Skocz do zawartości

Smutne spostrzeżenie.


Subiektywny

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę sobie wczoraj na mieście wieczorem.

Zamówiłem jedno piwo i zasiadłem w kawiarnianym ogródku.

Teren okazał się być generalnie okupowany przez młodzież do lat ok 20stu.

I takie męskie spostrzeżenie.

 

Zeusie! Allachu! Thorze ! Odynie! Światowidzie! I cała reszto !

 

Dlaczego generacja młodych Polek jest w zatrważającej większości tak klocowano roztyta i golemowata ?

Tyłki już mają tendencję do nabierania kształtów gdańskiej komody szerokodrzwiowej, a nogi - słoniowatości!

Dlaczego jest tyle nie dość że słoniowatych to na dodatek szkaradnie krzywych nóg ? Jeszcze, o zgrozo, w legginsach!!! :blink:

 

Wypatrzyć w tej masie młodzieży dziewczynę wysoką, zgrabną, szczupłą z ładnym tyłkiem i nogami to wyzwanie na

miarę poszukiwania św.Gralla !

 

Co do licha? Dieta oparta na przetworzonym jedzeniu? Kurczaki z KFC i maki z Donalda ? Napoje gazowane i czipsy?

Klepanie paluchami po klawiaturze i smyranie po telefonie zamiast aktywności ruchowej ?

 

No boli mnie to, boli jak cholera! Za parę lat nie będzie młodych Polek na których będzie można wzrok zawiesić !!!

Będą, aż wnerwia mnie to co piszę, Angielki - bis. Te to straszą swoją urodą w śródziemnomorskich kurortach. Kto

był i widział ten wie jakie to, za przeproszeniem, kaszaloty.

 

:(

 

Zdjęcie poniżej - wyspiarskie 'kociaki'. Drogie Polki, nie idźcie tą drogą !!!

S.

 

11syszc.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to chyba dla nas facetów lepiej, że nie będą nas kusiły takie młode dziewczyny, te 20 - letnie opasłe foki. Przynajmniej człowiek jakiegoś głupstwa z taką nie zrobi :D. To samo jest z ich psychiką, są tak głupie, hałaśliwe i tępe dzidy, że tragedia. Wczoraj widziałem parę takich 20 latków w pociągu, on się do niej przymilał, a ona odpychała go, on naprawdę szczupły miły chłopak, ona z buzi to jeszcze, jeszcze, ale jak wstała to dupsko jak u słonicy. Głośno opieprzała chłopaka używając przekleństw, nie zwracając uwagi, że wokół siedzą ludzie. Upadek ludzkości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek to chyba bumerangiem zakładają.

Tu gdzie mieszkam to jeszcze nie jest tak źle. Średniej wielkości miasto i dużo wsi naokoło. A na wiosce wiadomo - trza fizycznie robić, to i dziouchy bardziej pionowe niż poziome w kształtach. Ryba gnije od głowy więc takich 'chudych inaczej' to w methopoliach siłą rzeczy będzie więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPkal1,

 

Fakt, coś w tym jest.

I kolejna sprawa - dialogi na modłę:

 

Ty wiesz, ja jej powiedziałam...

a ona powiedziała...

Wtedy pomyślałam ...

A one na to ....

Hahahah, hihihihi.

Łaaaa! A to głupia idiotka...

 

Wręcz sztampowy przykład kobiecego nakręcania się na relacje z innymi ludźmi. Relacje - uczucia - emocje.

Czysta, krystaliczna, nie skażona późniejszym maskowaniem się forma.

 

Adaś Miauczyński rządzi !

 

 

S.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPkal1,

 

Fakt, coś w tym jest.

I kolejna sprawa - dialogi na modłę:

 

Ty wiesz, ja jej powiedziałam...

a ona powiedziała...

Wtedy pomyślałam ...

A one na to ....

Hahahah, hihihihi.

Łaaaa! A to głupia idiotka...

 

Wręcz sztampowy przykład kobiecego nakręcania się na relacje z innymi ludźmi. Relacje - uczucia - emocje.

Czysta, krystaliczna, nie skażona późniejszym maskowaniem się forma.

 

Adaś Miauczyński rządzi !

 

 

S.

 

Do tego dochodzi jeszcze coś co mnie osobiście odrzuca u kobiet - nadmierna pewność siebie.

Panuje teraz taki trend bycia wyszczekanym, pewnym siebie zawsze i wszędzie, wręcz aroganckim.

Nie lubię tego u kobiet tym bardziej, że w 90% jest to bardzo sztuczne.

Jest to sztuczne bo nie pochodzi od nich, tylko zostało im wszczepione przez chore media preferujące prostactwo i głupotę. Wpajają im, że są wyjątkowe, wspaniałe, mądre, wręcz boskie. Media, które w większości są kreowane przez kobiety. Skutkuje to tym, że byle głupia cipa uważa się za jakąś królewnę, której wszystko należy się z urzędu. Głupi są ci faceci, którzy ulegają tej dziwnej psychozie i wielbią te nic nie warte laski. Pewność siebie tych dames płynie z ich bezkrytycznego przyjęcia informacji przekazanej z zewnątrz. Wpadają w niczym nieuzasadnione samouwielbienie i bezkrytycyzm. A faktycznie w środku są puste i jałowe. Teraz coraz cześciej są aroganckie, chamskie i agresywne. Są po prostu aseksualne. I psi ch..j z nimi. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sztuczne bo nie pochodzi od nich, tylko zostało im wszczepione przez chore media preferujące prostactwo i głupotę. Wpajają im, że są wyjątkowe, wspaniałe, mądre, wręcz boskie. Media, które w większości są kreowane przez kobiety. Skutkuje to tym, że byle głupia cipa uważa się za jakąś królewnę, której wszystko należy się z urzędu. Głupi są ci faceci, którzy ulegają tej dziwnej psychozie i wielbią te nic nie warte laski.

 

Każde zwierze tworzące stada potrzebuje dotyku. Wilki, lwy, małpy, owce... wszystkie. W naszej kulturze, realnie JEDYNA DOZWOLONA możliwość zaspokojenia tej potrzeby, to kobieta. Albo pies lub kot. Realnie zabronione jest - pomimo że całkowicie naturalne - zaspokojenie tej potrzeby z przyjacielem/kolegą. Co ma więc zrobić chłopak, który nie ma warunków do trzymania zwierzęcia, a potrzebę dotyku ma silną? Zakładając, że nie potrafi przełamać tabu dotykania się z męskimi przyjaciółmi (albo ci przyjaciele się nie godzą na takie przełamanie), to ma wybór:

1. Ponosić szkodę na zdrowiu

2. Uganiać się za kobietą, nawet jeśli reprezentuje ona sobą niewiele dobrego

Wybór opcji 2 to wcale nie głupota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli media takim grubym fokom wmawiają, że jakby nie wyglądały i co by nie miały w głowach, i tak są piękne, mądre i wspaniałe, to one nic nie robią aby to zmienić. I rosną im te tłuste dupy w nieskończoność. My wiemy, wobec tego mamy przewagę. A ci faceci ignoranci są na z góry przegranej pozycji kiedy szukają u tych opasłych cip uczucia, potrzeby dotyku, seksu itd. T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince, kobiety zawsze bardziej chłoną tę medialną papkę, te nic nie warte informacje o dietach, modzie, sposobie życia i zachowania celebrytów. Jak może normalnego człowieka interesować, że jakaś celebrytka pocałowała inną w usta lub dupę, a je może. To jest spowodowane chęcia bycia na "czasie", bycia "modnym" i "cool". I weż teraz ulegnij urokom takiego pustego balerona. Przecież to tragedia dla każdego mężczyzny, nawet głupiego. Te wyględniejsze trzeba bzykać na następnie solidny kop w dupę. :D T.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kampania medialna Panowie, to nie trwa od wczoraj czy przedwczoraj. Co prawda styczność z TV mam iluzoryczną ale bombardowania medialne o wyjątkowości Polek pod każdym względem, szczególnie w prasie, trwa już paaaaarę ładnych lat. Że uroda taka, aż obcokrajowcy wpadają zdjecia potrzaskać, że samodzielne, że niezależne, że przebojowe, że *********. I od wielu lat jazda na Polaków, że zaniedbani, nie dbający, tacy nie bajerancko włoscy, nie francusko romantycznie i nie hiszpańsko temperamentni. Kurna, pomieszkały by z Włochem (koleżanka ma męża Włocha z południa Włoch) to by im polska mentalność 'rządzenia i niezależności' szybko zderzyła się z włoskimi realiami, bo tam w rodzinie niepodzielnie rządzi 'mamma' - nie podskoczysz wyżej talerza spagetti!

 

Cieszy mnie jedno Panowie, bardzo cieszy !

Narasta fala kontkulturowa wobec tej kreowanej rzeczywistości! Niegodzenie się z nią! To forum jest jednym z kamieni rzucanych na szaniec tej sprawy. Co więcej powstaje coraz więcej blogów o samorozwoju, właściwej postawie wobec życia i dotyczących mody męskie. Tego jak się ubrać i wyglądać (podkreślam UBRAĆ na nie PRZEBRAĆ - bo to zasadnicza różnica, nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie na piwo w smokingu i pod muchą). I patrząc na ulice miast - widać to coraz bardziej. Nie mówię o kolorowej, przebranej hipsteriadzie ale o mężczynach 30-40 letnich.

 

Przyszłość naszą, Panowie, widzę w jasnych barwach, naprawdę. Nie należy tylko spoczywać na laurach a cały czas rzetelnie pracować nad sobą i uświadamianiem przyjaciół i kolegów wokół siebie!

 

To jak, Panowie, pomożecie ?  POMOŻEMY !!!!

 

@Vincent, Ty nie oglądaj ;)

 

 

 

A tak by przyznać rację obiektywnej prawdzie - dziś było zakończenie gimnazjów bodajże. I przyznaję, że wśród tych biegających po ulicach małolat można było wypatrzyć potencjalne, naprawdę ładne kobiety w przyszłości. Czyli takie perspektywiczne. Panny na obcasach, takie całkiem-całkiem za to ich koledzy - dzieciuchy do kwadratu - jakby wysypać im pudełko resoraków do piaskownicy to pogiegli by z krzykiem się bawić, a później poobrzucali piaskiem a na końcu pobili. Jak Boga kocham, dzieciuchy kontra wyrośnięte pannice. Różnica we wznoszeniu się linii SMV - rażąca !

 

 

 

***** - wstawcie sobie co chcecie, ma być w tonie 'och, ach'.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kurna, pomieszkały by z Włochem (koleżanka ma męża Włocha z południa Włoch) to by im polska mentalność 'rządzenia i niezależności' szybko zderzyła się z włoskimi realiami, bo tam w rodzinie niepodzielnie rządzi 'mamma' - nie podskoczysz wyżej talerza spagetti!

 

Pracowałem trochę z Włochami i o ile wcześniej miałem raczej dobre zdanie, to po bliższym poznaniu musiałem jej zmienić. Fałszywa nacja. Kłótliwi, leniwi, a do tego tylko non stop oglądanie się za spódniczkami. Męczące na dłuższą metę.

 

Marni żołnierze ponadto bez jakiegokolwiek morale. Opieram się na przykładzie II WŚ. Wielokrotnie słabsza Grecja nie tylko odparła przeważające natarcie włoskich wojsk, ale przeszła do kontrofensywy i wbiła się sporo w głąb terytorium wroga. Wszędzie musieli im pomagać Niemcy, którzy dobrali sobie takiego kłopotliwego sojusznika. Na Froncie Wschodnim raz dwa rozjechani przez Sowietów. Już Rumuni byli bardziej waleczni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak by przyznać rację obiektywnej prawdzie - dziś było zakończenie gimnazjów bodajże. I przyznaję, że wśród tych biegających po ulicach małolat można było wypatrzyć potencjalne, naprawdę ładne kobiety w przyszłości. Czyli takie perspektywiczne. Panny na obcasach, takie całkiem-całkiem za to ich koledzy - dzieciuchy do kwadratu - jakby wysypać im pudełko resoraków do piaskownicy to pogiegli by z krzykiem się bawić, a później poobrzucali piaskiem a na końcu pobili. Jak Boga kocham, dzieciuchy kontra wyrośnięte pannice. Różnica we wznoszeniu się linii SMV - rażąca !

 

 

 

***** - wstawcie sobie co chcecie, ma być w tonie 'och, ach'.

 

Z tymi gimnazjalistami to się zgodzę. Niebrzydkich dupek wypatrzyłem kilka, ale ich "koledzy"..., oblecieli opierdol bo mnie kontrast uderzył ostro w podniebienie.

Czapki z daszkiem, jakieś z dupy wzięte kolorowe buciki i reszta szajsu. Jakby z cyrku ciekli, ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi gimnazjalistami to się zgodzę. Niebrzydkich dupek wypatrzyłem kilka, ale ich "koledzy"..., oblecieli opierdol bo mnie kontrast uderzył ostro w podniebienie.

Czapki z daszkiem, jakieś z dupy wzięte kolorowe buciki i reszta szajsu. Jakby z cyrku ciekli, ble.

rozrózniamy w tej modzie styl wiejski i miejski%-)a potem sie takim robia oczy zagłady jak widza kogos w koszuli%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, art. 200 KK w tej mierze mówi jasno.

Do 15 roku życia - nu, nu ! Inaczej pozna się lokalną prokuraturę, co może i doświadcza życiowo ale nie należy do specjalnie przyjemnych wydarzeń.

Oraz panów z celi, którzy aż klasną z radości jak się dowiedzą, że przyszło się siedzieć z dwusetki ... Ojojoj ...

Powyżej 15 roku życia - a proszę bardzo.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zniewieściałość młodych chłopaków wynika z jednej smutnej przyczyny. Przy zwiększającej się w tempie geometrycznym ilości rozwodów, coraz więcej chłopców wychowywanych jest przez samotne matki, bez ojca albo z ojcem na dochodne. Skutkuje to brakiem wzorca mężczyzny dla młodego chłopca, jeszcze dzieciaka i przyswojenie zachowań i wzorców matki. W przyszłości to zjawisko ma narastać, niestety.  :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.