nieodkrytych alf" to społecznie na skale krajową, europejską, amerykańską PUA zaszkodziło i będzię coraz bardziej szkodzić gdyż sprawia iż kobiety staną się coraz bardziej roszczeniowe, życzeniowe i jeszcze bardziej leniwe - ponieważ na koniec dnia PUA sprawia iż podbija do nich coraz częściej, coraz więcej mężczyzn. Pisałem o tym w innym poście dużo szerzej, zapraszam tam. 

Więc generalnie jedyną grupą której PUA na 100% pomogło to trenerzy PUA. Pieniądze już pewnie wydali ale sława jakaś tam jest. 

Swoją drogą dziewczyna z którą Mystery ma dziecko bardzo mi się podoba. Sam pewnie bym się przy niej nie powstrzymał bo jest naprawdę śliczna (wiem że pewnie myślicie że to sarkazm, ale nie lubię sarkazmu i rzadko go używam. Za to często piszę to co szczerze myślę). 

Mówię o tej pani, jak dla mnie trzyma się super mimo że po ciąży

mystery-daughter-and-ex-girlfriend.jpg   

Edytowane przez Panther
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Panther napisał:

Swoją drogą dziewczyna z którą Mystery ma dziecko bardzo mi się podoba. Sam pewnie bym się przy niej nie powstrzymał bo jest naprawdę śliczna (wiem że pewnie myślicie że to sarkazm, ale nie lubię sarkazmu i rzadko go używam. Za to często piszę to co szczerze myślę). 

Mówię o tej pani, jak dla mnie trzyma się super mimo że po ciąży  (...)

 

Zgadzam się, jest bardzo ładna, ale ją poznał wtedy, gdy był już sławny i bogaty. :)

 

Tak jak napisałem: Widziałem fotki kilku kobiet Mysteriego i moje wrażenie jest takie, że dopóki nie był sławny i bogaty, to sypiał z kobietami typu 6, 7 i to raczej z lekkiego marginesu społecznego, które nazywał super atrakcyjnymi modelkami.

 

(Przykładem może być pokazana wyżej Katya, którą na stronie 378 anglojęzycznego wydania "Gry", cytowany przez Style'a Mystery nazywa "9.5".)

 

Różnica w urodzie stałych kobiet Mysteriego przed i po staniu się sławnym i bogatym jest moim zdaniem bardzo wyraźna. A przecież techniki ma zasadniczo te same. :)

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z tych samych czasów co był hype na PUA, było coś takiego co się nazywało

"deep inner game", to jakby totalnie druga strona medalu. Jedni mówili, że "fake till u make it"

drudzy "najpierw dobrze poukładaj sobie w głowie". Ja zawsze byłe, zwolennikiem tego drugiego.

Miałem takiego kolegę, co poszedł na kurs uwodzenia, też próbowałem przebrnąć przez parę książek,

w jednej był na końcu zestaw tekstów trików etc, których się należało nauczyć na pamięć, nie umiałem

przez to przebrnąć, nie wiem, może to był nie mój styl, ale to mi urągało godności ...

Sama metoda Mystergo opierała się też na "timingach" czyli mówiła w którym momencie jest jaka faza

i co trzeba zrobić, żeby przejść do następnej. Problem polegał na tym, że dużo gości dostawały od dziewczyn

numery i nie potrafiło za bardzo pchnąć tego dalej. Też jak skończył się gościom "wyuczony" materiał

to przestawali wiedzieć co mają powiedzieć, a że byli tylko "cipami w macho skórze" to to się źle kończyło,

bo wtedy zaczynali próbować wymyślać coś na własną rękę, a że cała ich wykreowana osobowość to był fake,

to często niszczyli wszystko co sobie zbudowali tymi technikami.

Chociaż plus był tego taki, że te techniki były pewnego rodzaju kołem zamachowym, w sensie, że jak powiedzmy

wiedziałeś co robić to na początku, to też nie bałeś się podejść, bo wiedziałeś, że przynajmniej te kilka, kilkanaście

minut możesz ugrać bez stresu i to często starczało, bo faceci w końcu zaczęli podchodzić, a tak na prawdę czasem

to było już wystarczająco dużo.

Tak czy inaczej taki "artist" mógł mieć na pęczki telefonów, ale panna w związku/relacji i tak by go pożarła na śniadanie,

bo nie miał do tego charakteru.

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, HodowcaKrokodyli said:

 

Zgadzam się, jest bardzo ładna, ale ją poznał wtedy, gdy był już sławny i bogaty. :)

 

Tak jak napisałem: Widziałem fotki kilku kobiet Mysteriego i moje wrażenie jest takie, że dopóki nie był sławny i bogaty, to sypiał z kobietami typu 6, 7 i to raczej z lekkiego marginesu społecznego, które nazywał super atrakcyjnymi modelkami.

Jak wszyscy PUA tak naprawdę - bo pua działa dla nich. Pozwala im się stać sławnym i bogatym przez sprzedawanie mężczyznom którzy wskutek społeczeństwa feministycznego i ogólnie problemu społecznego mają trudności ze znalezieniem kobiety i sprzedawanie im MARZENIA że jeśli nauczą się jakiś oderwanych od rzeczywistości dziwnie brzmiących technik to nagle będą mogli mieć każdą jaką zechcą bez stawania się sławnymi lub bogatymi, dodatkowo okraszając ich problem dezinformacją polegającą na okłamywaniu ich że trudności które mają są problemem indywidualnym, nie zaś systemowym i że problem może zostać całkowicie rozwiązany wykorzystując indywidualne działania jednostki (ich). 

Dlaczego np. w państwach bliskiego wschodu nie uczą PUA? Czyżby mężczyźni tam nie mieli takich problemów? Dlaczego nasi pradziadkowie nie mieli problemów ze zdobyciem kobiet? Skoro PUA jest taką prawdą objawioną to czemu nie wpadł na to żaden z mędrców z przeszłości którym nauka w tym psychologia tak wiele zawdzięcza? Bo to jest bullshit i sprytne wykorzystanie słabości mężczyzn ze sfeminizowanych społeczeństw. 

Więc tak, eksperci PUA zdobyli kobiety dzięki PUA, tak samo jak Robert Kiyosaki zdobył bogactwo ucząc jak stać się bogatym. Oczywiście zarówno w jednym jak i drugim przypadku sama treść nauk była dobrze przemyślaną ściemą. 

@Maszracius_Iustus Jak dla mnie 8/10 - ładna twarz, szczupła i niezłe ma nogi, gdyby ładnie się ubrała pewnie byłaby dla mnie 9/10 (bo te buty to dno). Gdyby takie Karyny na mnie leciały nie oglądałbym się nawet sekundę za innymi. Ale bracia i tak stwierdzą że jestem zbyt wybredny. Poza tym nie oszukujmy się - do poziomu sławy i kasy Mysteriego raczej nie dojdę samą pracą, więc też dużo wyżej nie mam co patrzeć:)
 

@StatusQuo Posłuchaj audycji Marka 
 


Tam bardzo dobrze on tłumaczy ile lat może zając zmiana mindsetu (prawdziwa, w przeciwieństwie do udawanej o której mówi i do której nakłania PUA). Gdzieś pod koniec.

 

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panther napisał:

Swoją drogą dziewczyna z którą Mystery ma dziecko bardzo mi się podoba. Sam pewnie bym się przy niej nie powstrzymał bo jest naprawdę śliczna (wiem że pewnie myślicie że to sarkazm, ale nie lubię sarkazmu i rzadko go używam. Za to często piszę to co szczerze myślę). 

Mówię o tej pani, jak dla mnie trzyma się super mimo że po ciąży

mystery-daughter-and-ex-girlfriend.jpg   

O kurła, czy Mystery jest krypto blondynem? :D Szybko, gdzie są testy DNA!!! xD

Upsss, za późno, dziecko "wyPUAowane". A pani 5/10 + krzywe nogi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Kapitan Horyzont said:

Natomiast on wygląda dobrze.

To inna sprawa - Mystery ma symetryczną twarz i jest wysoki. To też robi swoje (bo wskazuje na dobre geny). Sława, pieniądze + dobry geny. Inna sprawa że zazwyczaj wystawiani są atrakcyjni mężczyźni na czele akcji marketingowych. Błędem jest myślenie że ten wspaniały pomysł na biznes był wymyślony przed każdego z ,,trenerów" osobno i zupełnie przypadkiem w osobnym czasie.

To był zwykły syndykat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroda to często kwestia gustu. Jednym się podoba innym nie. Na ten przykład na tej skali atrakcyjności (obrazek był też na forum ale nie mogę znaleźć) laska poziom 9-tek, 2 rząd, trzecia jest wg mnie 6-7 ale innym może się podobać. Kwestia gustu.

 

Nie ulega natomiast wątpliwości dla mnie, że chłop osiągnął jakiś tam "poziom" i na nim się zatrzymał. Zero postępu i mnóstwo nieprawdy a wręcz kłamstwa, bo chyba wie, że głosi nieprawdy czyli kłamie a to jest oszustwo. Jeśli nie, wie to jest nieprawdopodobnie głupi albo mocno wierzący we własną zajebistość, a tym samym głupi bo mocno religijny (wierzący w końcu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Panther said:

Jak wszyscy PUA tak naprawdę - bo pua działa dla nich. Pozwala im się stać sławnym i bogatym przez sprzedawanie mężczyznom którzy wskutek społeczeństwa feministycznego i ogólnie problemu społecznego mają trudności ze znalezieniem kobiety i sprzedawanie im MARZENIA

Panther.

Sprzedawaj i ty.

To jest fair.

Jesli masz towar za który inni płacą - zarabiaj.

Nikt ci go nie dał za darmo.

Marzenia się spełniają jeśli ktoś ma jaja sięgnąć po nie.

Nie zawsze i nie wszystkie ale owszem.

A on BYŁ prekursorem.

Każdy jest mądry POTEM.

Niektórzy wiedzą co należało zrobić żeby Titanic nie zatonąl.

Co z tego wynika?

Chyba jednak leży na dnie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@JoeBlue to mądre co piszesz. Opowiedziałbym Ci dlaczego nie mógłbym spojrzeć sobie w lustro gdybym zrobił coś takiego jak on i bałbym się każdego dnia. Jednak raz już otworzyłem się na forum zrzucając całe przebranie mitomanii i megalomanii która jest wśród użytkowników wręcz obowiązkowa (bo nie wolno mężczyźnie pokazać swoich słabości na forum ,,terapeutycznym" ani nigdzie indziej) i do teraz jest to wykorzystywane celem dyskredytowania mnie.

 

W skrócie mam mocno wbity mechanizm który daje mi poczucie winy jeśli sięgam po to czego pragnę a na dodatek sztrasznie boję się popełniania błędów. W rezultacie moja skuteczność jest niska we wszystkim co robię. 

 

Dlatego mój jedyny sposób na realizacje marzeń to napieprzanie całej energii w jeden cel, w rezultacie kiedy już poniosę porażkę kilkadziesiąt razy zdarza się sytuacja w której nie mam szansy ponieść porażki to wtedy to osiągam. Tłumacząc to na robienie biznesów tego typu musiałbym kilkanaście razy zbankrutować zanim osiągnąłbym sukces poziomu mysteriego. A to byłaby zbyt przerażająca sytuacja i pewnie w połowie wróciłbym do pracy i spłacał je przez resztę życia. Wszyscy widzą sukces Mysteriego, ale nikt nie widzi ARMII mężczyzn którzy próbowali zrobić to samo co on i są teraz na dnie.

 

PS. Pisane na telefonie.

 

PS2. Mystery nie zrobił tego sam bo był w formującym się wtedy syndykacie scammerów. Strauss też.

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile razy on przegrywał zanim wypracował metody?

Fakt, w biznesie jest inaczej, możesz mieć kilka biznesów i tak nawet radzą, dywersyfikacja.

Wtedy gdy jeden padnie reszta ciągnie wózek dalej.

Rzecz, żeby nie paść na początku bo wtedy nie ma kasy na kolejne próby.

No ale to inna bajka i offtopic.

Koncentrowanie sił na jednym odcinku też jest bardzo ważne i nie jest błedem.

Ktoś kto robi każdy krok w innym kierunku nigdzie nie dojdzie.

 

PS1:

Nie przejmuj się megalomanią tutaj tylko wybieraj dobre rady, zwłaszcza te potwierdzone przez życie.

PS2:

Kto powiedział, że życie gwarantuje ci wygraną?

Na "Bruce Wszechmogący" był taki epizod gdzie on dał wygrać w Totka wszystkim co tego chcieli?

Wygrali ale co z tego wyszło?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.