Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Bruxa napisał:

Właśnie już dawno przetrawiłam i wiem co będzie, jasna strona przywróci wszystko do równowagi w swoim czasie, zwykła fizyka, dlatego przestałam się martwić.

Mogłabyś to rozwinąć lub założyć oddzielny temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pytonga napisał:

Bardzo ciekawa jest Garsoniera... bardzo specjalistyczna wiedza. 

Fak, ubiegłeś mnie, a myślałem, że zabłysnę elokwencją :D

 

9 godzin temu, azagoth napisał:

To jest dobre, analiza fundamentalna z uwzględnianiem dodruku pieniędzy :)

5 godzin temu, Reflux napisał:

To też zajebiste, schematy elektroniczne i inne tego typu rzeczy.

Doradzą Ci jaki kupić multimetr, albo podłączyć uziemienie w gniazdku, żeby nie wyjebać korków, to co niewiasty kochają najbardziej :)

 

 

Osobiście jeszcze czytam czasem:
http://www.michalkiewicz.pl/

 

@Eleanor

Czy jest kobieca wersja braciasamcy.pl?

Chciałbym czasem poczytać jakie triki i pułapki panny na nas zastawiają i jakie mają "trudne problemy" :D

 

Edytowane przez StatusQuo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deomi napisał:

Jednego konta nie mogę ogarnąć, a co dopiero dwóch :D

Jak to nie możesz ogarnąć jednego konta? Przecież pisałaś, że masz bardzo wysoko rozwiniętą inteligencję ;)

 

No i że chcesz być przywódcą grupy ''ofiar życiowych'' ;) Więc jako prawdziwy przywódca powinnaś umieć sobie radzić z wieloma kontami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Eleanor napisał:

No tak, jak zwykle ciągle mało..? ehh

Ja tam kocham moją hipergamię. ;) Nie zadowolę się bele czym...

 

11 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Mogłabyś to rozwinąć lub założyć oddzielny temat?

Zwykły temat nie wystarczy, sama logika nie dociera do ludzi. Ludzie uwierzyli Markowi, gdy już dostali po dupie od kobiet, gdy już dostali emocje.

10 godzin temu, deomi napisał:

Nie masz obaw że możesz tego nie dożyć?

Ja wiem, że to będzie szybciej niż myślicie. Na świecie postępuje w swoim tempie inwigilacja, kontrola, cenzura (system kar w Chinach, zaawansowana robotyka, coraz bardziej rygorystyczne przepisy). Teraz są już te "czasy ostateczne". Ludzie się boją, że następnym etapem będzie totalna niewola, a będzie reset (w dobrym znaczeniu). Właśnie dlatego szukam se jakichś wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa nie napiszesz co cię dokładniej interesuje tylko kręcisz noskiem. Czemu wy kobiety nawet te "oświecone niby" nie napiszecie konkretnie o co chodzi? "Jakieś fora o wymianie wiedzy" dostałaś odpowiedzi, przykład: elektroda - dużo fachowej wiedzy. 

 Chcesz coś kontrowersyjnego? Wpisz temat który cię interesuje i dopisz słowo "wordpress" zapewniam cię, że znajdziesz masę ciekawych blogów, na których można się udzielać.

Ja trafiłem tutaj z jednego z takich blogów, zupełnym przypadkiem, tematyka kompletnie inna niż tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney numerologia, znaczenie symboli, okultyzm, wiedza współczesna o starożytnych cywilizacjach, o dawnych wierzeniach, ezoteryka, wiedza o stowarzyszeniach rządzących światową polityką, współczesna polityka (ale ta prawdziwa, a nie podawana przez media). Nie będę słuchać kanałów na youtube po godzinę-półtorej monologów albo rozmów. Szukam forów i blogów. Ale nie muszę szukać na własną rękę (co już robię) jeśli Wy coś już znacie i możecie polecić. @SSydney jak coś znasz to poleć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

Zwykły temat nie wystarczy, sama logika nie dociera do ludzi. Ludzie uwierzyli Markowi, gdy już dostali po dupie od kobiet, gdy już dostali emocje.

Dawaj, nie udawaj.

11 minut temu, Bruxa napisał:

Ale nie muszę szukać na własną rękę (co już robię)

Myślę że to zdanie pozawieszałoby wszystkie komputery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.