Skocz do zawartości

Gdy 2 m-ce po zerwaniu Ex daje znaki...


Rekomendowane odpowiedzi

Moją historię opisywałem w świeżakowni, więc nie ma co się rozwijać przesadnie i klepać ponownie to samo drugi raz.

W skrócie po dwóch latach związku w którym byłem traktowany jak śmieciarz, służący i pomywacz, a na koniec przegoniony kapciem z domu jak pies,

moja ukochana i najdroższa zaczyna uskuteczniać jakieś zjebane akcje pod tytułem - wyślę mu esemesa "Tęsknię za twoim ciałem"

albo ostatnio dzień po walentynkach "Nie chciałbyś swojej starej walentynki zabrać nad morze dziś wieczorem" WTF do chuja Wacława?

Nie kurwa, nie chciałbym.
 

 

 

Edytowane przez marcopolozelmer
  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzyła się z rzeczywistością, bolca nie ma to przypomina sobie o starym. Standardowe do porzygu. Dla kumatych można poruchac, dla ciagle zakochanych gwóźdź do trumny. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 22
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

"Nie chciałbyś swojej starej walentynki zabrać nad morze dziś wieczorem" 

Napisz jej, że z miłą chęcią. Pojedziecie w 3ke.Twoja nowa niunia(..... tu wstaw jakieś imię), bardzooooo chciałaby Ciebie poznać osobiście, bo wiele dobrego o niej słyszała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Nowego służącego na horyzoncie brak jak widać.

To pierwsze co mi na myśl przyszło jak tylko zobaczyłem jej numer na wyświetlaczu.

Okrężną drogą, ale dość szybko dotarły do mnie wieści, że jeszcze nie zdążyła pościeli po mnie zmienić jak już dupsko wystawiła na badoo.

Dowiedziałem się o tym jakieś 3-4 tygodnie temu, a więc miesiąc po tym jak mnie wystawiła za drzwi. Bardzo musiała tęsknić, ha ha ?

a jeszcze bardziej musiała się zdziwić, że minął kolejny miesiąc i jakoś nie widać kolejki frajerów chętnych zająć moje miejsce ?

bo poruchać za darmo to może i by się znalazł jakiś napaleniec, ale już zrobić cokolwiek czy wolny czas poświęcić, to tak raczej nie za bardzo...

Jak mi przykro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stawiam że ktoś bolcował. I tylko bolcował. Oczywiście wpierw się do tego nie przyzna, chyba, że będzie ta wielka chwila szczerości i coś chlapnie lub będzie dawać do zrozumienia. ? 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pilot Pirx napisał:

Odpisz jej tak:

 

"Żegnaj Gienia, świat się zmienia,

Coraz trudniej o jelenia."   :D

Skoro przez dwa lata, jak pisze @marcopolozelmer, dał się szmacić w relacji, to nie ma co teraz zgrywać chojraka.

Jedyne dwie odpowiedzi są nastepujące:

1. "Nie."

2. Brak odpowiedzi.

Mózg gada sam sobie dopisze takie wypracowanie, że lepszego nie wymyśli żaden doświadczony prozaik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podejdźmy do sprawy jak profesjonaliści a nie "alpha-amatorzy"

Jeśli będziemy naszej ex Pani pokazywać środkowy palec lub ją zablokujemy to osiągniemy słaby rezultat,ponieważ dajemy w ten sposób sygnał że owa samica nadal siedzi w głowie,że wywiera wpływ w jakimś stopniu na nasze życie.Ignorancja to najlepszy sposób.

Na wiadomość (po wcześniejszym odczytaniu) nie musisz odpisywać,ale możesz również powiedzieć/napisać że dostałeś w spadku od ojca chrzestnego dom z kilkoma hektarami/mieszkanie w DE/spadek i jesteś bardzo zajęty bo uczysz się języka i prawa.Na koniec zaznacz że jesteś bardzo zajęty,musisz kończyć i jak znajdziesz chwilkę wolnego czasu to się odezwiesz.

Patent polega na tym że się nie odzywasz.

 

@zuckerfreiFakt można poruchać ale trzeba mieć niesamowicie duże doświadczenie,mindset i jak zwał tak zwał "przebieg"

bo gwóźdź do trumny gwarantowany :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcopolozelmer

 

Moja była pisała do mnie jeszcze podczas spotykania się z nowym gościem, nie kryjąc, że jej nowy związek jest z rozsądku, a jej brakuje emocji, które miała ode mnie...

Najlepiej nie odpisywać (choć zdaję sobie sprawę, że to nie takie łatwe), ewentualnie bardzo zdawkowo, udzielając negatywnych odpowiedzi. Nie ma co być sentymentalnym wobec kogoś, kto nas tak źle traktował i nie doceniał w trakcie związku. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.