Skocz do zawartości

Ten świat upada...We Francji nie będzie już mamy i taty…


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Głupoty, we Francji się z tego śmieją. 

Być może jakaś cześć mainstreamu się tym zachłyśnie, ale nie ma takiej opcji żeby to przeszło na szerszą skalę.

Francuzi są raczej mocno tolerancyjni (choć żaden z którymi rozmawiałem nie lubi Arabów* ;))

ale poza Paryżem, który jest jak warszawka dla normalnego Polaka, czyli trochę inny niż cała reszta, mają raczej tradycyjne poglądy, a spora cześć konserwatywne.

 

*Arabowie jako specyficzna mentalność, choć często związana z pochodzeniem północnoafrykańskim.

 

Ps. Taka ciekawostka; rozmawiałem ze starszą kobietą, z trochę 'wyższych' sfer, napomknęła o wspólnych znajomych.

To kobiety przed czyerdziestką, razem od ok dziesięciu lat.

Ostatnio ślub i jedna z nich w ciąży. 

Opowiadala o tym śmieszkując, że sama nie wie jak tamta zaszła w ciążę.

Czyli podejście totalnie na luzie, ale ją ciężko zaliczyć do klasy niższej lub średniej.

Wspomniane dziewczyny nie afiszują się, nie są ostentacyjne. 

 

W tym kraju bardzo dużo jest rodzin mieszanych, z dziećmi po poprzednich i aktualnych związkach. Coś, co w Polsce chyba jeszcze nie jest zbyt popularne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie opinie.

Sam czasem oglądam konserwatywne media i zastanawiam się nad tym co widzę, bo na codzień obserwuję zgoła inne rzeczy.

Są tutaj jacyś bracia mieszkający poza Polską i mający dobry wgląd w życie miejscowych?

Chętnie usłyszę takie relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Yolo napisał:

ale poza Paryżem, który jest jak warszawka dla normalnego Polaka, czyli trochę inny niż cała reszta, mają raczej tradycyjne poglądy, a spora cześć konserwatywne.

Warszawa jak już. Bo synek plujesz w ten sposób na swoją Stolicę. A po drugie jak się nie podoba, to po kiego uja tu przyjeżdżacie NORMALNI gołodupcy ze ściany wschodniej?

 

To jest właśnie w narodzie polskim zjebane. Takie mentalne wieśniactwo. Zamiast docenić, że mają możliwości migracji do dużego ośrodka, to przyjeżdżają, potem wracają na weekendy na swoją zabitą dechami wiochę i jeszcze plują. A potem żal, że nikt słoi nie lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LuckyLuck napisał:

Warszawa jak już.

Nie rozumiesz, dopytaj. 

Napisałem poprawnie.

2 minuty temu, LuckyLuck napisał:

synek

?

Łatwo tak, na odległość kozaczyć. Można po tym poznać prawdziwego samca ;) 

3 minuty temu, LuckyLuck napisał:

To jest właśnie w narodzie polskim zjebane. Takie mentalne wieśniactwo. Zamiast docenić, że mają możliwości migracji do dużego ośrodka, to przyjeżdżają, potem wracają na weekendy na swoją zabitą dechami wiochę i jeszcze plują. A potem żal, że nikt słoi nie lubi.

Mnie chodziło o coś zupełnie innego.

O pozorne elity, żyjące s sztucznym świecie- warszawka czyli stan umysłu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom jak jest za dobrze przestają się rozmnażać i idą w kierunku konfetti, jak w mysiej utopii, o której było ostatnio na forum. Lewactwo samo wymrze, przez aborcję, przez swoją chorobliwą tolerancję dla nienormalności, przez utratę instynktu przetrwania.

Natura zniszczy lewaków. Już to robi poprzez przybyszów na łodziach. "Pseudopostepowi" debile mówią przyszłość, ale kompletnie nie wiedzą, że to słowo nie dotyczy ich, oraz potomków.

 

Trzeba zbierać i magazynować środki i zasoby, żeby nie pójść na dno razem z nimi. Może się okazać, że na koniec dnia też będziemy budować mur, tylko nie na Bugu jak podpowiada medialna codzienność, a na Odrze.

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.