Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Perun

Męska hipergamia

Recommended Posts

Czołem szanownej braci,

Biorąc się za siebie, skupiając się na rozwoju własnej osoby. Uważam, że warto się skupiać na kobietach o wyższej od swojej atrakcyjności i zasobach. W tym poście mam na myśli głównie zasoby. Ostatnio zdarzyło mi się korzystać z koleżanki profilu na badoo, jej smv określam na jakieś 7-8 i udało mi się zdobyć ponad 600 dopasowan w 2 godziny pomimo tego, że zdjęcie było jedno, słabej jakości i w dodatku bez opisu. Widząc to przekonałem się jak duża jest konkurencja. 

Jak w takiej sytuacji samiec o średniej atrakcyjności o lekko powyżej średniej zasobach, ma celowac w poznawanie kobiet atrakcyjnych i bogatych, przez swoją karierę udało mi się zbliżyć do 3 takich. Co mnie zaskakuje przy tak dużej konkurencji, może dlatego tego, że mało było w okół nich orbiterów. Wydaje mi się, że zawdzięczam to swojej przebojowosci. Taka męska hipergamie rozważam w przypadku poważnego ltr. Często zasobne osoby mają dużo ciekawsze zainteresowania i niejednokrotnie dużo większą wiedzę od średniaczek mówię to na podstawie 3/4 doświadczeń. Nie zapominajmy o tym, że taka samica będąc oddana może być niezłym buforem kapitału. To nie jest prowo😉

 

Przy tworzeniu długofalowej relacji chciałbym, aby była ona też pewnego rodzaju fuzją kapitałów 😀, nie nie jestem dziadem, a nie chce być później sponsorem jakieś "kochanej bidulki", za dużo tego widziałem. Poza tym planując potomstwo warto dysponować dużą wagą portfela. 

 

Jakie rady macie, aby osiągnąć taką relację. Sam znam przypadki gdzie bogata bierze brzydkiego golca i na odwrót. 

 

Wiem, że moje dążenie brzmi trochę utopijnie. 

 

Z wyrazami szacunku Perun 

Edited by Perun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie musisz być atrakcyjny. Musisz być wysoko w hierarchii społecznej, a potem to pokazać.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można swoje życie podporządkować pod jeden cel: "zdobycie tej jedynej" tylko czy to jest prawdziwa trwała wartość dla której oddasz czas i energię? Naprawdę? A kto wymyśli np. lek na raka lub w końcu poleci na Księżyc? 

 

Jeśli chcesz poznać człowieka wybranego wg pewnych kryteriów musisz na żywo obracać się w środowisku, gdzie takie osobniki występują. Następnie jeśli jesteś kompletnym facetem obracasz się w tym środowisku i wykorzystujesz okazje, które czasami się przytrafią. 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/19/2019 at 1:02 PM, Perun said:

Biorąc się za siebie, skupiając się na rozwoju własnej osoby. Uważam, że warto się skupiać na kobietach o wyższej od swojej atrakcyjności i zasobach.

Wykluczające się zdania - albo bierzesz się za siebie albo skupiasz się na kobietach.

 

Patrząc na długość wywodu i jak dużą jego część poświęciłeś kobietom, życzę powodzenia w "rozwoju" własnej osoby 😉. Od jakiegoś czasu na forum jest trend pisania w ten sposób - rozwój osobisty, rozwój osobisty, rozwój osobisty! A do czego? Żeby pobzykac! 😂🤣

 

Ciekawi mnie ile Waszym zdaniem trzeba Pań "zaliczyć", żeby tego pierdolca z głowy wyeliminować i rzeczywiście skupiać się na sobie. 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.