Skocz do zawartości

Młode dziewczę


Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Krokop napisał:

No to, że wyszłoby, że miałeś rację w dyskusji, w której namiętnie chcesz przekonać, że kobiety wiążą się z 10-15 lat starszymi mężczyznami, co jest zupełną nieprawdą.

Nie chce tego wykazać(mój miał 8 lat a nie 10-15) tylko chciałem zaznaczyć, że to nic nadzwyczajnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krokop napisał:

A tutaj od Ciebie czytamy opowieści, że miała 10 lat starszego, potem 11, potem 30, itd. No fajna historia. Historyjka

pomyliłeś nicki ;)

Przed chwilą, Krokop napisał:

Coś co zdarza się raz na 100 przypadków to JEST coś nadzwyczajnego :)

Takich przypadków w otoczeniu znalazłbym z 4-5(na powiedzmy krąg około 20-25 osób przy których się obracam). 1 na 100 to za duża skrajność powiedziałbym 1 na 15 myślę, że byłby właściwszy patrząc przekrojowo na społeczeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hatejoo napisał:

pomyliłeś nicki ;)

Pytałeś po co miałbyś bajerować. A jednocześnie brniesz w dyskusję i nie chcesz się pogodzić, że przypadki różnic wiekowych 10+ to 1-2% społeczeństwa. No więc może już rozumiesz, że właśnie PO TO MIAŁBYŚ BAJEROWAĆ. Aby wyszło na Twoje mimo, że wyjść nie może, bo nie ma to żadnego związku z rzeczywistością. Związków o takiej różnicy wiekowej jest tak mało, że tylko potwierdzają regułę, że ich "nie ma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krokop napisał:

A jednocześnie brniesz w dyskusję i nie chcesz się pogodzić, że przypadki różnic wiekowych 10+ to 1-2% społeczeństwa

Bo to zdanie nie jest prawdziwie - tak po prostu ;). Przekrojowo społecznie to się rozmywa z prawdą. Ile masz lat(ma to pewne znaczenie dla postrzegania)? 

 

ps. była mowa o 8-10

Edytowane przez hatejoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krokop @mikolov Rozszerz badania o inne galerie handlowe i już nie pajacuj dzieciaku. Chciałeś coś udowodnić tabelką, wyszło z niej, że 1 na 10 par jest gdzie mężczyzna starszy o 10 lat, spaliłeś głupa i jeszcze brniesz w to. Idź się przewietrz może, powdychaj świeżego powietrza, poczytaj jakieś lektury szkolne. Wyjdzie ci na dobre..

@hatejoo Szkoda klawiatury. Koleś ma problem z zaakceptowaniem porażki i faktów, które sam przedstawia. Serio :). Kolejny temat rozjebany, żeby jakiemuś trollowi co z piwnicy nie wychodzi wytłumaczyć jak wygląda świat poza drogą z pracy do domu i galerią handlową....

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tomko napisał:

@Krokop @mikolov Rozszerz badania o inne galerie handlowe i już nie pajacuj dzieciaku. 

Skąd u Ciebie tyle nienawiści forumowy trollu i agresorze?

 

1 minutę temu, Tomko napisał:

Chciałeś coś udowodnić tabelką, wyszło z niej, że 1 na 10 par jest gdzie mężczyzna starszy o 10 lat

Nie wiem o czym piszesz, czytałem tabelkę, ale pisał o niej ktoś inny. Jednak wynika z niej to, co pisał - na 14 par jedna różni się wiekowo 10 lat+. I to przy założeniu jeszcze starszego pokolenia. Za 10-20 lat dzisiejszych tinderowych pokoleń to będzie 1 na 50 par.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomko napisał:

Koleś ma problem z zaakceptowaniem porażki i faktów, które sam przedstawia. Serio

Na to wygląda. Lubie szukać jednak w ludziach rozsądku, ale chyba ciężki przypadek. Nie twierdzę, że jest bardzo dużo par powiedzmy 35 do 25, ale mówienie o 1% to przesada bo wychodziłoby na to, że taka para to anomalia społeczna. Nie czułem będąc w związku z 8 lat młodszą, że to coś nadzwyczajnego. Koleżanka z lokum w którym mieszkała moja ex dziewczyna(w jej wieku) miała jakiegoś programistę - łysego, grubego ...33 latka(ona wtedy 20). Kiedyś nie rozumiałem jak może być tak ładna dziewczyna z takim kolesiem(SMV no nie wiem 3/10 jeżeli chodzi o wygląd) po czasie to lepiej rozumiem. 

Edytowane przez hatejoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hatejoo napisał:

Na to wygląda.

Niestety, ale jedyne na co wygląda, to na to, że próbujesz nam wmówić, że coś co zdarza się w 1-2% w społeczeństwie to jakaś norma, lub coś regularnego. Zaraz opowiesz nam kolejną historię, że Twoja była tym razem ma 25 lat starszego faceta :)

To wszystko się fajnie mówi, ale jak sam widzisz - tabelka i dane przedstawiają zupełnie coś innego niż nam tutaj namiętnie opowiadasz. Pytanie komu wierzyć - GUS i statystykom, czy opowieściom 'kolegi' z forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krokop napisał:

Niestety, ale jedyne na co wygląda, to na to, że próbujesz nam wmówić, że coś co zdarza się w 1-2% w społeczeństwie to jakaś norma, lub coś regularnego.

ok słowo przeciwko słowu a co na to badania mówia ? Mówimy o związkach(jako całości rozumiem)

Edytowane przez hatejoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, hatejoo napisał:

ok słowo przeciwko słowu a co na to badania mówia ?

Czyli podsumujmy: 

Ty: była 8 lat młodsza, teraz ma 9 lat starszego, koleżanka jej ma 13 lat starszego. Niedługo będzie 20 lat starszy facet w opowieściach.

A teraz badania:
 

Husband 20+ years older than wife
 
1.0
Husband 15–19 years older than wife
 
1.6
Husband 10–14 years older than wife
 

4.8

Także to tak. 15 lat starszy facet to 2,6% przypadków. 13 lat starszy - około 4%.

10 lat starszy - 7,4%, tu już trochę częściej, choć wciąż to 1 na 14 przypadków.

Jeszcze weź pod uwagę, że to się tyczy danych biorąc pod uwagę ludzi którzy mają dziś po 40, 50 lat, trochę inne pokolenie. Jak weźmiesz tylko pokolenie do 35 roku życia i poczekasz z 10-20 lat, to te procenty dojdą do 1-2% maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

@hatejoo Arch jest programistą. To może było.... Dała mu kosza i teraz się mści :D.

hatejoo już zbannowany. Obstawiam że to ta prostytutka Sara, bo już pisze to samo jako @Krokop

Są nawet słynne wykresy, których sama nie rozumie. :D

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krokop  Czyli sumując wszystkie % w związkach małżeńskich 1 na 10-12 par ma różnice 10+ na oko? Masz gdzieś wykres pełnych badań(odnośnik) Poza tym przydałby się jakieś badania związków z przedziałem wieku, z uwzględnieniem konkubinatu czy chociaż ogólne orientacyjne tendencje w związkach innych nieformalnych. 

5 minut temu, Morfeusz napisał:

hatejoo już zbannowany. Obstawiam że to ta prostytutka Sara, bo już pisze to samo jako

ehm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem różnych znajomych na FB i tam gdzie dało to zweryfikowałem. 

różnice między ich partnerem/ partnerką

 

30-22
26-30(kolega w związku z matką z dzieckiem jego poprzednia ma teraz 19 lat - ponoć ma humorki teraz będąc z nim w ciąży ... już mu współczuję)
33-23
42-40
27-26
25-21
28-28
26-22
31-27
34-27
31-24
41-39
35-29
26-26
34-32(moja kuzynka)
33-24
28-31
26-24
35-24
27-26
34-26
28-27
22-29( nieźle)
27-22
31-22

No dyszek może i faktycznie jakoś dużo nie ma, ale takie +7-8 już często. Oczywiście nie musisz w to wierzyć nikt ci nie każe. 
Nie wiem jakie masz grono znajomych u mnie to przedział mniej/więcej 28-35 i w takim się obracam. 
Jeżeli w podobnym to sam zweryfikuj swoją listę o ile korzystasz z FB. Ta lista wyżej uwzględnia różne związki z czego około 60% to małżeństwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red @Quo Vadis? @Marek Kotoński czy mogę prosić o wyczyszczenie forum ze śmietnika postów multikonciarza:

Arch / Sara vel @Hejo = @Krokop = @mikolov. Taka sama treść, wulgarność, wykresy i niedostępne cudowne 20 latki. ;)

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Tomko said:

@hatejoo Arch jest programistą. To może było.... Dała mu kosza i teraz się mści :D.

Czy naprawdę w naszym społeczeństwie aż tak bardzo nienawidzicie koderów? Za co? Bo pieprzenie że każdy z nas wygląda jak bezdomny i siedzi w piwnicy rodziców jest tyle samo warte co gadanie że nasze forum to forum inceli i mizoginów. Serio - nie chodzi tu o Arch-a ale po co powielacie śmieciowe stereotypy?

Być może nie wniosę wiele do tematu ale zauważyłem że młodsze 10+ partnerki mają głównie Ci mężczyźni którzy umieją żyć sami - tj. nie potrzebują związku do funkcjonowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Krokop napisał:

dużo bardziej podnieca niż starszy Pan

Kolego a propos statystyki.
Było wiele sond skierowanych do kobiet pdt. "w jakim wieku mężczyzna wygląda najlepiej?"
Większość kobiet głośnym chórem krzyknęła 30+, potem było 40+, a na koniec 20+ :) 
Któryś z redpillowych fanpage'y udostępniał kiedyś - również Panie mogły w komentarzach się wypowiedzieć i wynik był ten sam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panther A gdzie ja napisałem, że mam coś do koderów? Hatejoo napisał, że jakaś koleżanka miała grubego i łysego programistę, ja stwierdziłem, że arch jest programistą i tyle. WIelu moich znajomych to programiści.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Twój wpis sugeruje że go rzuciła bo jest programistą i teraz się mści jak na programistę przystało. Jeśli nie miałeś tego na myśli to zwracam honor - nie było to właściwe miejsce aby to napisać. Być może skłoniło mnie do tego właśnie to że w wielu miejscach na forum funkcjonuje ten szkodliwy stereotyp. 

Także szacun i bez spiny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.