Skocz do zawartości

Dziewczyna z Ukrainy


Rekomendowane odpowiedzi

Strzeż się...Ukrainki są bardziej pazerne i wyrachowane od Polek, osobiście trzymałbym się z dala, będzie miło fajnie ...do czasu aż nie znajdzie kogoś kto ma więcej kasy lub nie pojawi się jej mąż / facet. Multum 17-19 latem z Ukrainy ma dzieciaka i faceta....a to raczej komplikacja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka wchuj jakie odpowiedzi :D. Hahahahhaha. Gosc jeszcze sie z dziewczyna nie spotkal, ale juz po bandzie jechane, ze Bandera, ze pazernosc, ze gumiak i jazda. Heheheh nie zapomnijcie o zimnych prysznicach, medytacji i gotowce w skarpecie. Zeby go laska przypadkiem z kasy nie ogolocila i w kredyty nie wjebala :D.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Motha napisał:

Na czym ona polega, wyjaśnij mi? 

Ty taki wielki patriota i się pytasz? Serio???

Jadziem.

- głosowanie na wszelkie populistyczne spierdoliny polityczne, które jedyne co robią to kradną, a w szczególności dawanie się robić w choooja przez komuchów w stylu pisu

- głosowanie nogami, czyli spierdalam z kraju bo tu źle i niedobrze i murzynów "bijom"

- pięlęgnowanie ciemnoty i zaściankowości. Brak znajomości historii swojej wioski, miasta, regionu kraju

- kupowanie "od Niemca", a potem pierdolenie jaki to Niemiec niedobry

- dawanie co niedziela na tacę kasy okupantowi obcego państwa

- podcieranie się flagą i godłem "od święta", czyli np. różne marsze kibolsko-narodowe

- oszukiwanie i bogacenie się kosztem współobywateli (dotyczy wszystkich cwaniaczków Januszy, z których większość to zagorzałe katoliki i patryjoty)

- potrząsanie szabelką i pierdolenie jakie to wszystkie nacje chujowe są bez możliwości pokazania własnych realnych osiągnięć geopolitycznych

itp. itd.

4 godziny temu, Patton napisał:

A na mnie coś takiego nie robi żadnego wrażenia. I taka 9/10 w moim przypadku to by sobie mogła rozkładać najwyżej cebulę na targu a nie świstać cyckami przed oczami.

Jak na was laski nie robią wrażenie, to po co się wypowiadacie? Lizał Józek cukierek przez papierek, aż mistrzem cukiernictwa został? To też hipokryzja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LuckyLuck napisał:

Ty taki wielki patriota i się pytasz? Serio???

A gdzie napisałem że jestem wielkim patriotą? pokaż mi to :) 

Co najwyżej stwierdzam fakty, a fakty są takie że Ukrainiec to wróg Polski i Polaków, a wrogów trzeba zwalczać, to się nazywa dbałość o kraj w którym mieszkasz, jako że ze swoimi poglądami do mediów się nie dostane, tak staram się działać na innych płaszczyznach szeroko rozumianego sektora medialnego i nie tylko :)

 

12 minut temu, LuckyLuck napisał:

głosowanie na wszelkie populistyczne spierdoliny polityczne, które jedyne co robią to kradną, a w szczególności dawanie się robić w choooja przez komuchów w stylu pisu

- głosowanie nogami, czyli spierdalam z kraju bo tu źle i niedobrze i murzynów "bijom"

- pięlęgnowanie ciemnoty i zaściankowości. Brak znajomości historii swojej wioski, miasta, regionu kraju

- kupowanie "od Niemca", a potem pierdolenie jaki to Niemiec niedobry

- dawanie co niedziela na tacę kasy okupantowi obcego państwa

- podcieranie się flagą i godłem "od święta", czyli np. różne marsze kibolsko-narodowe

- oszukiwanie i bogacenie się kosztem współobywateli (dotyczy wszystkich cwaniaczków Januszy, z których większość to zagorzałe katoliki i patryjoty)

- potrząsanie szabelką i pierdolenie jakie to wszystkie nacje chujowe są bez możliwości pokazania własnych realnych osiągnięć geopolitycznych

itp. itd.

No, nie neguje tego że tak jest, ale co to ma wspólnego ze mną? na jakiej zasadzie stawiasz taką tezę że taki jestem, bo skoro wrzuciłeś mnie bezpodstawnie do grupy wielkich patriotów, to znaczy że to co dalej napisałeś tyczy się także i mnie? 

Obrażasz mnie w tym momencie, sugerując mi zaściankowość, przynależność do kiboli, oszukiwanie i bogaceniem się kosztem drugiego człowieka, albo fakt że nienawidzę obcych nacji, w realu dostałbyś odemnie w pysk za coś takiego, na otrzeźwienie...

 

Nie ma we mnie nienawiści do innych nacji, co najwyżej niechęć, np do wspomnianych Ukraińców, doprowadzili do wielu tragedii w mojej rodzinie i mam pierdolone prawo żeby ich nie trawić, w dodatku poznałem ich jak się sprowadzili do Polski, i takiej patologii to nigdzie nie widziałem, więc swoje zdanie podtrzymuje.

Co do innych nacji, mam wielu znajomych Anglików, Rosjan, Włochów czy Greków, tak więc jak sam widzisz, nie siedzę zamknięty w swojej pustelni omotany swoją nienawiści do obcych, ale z wieloma z nimi nadal mam kontakt :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomko napisał:

Beka wchuj jakie odpowiedzi :D. Hahahahhaha. Gosc jeszcze sie z dziewczyna nie spotkal, ale juz po bandzie jechane, ze Bandera, ze pazernosc, ze gumiak i jazda. Heheheh nie zapomnijcie o zimnych prysznicach, medytacji i gotowce w skarpecie. Zeby go laska przypadkiem z kasy nie ogolocila i w kredyty nie wjebala :D.

Tomko,właśnie teraz czytam te wszystkie opinie.Chyba w stroju Adama pójdę  na to spotkanie ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WuJomucha20
Zakładasz temat z pytaniem, a to ja chciałbym się spytać Ciebie - jak się zachowujesz, jak ubierasz i czy klimat tej imprezy zaczyna się na k (Możesz odpowiedzieć tak lub nie - bo raczej wiem o co chodzi, ale priva nie moge napisać)? Bo sam chciałbym bardzo kiedyś znaleść się w podobnej sytuacji jak Ty, najchętniej z 30 razy:)

Jakby co to nie żaden troll ani sarkazm - na serio pytam bo sam marzę o tym żeby do mnie atrakcyjne ukrainki same podchodziły. Ja nawet mam problem z namierzeniem miejsca gdzie można je w dużej ilości spotkać i swobodnie rozmawiać (nie, wszędzie, ulica, chodnik, przystanek to nie jest miejsce gdzie potrafię spokojnie zagadać bo ludzie tam się śpieszą, są zestresowani a jeśli ktoś przy mnie się stresuje przejmuje to i zaczynam też się stresować).

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Motha napisał:

 

Obrażasz mnie w tym momencie, sugerując mi zaściankowość, przynależność do kiboli, oszukiwanie i bogaceniem się kosztem drugiego człowieka, albo fakt że nienawidzę obcych nacji, w realu dostałbyś odemnie w pysk za coś takiego, na otrzeźwienie...

Jest takie fajne powiedzenie "nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz". Ale dobrze wiedzieć jaki poziom dyskusji reprezentujesz. :) 

1 godzinę temu, The Motha napisał:

Nie ma we mnie nienawiści do innych nacji, co najwyżej niechęć, np do wspomnianych Ukraińców, doprowadzili do wielu tragedii w mojej rodzinie i mam pierdolone prawo żeby ich nie trawić, w dodatku poznałem ich jak się sprowadzili do Polski, i takiej patologii to nigdzie nie widziałem, więc swoje zdanie podtrzymuje.

Co do innych nacji, mam wielu znajomych Anglików, Rosjan, Włochów czy Greków, tak więc jak sam widzisz, nie siedzę zamknięty w swojej pustelni omotany swoją nienawiści do obcych, ale z wieloma z nimi nadal mam kontakt :) 

 

Jebłem. No skąd. Nie ma nienawiści. Tylko Ukraińców zajebać :D:D:D:D :D:D Sorry. Śmierdzi "narodowcem" na kilometr. I tyle w temacie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LuckyLuck napisał:

Jest takie fajne powiedzenie "nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz". Ale dobrze wiedzieć jaki poziom dyskusji reprezentujesz.

Poziom dyskusji dostosowany do adwersarza :) 

Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski, nikogo nie straszę, tylko informuje o konsekwencjach takich rzeczy, jakbyś miał trochę honoru i cywilnej odwagi to byś zamilkł, a nie się ośmieszasz, bezpodstawnie przykleiłeś mi łatki oszusta i złodzieja i śmiesz mnie pouczać :) 

 

29 minut temu, LuckyLuck napisał:

Jebłem. No skąd. Nie ma nienawiści. Tylko Ukraińców zajebać :D:D:D:D :D:D Sorry. Śmierdzi "narodowcem" na kilometr. I tyle w temacie.

Narodowcem? tylko? myślałem że nazwiesz mnie faszystą, nazistą, homofobem :P 

Dalej, gdzie napisałem o moim rzekomym wielkim patriotyzmie, czekam.

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WuJomucha20 napisał:

Proszę o wasze rady 

Normalne podejście, jak do każdej innej dziewczyny.

Kropka.

 

"PatRYJotyczne" pierdololo jak widzisz "nie bardzo" odnosi się do merytoryki.

Osobiście Ukrainkę bym... zapoznawał ? tylko jakoś czasu brak coś konkretnego ogarnąć.

Moje doświadczenia - 100% pozytywne.

10 godzin temu, LuckyLuck napisał:

Jest takie pojęcie "hipokryzja". W choooj rozpowszechniona wśród tzw. elementu patriotycznego.

Amen.

10 godzin temu, Bullitt napisał:

Nie wiem gdzie Wy widzicie te biedne dziewczyny z Ukrainy. Gdy je widzę to albo gwiazdy w klubach, albo jeśli nie chodzą to i tak ciuchy drogie. Czyli albo tak świetnie udają, albo tu nie przyjeżdżają wcale żadne bidulki.

Otóż trochę Ci rozjaśnię

Wysokie parcie na "widoczny lans".

Pojęcie "nowych ruskich" coś Ci mówi?
Tu masz podobną mentalność.

 

Możesz wpierdalać pasztetową i zupki chińskie, co miesiąc przedłużać wykup nerki w lombardzie, ale wygląd i zewnętrzne oznaki powodzenie - markowy ciuch, ajfon itp - MUSZĄ być.

 

To, że pani wozi się w Lułi Włitą czy innej balensjadze to jeszcze nie znaczy, że faktycznie opływa w hajsiwo.

(Natomiast należy zakładać, że pani będzie intensywnie poszukiwać źródeł finansowania owej ekstrawagancji - tu już "normalnie", jak u każdej posiadaczki pochwy).

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, LuckyLuck said:

Śmierdzi "narodowcem" na kilometr

Spora część dzisiejszych podwórkowych `narodowców` co nienawidzi wszystkiego co ruskie, ukraińskie, niemieckie itp to potomkowie pijanej tłuszczy chłopskiej, która wymordowała w kilka dni całą patriotyczna szlachtę na podkarpaciu i w małopolsce w trakcie Rabacji Galicyjskiej.  Dzis mają opory przed pójściem z Ukrainką na randkę. Ciekawe czy potomkowie niedobitej szlachty z podkarpacia maja takie rozkminy ``czy iść na randkę z laską z Gdowa, przecie tam polscy chłopi wymordowali cały oddział młodzieży, powstańców z Krakowa``

Edytowane przez Les
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopu spokój z UPA. Ona, nawet jak wie co to jest to przecież nie będzie z tego robić użytku. Gdyby była taka wielce ideologicznie poprawna nie zadawałby się z Polakiem.

 

Postępujesz jak z każda inną - rozmawiasz, flirtujesz a siebie szanujesz. W praniu wyjdzie co za jedna.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz koszulkę z husarią, ew. Polska walcząca,

ukraińce flagę Polski na łeb,

z głośników puszczasz Rotę albo nasz Hymn,

zajeżdżasz kobitę w imię Polski od morza do morza aż się baba podda, skapituluje, odda Lwów i przeprosi za wszystko.

Edytowane przez Holden
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdety - Ukrainki jak i Polki każda jest inna, znam doskonale Ukrainki miałem trzy dziewczyny z tamtąd, owszem były podteksty nawet ich rodziców, żeby się "brała" bo w Polsce to pieniądze są, ale żadna nie chciała nigdy ode mnie nic. Żadna na nic nie naciągnęła, jedynie wspólna kolacja itd. ale bez przesady. Każdą laskę można wyczuć, dużo jest b. religijnych i mimo np. 29lat nie miały więcej niż 1-2 facetów. Druga strona mocy to prostytutki i byłe prostytutki tu trzeba uważać :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2019 o 19:49, Panther napisał:

@WuJomucha20
Zakładasz temat z pytaniem, a to ja chciałbym się spytać Ciebie - jak się zachowujesz, jak ubierasz i czy klimat tej imprezy zaczyna się na k (Możesz odpowiedzieć tak lub nie - bo raczej wiem o co chodzi, ale priva nie moge napisać)? Bo sam chciałbym bardzo kiedyś znaleść się w podobnej sytuacji jak Ty, najchętniej z 30 razy:)

Jakby co to nie żaden troll ani sarkazm - na serio pytam bo sam marzę o tym żeby do mnie atrakcyjne ukrainki same podchodziły. Ja nawet mam problem z namierzeniem miejsca gdzie można je w dużej ilości spotkać i swobodnie rozmawiać (nie, wszędzie, ulica, chodnik, przystanek to nie jest miejsce gdzie potrafię spokojnie zagadać bo ludzie tam się śpieszą, są zestresowani a jeśli ktoś przy mnie się stresuje przejmuje to i zaczynam też się stresować).

Hmm właśnie ja też do Cb wiadomości nie mogę napisać,ale jak się uda to na privie Ci napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie poznac Ukrainki i być dla nich zdobyczą to tylko tam gdzie nie ma waszej konkurencji np. na domówkach innych Ukrainek lub przez ich fb od jednej do drugiej no chyba że jesteście w Kijowie to co innego ;)

Jesteście bezkonkurencyjni jeśli znacie przynajmniej rosyjski a najlepiej ukraiński łatwo nauczyć się obu bo sam znam, wtedy zakładacie konto na mamba.ru podajecie, że znacie rosyjski i żadne imprezy wam niepotrzebne :)

A co do tej laski z klubu to ja bym ją zabrał żeby zobaczyła coś ciekawego w tej Polsce bo pewnie haruje po 12h i nic nie widzi, a potem na jakieś piwko do lokalu i już, także 20zł powinno wystarczyć. Na chatę tylko bym nie brał pierwszy raz bo pomyśli że masz ją za dziwkę i ucieknie :D

Edytowane przez NumeroUno
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykam się z laską z Ukrainy od roku, poznałem ją na Ukrainie. Wkrótce się przeprowadza do Polski i będziemy mieszkać razem. Ogólnie polecam jechać tam. Nauczyłem się troche języka tamtejszego i jak kiedyś byłem ze znajomą we Lwowie na spacerze to usłyszałem jak 2 laski stojące obok komplementowały mnie po ukraińsku.(znajoma Ukrainka to usłyszała)

 

a co do UPA, to temat dotyczy zachodniej Ukrainy(3 województw z byłej II RP), więc nie ma co generalizować że wszyscy. Też mam kolegę co ma rodzine z Wołynia i te tematy zna. Laski na Ukrainie mają politykę troche w dupie, może zachodnia Ukraina czuje się Ukraińcami ale pogoń za lepszym facetem z Polski zrobi swoje i zapomni o swoim kraju dość szybko. 

Zaś Ukraińscy mężczyźni są często niewychowani , czasem takie chamstwo że słów brak. Ogólnie lepsi mentalnie np. do pracy są Bialorusini, a laski tam są ponoć bardziej konserwatywne niz na Ukrainie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.