Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to już mi nie wystarcza. :) Znacie jakieś fora, które są "niepoprawnie polityczne", czyli można pisać o wszystkim choćby to było niepopularne czy kontrowersyjne? I takie gdzie ludzie wymieniają się specjalistyczną wiedzą? No chyba po to jest internet, by się tą wiedzą wymieniać, a nie na jakichś przestarzałych naukowych zgromadzeniach? Ktoś coś wie i poleci? :) Ew. mogą być anglojęzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kilku grupach fb, między innymi Prawniczki - nie tylko o prawie.  ?

Kilku urodowych, typu Włosing, Twarzing i wege, czyli kulinarnych.  I vintage - fryzury, gorsety.

I kilku forach klimatycznych związanych z seksualnymi preferencjami, obcojęzycznych.  A wczoraj, szukając informacji o numerologii popadłam na forum o płaskiej Ziemi,  przeżyłam szok. 

? Na szczęście podyskutować mogę w realu, z racji kierunku moich studiów, o wszystkim. Chociaż czasami brakuje mi takiego pisania o niczym właśnie,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Bruxa napisał:

Znacie jakieś fora, które są "niepoprawnie polityczne", czyli można pisać o wszystkim choćby to było niepopularne czy kontrowersyjne?

Teraz na wszystkich celownikach jest Jasna Stron Mocy ale przecież i tak nie będziesz dała rady tego przetrawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cuba Libre napisał:

Jestem na kilku grupach fb, między innymi Prawniczki - nie tylko o prawie.  ?

Ale fb stosuje cenzurę.

 

3 godziny temu, Florence napisał:

I przede wszystkim lesbijek. ;)

 

Skąd oni znają takie fora? :D

 

3 godziny temu, Patton napisał:

@Bruxa

Może poszukaj czegoś w sieci tor. Tam na pewno znajdziesz coś kontrowersyjnego.

Nie wiem czy to było na poważnie, ale zostanie mi w pamięci...

 

3 godziny temu, Nefertiti napisał:

@Bruxa, to podchwytliwe pytanie? Jakiś haczyk?

Nie.

 

1 godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

 

Teraz na wszystkich celownikach jest Jasna Stron Mocy ale przecież i tak nie będziesz dała rady tego przetrawić...

Właśnie już dawno przetrawiłam i wiem co będzie, jasna strona przywróci wszystko do równowagi w swoim czasie, zwykła fizyka, dlatego przestałam się martwić.

 

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Możesz rozwinąć?

Nie macie dobrych pomysłów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.