Skocz do zawartości

Młode dziewczę


Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Morfeusz napisał:

@Tomko wiem że Arch vel @Hejo jest niegroźny i sam się ośmiesza. Nie lubię tylko jak zaśmieca kolejne wątki tymi bredniami o cudownych i niedostępnych dla niego 20 latkach, śmierdzących kobietach 35+ i statystykami, których sam nie rozumie. :D

Widzę trollu, że argumentów brak, pozostały te ad personam, razem z kolegą @Tomko

Gratuluję.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hatejoo napisał:

Z moją byłą tyle mnie dzieliło(wtedy ona 20 ja 28) czuję się wyjątkowy ;) w takim razie

No może dlatego właśnie jest Twoją byłą. Pewnie teraz jest z facetem mniej więcej z jej wieku. Przemyśl to.

 

Co do tego eksperymentu, zgadzam się z którymś użytkownikiem który tu pisał.

 

Łukasz wygrał bezapelacyjnie. 57 par z młodymi, jędrnymi 20-paroletnimi dziewczynami, a 63 pary z 35-letnimi kobietami, często rozwódkami, bardzo często z pakietem w postaci dzieci, to jak porównywanie starego aparatu na kliszę z najnowszą lustrzanką Canona.

Tego się nie da porównać. Tak samo Dawid też był lepszy od Adama. Gdybym miał do wyboru 63 pary z 35-letnimi paniami, a 47 par z 20-paroletnimi młodymi dziewczynami, kobietami - nie zastanawiałbym się nawet na moment.

 

Ewentualna granica zaczęłaby się przełamywać, gdyby takowy użytkownik miał powiedzmy 25 par lub mniej z tymi młodymi kobietami. Wtedy dopiero można by oceniać, że są porównywalni z Adamem i jego 63 starszymi Paniami.

 

Autor tego materiału wyciągnął bardzo błędne wnioski, w dodatku bez dokładnej analizy. Ten materiał pokazał tylko tyle, że młodość u kobiet ma ogromną przewagę nad pieniędzmi i doświadczeniem, zresztą eksperyment Klaudiusz pokazał to samo. Elegancja i pieniądze u wiekowego mężczyzny dają mu dziś spore szanse, ale bardziej u starszych, niezbyt nadających się już na młodą piękną żonę - kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mikolov napisał:

Ewentualna granica zaczęłaby się przełamywać, gdyby takowy użytkownik miał powiedzmy 25 par lub mniej z tymi młodymi kobietami.

Takie pary były.

Eksperyment należało by zrobić inaczej. Trzeba by zacząć od Adama (najstarszego) i akceptować profile. A następnie z kont pozostałych użytkowników akceptować tylko profile zaakceptowane przez Adama. Tym sposobem z badania wyeliminowało by się profile kobiet które ustawiły limit wiekowy.

I dopiero wtedy można by stwierdzić czy Adam ma procentowo mało czy dużo par z kobietami 20+ względem młodszych użytkowników.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

Takie pary były.

Eksperyment należało by zrobić inaczej. Trzeba by zacząć od Adama (najstarszego) i akceptować profile. A następnie z kont pozostałych użytkowników akceptować tylko profile zaakceptowane przez Adama.

Pytanie czy nie jest tak, że choć Adamowi wyświetla się Pani X - to jemu on się nigdy nie wyświetli bo ustawiła limit wiekowy. Czy nie jest to czasem tak, że limit wiekowy działa tylko w stronę tego co co ustawia a nie w obie? Teoretycznie nie jest to tak bardzo głupie, bowiem Pani X za jakiś czas może zmienić limit wiekowy tak aby 'wpaść' na Adama i jak da mu lajk - będzie para.

Zakładając jednak, że działa obustronnie, to Twój pomysł nawet wtedy i tak nie jest logiczny.

Czemu? Bo tu nie chodzi o robienie Adamkowi 'dobrych' warunków pod zdobywanie młodych kobiet, chodzi o odwzorowanie REALNYCH WARUNKÓW. O odwzorowanie RZECZYWISTOŚCI, która niestety jest taka, że wiele młodych kobiet w ogóle ogranicza limit wiekowy na takich jak Adam, niezależnie jakby on nie wyglądał, jakiego by nie miał statusu.To, że gdyby na niego trafiły by go wybrały, to tylko Twoja teoria. Myślę, że wiele z nich i tak by go nie wybrało, bo na trzeźwo i z sensem wybrały ten limit wiekowy, wiedząc na co się gotują.

 

I choć Adam wyda się interesujący, to na trzeźwo i tak uznają, że jest dla nich za stary.

Nie możesz tworzyć Adamowi ciepłego kurwidołka pod zdobywanie kobiet, chodzi o odwzorowanie RZECZYWISTOŚCI.

W dzisiejszych czasach bardzo wiele kobiet chce MŁODEGO MĘŻCZYZNY i takie są realia.

 

Zresztą, to działa w dwie strony. Zakładasz, że część młodych kobiet spoza limitu wiekowego Adama by na niego i tak poleciała, ale nie ma okazji. To ja mogę założyć w odwrotną stronę - że część starszych kobiet spoza limitu wiekowego Łukasza, które po prostu są starsze niż Łukasz zaznaczył w swoim limicie (zakładając, że działa ten mechanizm obustronnie) i które mu się nie wyświetlają więc nie mają szansy na parę - dostałyby od niego lajka gdyby się jednak pojawiły :)

Czyli wtedy i statystyka Adama mogłaby się podnieść - ale i statystyka Łukasza :)

 

Koniec końców jednak liczy się rzeczywistość a nie warunki cieplarniane które chcesz stworzyć - i rzeczywistość krzyczy do nas jasny i prosty komunikat: młode kobiety chcą MŁODYCH MĘŻCZYZN, starszych eleganckich Panów chcą Panie w wieku 35 lat, często z dziećmi, po rozwodach, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mikolov napisał:

Myślę, że wiele z nich i tak by go nie wybrało, bo na trzeźwo i z sensem wybrały ten limit wiekowy, wiedząc na co się gotują

No właśnie, a ja myślę inaczej. Bo kobiety ustawiając taki limit kierują się tym co zawsze: nie wiem czym ale na pewno nie logiką i sensem.

 

46 minut temu, mikolov napisał:

Nie możesz tworzyć Adamowi ciepłego kurwidołka pod zdobywanie kobiet, chodzi o odwzorowanie RZECZYWISTOŚCI.

Owszem, ale to odzwierciedli jedynie rzeczywistość Tindera.

A my mówimy o życiu. Gdzie nie ma limitów wiekowych. Nie da się ustawić niewidoczności starszych facetów. Jak kobieta wyjdzie na ulice a starszy facet tam będzie, to ona go zobaczy. Nie da się tego zablokować.

Dlatego to co zaproponowałem ma sens. I nie jest żadnym ciepłym kurwidołkiem. To jedynie rozwiązanie mające przybliżyć warunki do warunków z normalnego życia.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mikolov napisał:

No może dlatego właśnie jest Twoją byłą. Pewnie teraz jest z facetem mniej więcej z jej wieku

z rok starszym(ps. byłem z nią 3 lata) ?

 

23 do 32 bodaj teraz wychodzi

Edytowane przez hatejoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, imprudent_before_the_event napisał:

No właśnie, a ja myślę inaczej. Bo kobiety ustawiając taki limit kierują się tym co zawsze: nie wiem czym ale na pewno nie logiką i sensem.

A ja myślę, że mają więcej sensu i logiki od Ciebie. Kobieta 23-letnia kalkuluje bardzo logicznie: wezmę sobie przystojnego 25-letniego dobrze zbudowanego faceta, jak się nie uda to trochę mniej przystojnego, ale też wyćwiczonego (a takich nie brakuje) bo po prostu mnie dużo bardziej podnieca niż starszy Pan, czy to się komuś podoba czy nie. W dodatku niech ma rokujące studia - będę miała i to i to. A na Pana... na Pana mam czas. Jak będę miała 35 lat tak jak te Panie które polubiły profil Pana Adama. Logiczne? Jak diabli :)

To raczej Twoje oczekiwanie, że poleci na 43-letniego Pana Adama jest nielogiczne. I to bardzo :)

 

1 godzinę temu, imprudent_before_the_event napisał:

A my mówimy o życiu. Gdzie nie ma limitów wiekowych.

Po 1 - kobieta w życiu realnym też ma limit wiekowy w głowie. Po 2 - chyba zapominasz, że obecnie nawet 50% wszystkich związków bierze się z INTERNETU. Myślisz, że takie młode kobiety nie mają tindera? Ma go prawie każda :)

 

1 godzinę temu, imprudent_before_the_event napisał:

Nie da się ustawić niewidoczności starszych facetów. Jak kobieta wyjdzie na ulice a starszy facet tam będzie, to ona go zobaczy. Nie da się tego zablokować.

Chyba słabo znasz naturę kobiet, bo dla wielu z nich wielu facetów jest zupełnie niewidocznych :)

1 godzinę temu, imprudent_before_the_event napisał:

Dlatego to co zaproponowałem ma sens. I nie jest żadnym ciepłym kurwidołkiem. To jedynie rozwiązanie mające przybliżyć warunki do warunków z normalnego życia.

Nie ma sensu, bo zakładasz coś nieracjonalnego, mianowicie, że młode kobiety będą chciały 43-latka teraz, skoro mogą go chcieć w wieku 35 lat, a teraz nacieszyć się młodym wysportowanym facetem. Par o różnicy wiekowej 20 lat jest w społeczeństwie około 0,5%. Jak myślisz, dlaczego?

39 minut temu, hatejoo napisał:

z rok starszym(ps. byłem z nią 3 lata) ?

Prawdopodobnie wybrała młodszego, wielu mężczyzn nie może się z tym pogodzić, cóż, tak bywa. Jedna była też mnie zdradziła z młodszym. Może różnica tkwi w tym, że mam jaja aby spojrzeć na rzeczywistość na chłodno, a nie wmawiać sobie coś, co nie istnieje i nie jest w żaden sposób potwierdzone realnymi badaniami socjologicznymi.

Edytowane przez Krokop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krokop napisał:

Prawdopodobnie wybrała młodszego, wielu mężczyzn nie może się z tym pogodzić, cóż, tak bywa. Jedna była też mnie zdradziła z młodszym. Może różnica tkwi w tym, że mam jaja aby spojrzeć na rzeczywistość na chłodno, a nie wmawiać sobie coś, co nie istnieje i nie jest w żaden sposób potwierdzone realnymi badaniami socjologicznymi.

?:P

 

Napisałem przecież, że po zakończeni związku/zdradzie(jak zwał tak zwał) odeszła do rok starszego od mnie(przypominam startowo ona miała 20 a ja 28 lat) ? Czy jest z nim dalej to nie wiem - nie interesuje mnie jej życie. Dla jasności postrzegania sytuacji panna 7-7.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Morfeusz napisał:

Już wróciłaś jako @Krokop. Gdybyś wykorzystała tę energię na coś produktywnego albo seks był by z ciebie jakiś pożytek Sara.

Że tak zapytam - jesteś forumowym trollem? Bo ciągle gdzieś widzisz jakieś Sary i inne takie.

 

5 minut temu, hatejoo napisał:

Napisałem przecież, że po zakończeni związku/zdradzie(jak zwał tak zwał) odeszła do rok starszego od mnie

No tak, ale ja napisałem, że często mężczyznom ciężko się pogodzić, że odeszła do młodszego od nich - być może to Twój przypadek, dlatego trochę bajerujesz.

Jeśli jednak faktycznie tak rzadki przypadek Ci się trafił (bo związków o takiej różnicy wiekowej praktycznie nie ma w społeczeństwie - 2, 3%) no to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krokop napisał:

dlatego trochę bajerujesz.

Po co miałbym to robić na forum gdzie jestem względnie anonimowy ... co by mi to dało ?;-)

 

Co do tego czy nie ma ... to byś się mocno zdziwił. Chociaż fakt faktem zwykle jest to różnica 2-4 lata

Edytowane przez hatejoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hatejoo napisał:

Po co miałbym to robić na forum gdzie jestem względnie anonimowy ... co by mi to dało ?;-)

No to, że wyszłoby, że miałeś rację w dyskusji, w której namiętnie chcesz przekonać, że kobiety wiążą się z 10-15 lat starszymi mężczyznami, co jest zupełną nieprawdą.

 

1 minutę temu, hatejoo napisał:

Co do tego czy nie ma ... to byś się mocno zdziwił. Chociaż fakt faktem zwykle jest to różnica 2-4 lata

No o tym mówię :) Po to właśnie mógłbyś bajerować, aby wyszło na Twoje. Nie, nie ma - to tak rzadkie przypadki, że praktycznie ich nie ma. A tutaj od Ciebie czytamy opowieści, że miała 10 lat starszego, potem 11, potem 30, itd. No fajna historia. Historyjka :)

Edytowane przez Krokop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.