Skocz do zawartości

Mój moralny upadek


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam kolegow , chcialem sie tutaj pochwalic glupota ktora popelnilem w mlodosci w sumie kilkanascie wiosen temu ( oczywiscie pisze ku przestrodze mlodych adeptow sztuki "bycia" z kobietami )...moze byc troche dlugawe ale mam nadzieje ze warto poczytac

W zasadzie sluchajac zalozyciela tegoz stowarzyszenia mam bardzo podobna historie zywota z hmmm mistycznymi epizodami , sztukami walki , praca w uk , wyborem bycia singlem no i wiek  normalnie moglbym robic to samo co on ale jeszcze walcze na obczyznie i nie pisze ksiazek , moze kiedys tez zaczne hehe .No ale do rzeczy , rzecz dzieje sie w jukej kilkanascie lat temu . Nie musze tutaj chyba nikomu z was pisac jak wplywa rozlaka z bliskimi na stany emocjonalne u istot ludzkich  i chyba takie cos mi sie trafilo po 2gim (wtedy) roku spedzonym w Anglii . Swiezo zerwany zwiazek z dziewczyna/rodzina /psem wyjazd za kasa i zapierthol w jakiejs fabryce miesa grubo ponizej kwalifikacji ale przynajmniej djengi sie zgadzaly i tym sie jakos tam pocieszalem  .No do takiego  burdelu dla obcokrajowcow i slabo wykwalifikowanych autochtonow przyszla wtedy wieksza "horda polakow" a z nimi pewna naprawde piekna blond foczka ( uwierzcie mi na slowo wiem co pisze uzywajac tego przymiotnika) Jako ze w moich planach nie bylo zadnych milosnych podbojow , poprostu uskladac pare kafli i wyp...c to i nie zawracalem sobie wtedy  glowy glupotami ale ...... nie dalo mi sie uciec od wzroku wyzej przytoczonej dziewoji normalnie oblapiala mnie swoim spojrzeniem na wszystkie chyba mozliwe sposoby .Te wielke niebieskie oczeta wszedzie mnie szukaly , o co jej kurla biega tak wtedy myslalem bzykac sie chce czy jaki diabel przeciez taki "okaz" nie musi blagac o sex bo co drugi w tym zadupiu polecial by za nia w ogien nawet i za fabryczna maszyne ryzykujac utrate pracy .Wiec dlaczego ja normalny troche niesmialy gosc nie szukajacy przygod mialby miec u niej az taakie wziecie ? Takie pytania mnie nurtowaly przez caly tydzien zasmiecajac moj umysl .W nastepnym tyg .cos peklo i nawiazalem kontakt wzrokowy a za nastepnych kilka dni i ten werbalny .Zaprzyjaznilem sie z jej wszystkimi kolezankami z lawki kantyny tak po lebku, koncentrujac swoja uwage na obiekcie ktory mnie zaczynal interesowac  .Gadka szmatka no i wyszlo ze dziewcze ma problema , slabo gada inglisz no i potrzebuje pomocy w zalatwieniu jakiejs tam sprawy urzedowej .Jako rasowy dzentelmen a raczej  troche oniesmieleniony jej wdziekami widzacy latwa zdobycz nie moglem przeciez odmowic ;) Szybko sie jednak okazalo ze jest mezatka gdy te rzeczone papiery zaczalem za nia wypelniac  Tak wiec pomimo ze fajnie sie nam rozmawialo podrzucilem grzecznie pania pod domek no i .... na pozegnanie dostalem spontanicznego caluska w policzek .No coz mysle sobie pochodzimy z roznych regionow erpe moze tam skad ja wiatr przywial tak wyraza sie wdziecznosc za przyslugi  Troche rozczarowany wrocilem do domu z mysla no coz dalem sie wyruchac ..... stracony czas z pewnego punktu widzenia ale przynajmniej spelnilem dobry uczynek .Wracajac w nastepnym tyg. do pracy myslalem ze bedzie miec ze mnie polewe z kolezankami ale nic  z tego znowu oblepiala mie spojrzeniami tym razem dodawala jeszcze usmieszki gratis ( to chyba byly wyrazy wdziecznosci  ekstra myslalem).Zaciekawiany taka postawa zaczalem badac sytuacje na froncie przysiadajac sie na przerwie do tego damskiego towarzystwa no i sie okazalo ze jedna z dziewczyn ktora znalem juz wczesniej to kuzynka "jej meza" u ktorej pomieszkuje ...tymczasowo jak sie pozniej okazalo .No i tak dzies po 2-3 tyg . od zaznajomienia dostaje telefon od nazwijmy ja pani E ze dostala kopa z domu kuzynki jakis tam babski konflikt natury emocjonalnej i nie maja z mezem gdzie sie podziac .Wiedzialem ze nie czyta z gwiazd bo wczesniej z rozmow wspomnialem ( niechcacy) ze ( jako tzw ciec ) szukam ludzi od domu w celach bynajmniej nie altruistycznych  .Nie wiem co mnie wtedy kopnelo ze sie zgodzilem kurlaaaaaa  wiedzialem ze prosze sie o problemy ale chu...j z tym co ma byc to bedzie . Za dwa dni wbila sie  do naszego szer-halsu razem z mezulkiem ktorego nie wiem dlaczego ale bardzo chcialem poznac .Niestety w pierwszym tygodniu nie mialem takiej okazj bo pracowal calymi dniami a ja za to mialem okazje podytywac E o co jej biega ( wracalismy oboje pozno z pracy no i w kuchni cichutko przy kolacji nawiazywalizmy przyjazn ) Dowiedzialem sie ze z mezem jej sie nie uklada , ignoruje jej potrzeby nie spelnia oczekiwan ale jedna scena ktora niedawno widziala rozwalila jej sytem do reszty , mianowicie mieszkajac u kuzynki meza zobaczyla w oczach swojego faceta jak to sama mi powiedziala jakas nienormalna radosc kiedy to corka owej kuzynki 15letnie dziecko usiadlo mu na kolanach .Cos wtedy w niej umarlo , zaczela czuc do meza obrzydzenie jednoczesnie grajac role ze niby wszystko okej to tak z grubsza ...Maz pani E okazal sie spoko gosciem , zaczelismy razem jezdzic na krotkie wycieczki ja ona i on normalnie kontrolowana harmonia ( jeszcze wtedy myslalem ze siebie znam ) . Nasze wieczorne rozmowki po pewnym czasie przybraly juz zgola inny obrot , widac bylo ze panna sie niezle najarala mnie to wtedy naprawde bawilo .Jako ze jestem osoba z nieco sarkastyczna postawa wzgledem zycia nie omieszkalem sie troche z niej z tego powodu ponabijac  jednak po pewnym czasie jej urok i moj samczy instynkt zaczely "brac gore" nad sytuacja i moralnymi zasadami , powoli i ja tracilem kontrole .Widzac z jednej strony bierna postawe meza ktory chyba musial by byc slepcem by nie zauwazyc jak jego luba sie przy mnie zachowuje i jej prowokacyjne zaloty nie wytrzymalem i oznajmilem kolezance ze mnie tez to trafilo ale nie az tak mocno by robc jakies swinstwa .Kazalem jej wyznac mezowi co do mnie czuje jesli chce miec ze mna jakies blizsze "doczynienia" miala na to tydz . .Mimo zapewnien ze tak sie stanie ...nic sie niestety nie wydazylo pani spekala , no nic mowie sobie trudno trzeba odpuscic strzelilem jej focha i nasze wieczorne pogaduchy ustaly .Nie powiem bylem wkur...y jak cholera .Pech chcial ze na ten weekend chopaki z szer-halsu organizowali mala bibe na ktorej uczestniczyli wszyscy domownicy z wyjatkiem jej meza ( nie lubi imprez no i stroni od alkoholu) To chyba niezbity dowod na istnienie szatana   No i gdy juz wszyscy zbierali sie spac laska zlapala mnie za reke i porowadzila na zewnatrz .Troche wstawiony nie bardzo kumalem o co jej biega ale za kilka chwil juz trzymalem cyca w garsci a pozniej byla cala reszta gdzies w krzakach ktorej nie bardzo pamietam ( alkochol + emocje powoduja u mnie utrate pamieci)  .Srednio kumalem co tam sie dzialo jakies migawki /stop klatki jak wogole wrocilem do wyra etc .Obudzilem sie z kacem no i ktos wrzeszczy z za drzwi czy jedziemy gdzies na wycieczke kurla jaka wycieczke co tu sie wczoraj wyprawialo ze butelki po wodzie ognistej wszedzie ....no i kto prowadzi bo ja sie dzisiaj do tego wybitnie nie nadaje .Pan maz prowadzi , aha no jade wytrzezwieje mysle sobie moze sie "czego dowiem " a moze chce mnie zabic ( taka mysl przeszla mi przez glowe ale juz w aucie ,za pozno co ma byc to bedzie ) Bylismy gdzies w jakims parku rozrywki jakies karuzele i inne badziewie ale to co zapamietalem najmocniej bylo czyms zgola innym , boshe jaka ja ja wtedy widzialem szczesliwa iskierki w oczach az tak mocne ze mogla by podkladac ogien , istny wulkan radosci .Patrze na meza 0 reakcji , to jakies przyzwolenie na trojkat ? nie to pelna ignorancja faceta bladyny .Wyczekala tylko na sposobnosc jak chlop polecial kupic bilety lapiac mnie za posladki pyta czy cos pamietam z wczorajszej nocy .Cienka granica pekla , wiedzialem ze moralnie zaczynam sie sypac wszystkie moje zasady poszly sie jebac ;( to tyle jesli biega o troche przydlugawy wstep .

Teraz napisze troche o obserwacjach

Okazalo sie ze wyprowadzka od kuzynki nie byla przypadkowa , perfidna manipulatorka zaaranzowala cala sytuacja by doprowadzic do tej calej  w/w sytuacji , level master choc troche ryzykowne bo moglem odmowic lub ktos mogl juz zajac ten pokoj .
. A wiec dziewczynie az cieklo po nogach podczas wspolnego ogladania filmu w moim pokoju podczas gdy maz cos tam robil obok , 0 zahamowan gdyby nie moja reakcja zdolna by byla do kopulacji tu i teraz .Deprecjonowanie swojego faceta przy mnie w niemal w kazdym aspekcie do tego stopnia ze az sam musialem ja przy tym stopowac .Uwierzcie na slowo dla mnie to bylo okropne nieludzkie i jakies dzikie , kur..a ona byla z tym czlowiekiem 8 lat i 0 respektu masakra .Kiedy facet sie dowiedzial o romansie bo do tego w koncu musialo dojsc , nie nie dal mi po mordzie ( co mnie chyba jeszcze mocniej zabolalo ) lecz wsiadl w auto i gdzies pojechal .Za pare godzin dzwoni do niej (przy mnie wlaczyla na glosno mowiacy) i oznajmia ze jest na autostradzie i chyba z premedytacja w cos przyp...li na co ona gladkim glosem mu oznajmia rob co chcesz odkladajac sluchawke .Wtedy wiedzielem ze to jakies czyste zlo jak moglem sie w to wpiertholic no k.... jak !! Pomimo tego ze wiedzialem ze igram z demonem ( moje ezoteryczne przygody ) nie moglem oprzec sie jej wdziekom korzystajac z wielu nadazajacych sie okazji .Dziewczyna w koncu wyprowadzila sie z facetem obiecujac mu wiernosc ale nasz kontakt sie niestety nie urwal , bylismy polaczeni jebana praca .Niszczylem sobie psyche przez nastepne kilka miesiecy , przyjezdzala do mnie na weekendy .Maz tak ja kochal ze sam podrzucal na te chore schadzki ,  jak to teraz pisze to sam w to nie wierze .W koncu jak sie dowiedzialem ze romansuje jeszcze z innym gosciem z pracy ( z pozycja ) to doszedlem do wniosku ze moze poszukam sobie innego zajecia ;)
No to tyle jesli chodzi o kobieca  "nature" w pigulce , tez doszedlem do wniosku ze kobiety nie kochaja tak jak my ( a to pisze tez na podstawie innych moich zwiazkow ) tak troche generalizujac . Tak wiec mlodzi adepci badzcie czujni bo nie znacie dnia i godziny , trzymajcie w garsci wszystkie swoje atuty , nie dajcie sie terroryzowac seksem i nie uzalezniajcie swojego szczescia od kobiet bo to rownia pochyla do upadku .pozdrawiam    .....i sorry za bledy nie mialem sily tego sprawdzac . Nie pastwcie sie nademna za bardzo ja juz za to swinstwo zaplacilem karma w nastepnym zwiazku notabene tez 8letnim , moja byla dziewczyna potraktowala mnie podobnie jak w tym przyadku powyzej , tak wiec swoje oberwalem .Ostrzegam nie warto bzykac mezatki no chyba ze jest sie osoba bezwzgledna i ma sie wyj... na wszystko 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Krystof1994 said:

 Nie zrozum mnie źle ale ta historia wygląda jakby cała wasza trójka z jednej mąki była. 

Takie teksty lecialy wtedy nonstop ;) ludziska mialy niezly ubaw wiedzac co sie dzieje ale coz .....zauroczenie to ciezka przypadlosc , dobrze ze teraz wiem jak sobie z tym radzic ( wciaz mam kilka aktualnych/odrzuconych propozycji kobitek w zwiazkach ale raczej nie skorzystam )

 

22 hours ago, Karakal said:

Chętnie przeczytam, po uprzednim sformatowaniu tekstu przez autora.

 

W obecnej formie nieczytelne.

 

Pozdro

nie za bardzo sie orietuje co masz na mysli piszac sformatuj , domyslam sie ze niezbyt czytelnie to napisalem , tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2019 o 16:06, thyr napisał:

nie za bardzo sie orietuje co masz na mysli piszac sformatuj , domyslam sie ze niezbyt czytelnie to napisalem , tak ?

@thyr być może Twój wpis jest ciekawy ale rzeczywiście gubię wątek czytając go. Przerwałem po paru zdaniach.

 

Na przyszłość, jeśli piszesz dłuższy tekst stosuj normalne zasady interpunkcji: poczatek zdania z wielkiej litery i koniec to kropka. Oczywiście możesz strzelać błędy, to jest spoko normalne, ale zasadniczo tekst będzie się płynnie czytało.

 

Ale dla mnie najważniejsze: DZIEL TEKST NA AKAPITY!

Po kliku zdaniach, kończąc jakąś myśl, wstawiaj enter i pustą linijkę - to powoduje że tekst ma czytelną strukturę.

 

PS. Za brak polskich liter też możesz dostać warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.