Skocz do zawartości

Kobieta 48 ja 42


Rekomendowane odpowiedzi

No dbra czs na mnie. poznałem ją przez badoo. Zakochanie. Wspólny weekend w bieszczadach że niby chodzenie po górach. Wiadomo góry. Skończyło się na ostrym jebaniu. Saunie. potem jeden weekend u niej. po tym zero.  wydymaa mnie? Fajna babka; Poczułwem coś. i mam w rażenie że ona też zero odewu i tekst że musi sobie ułożyć zycie. 3 dzieci, najmlłodsze 19 lat z nią. reszta poza domem. co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignac napisał:

potem jeden weekend u niej. po tym zero. wydymaa mnie?

Kupiłeś kwiaty i powiedziałeś "bądźmy ze sobą na zawsze" :) ?

 

Swoją drogą ostatnio stałem w sklepie za jakąś taką, ja wiem, 45, może bardziej zadbane prawie 50,

a że jestem wysoki, to zobaczyłem jak coś tam scroluje na monitorku, i tylko mi się przewinął jakiś karoryfer .. męski karoryfer,

Sobie myślę co ona przegląda, jakiegoś red tuba czy co, więc się przyjrzałem i to było badoo.

A babka na prawdę, powinna bardziej myśleć, co kupić synowi na 18ke a nie jak wydymać jego kolegę...

Może to jest tak, że teraz kobiety się nauczyły Badoo i nawet jak już są mocno po terminie ważności, to wiedzą, że zawsze

się trafi jakieś darmowe ruchanie ?

To teraz to już nawet "the Wall" nie będzie na panie działał stymulująco, żeby się jakoś ogarnąć i stać się normalną kobietą ....

 

PS. Może pani Cię wrzuciła w swoją rotacje i nudzi ją ruchanie tego samego faceta częściej niż raz na miesiąc :)

Edytowane przez StatusQuo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Takie stare baby jeszcze to robią? Do bigosu. 

Znam historię, gdzie blisko 90-letni facet brał niebieskie tabletki i zabawiał się z 60-letnią kochanką. Podziwiać wigor, nawet mimo tabletek ?.

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Takie stare baby jeszcze to robią? Do bigosu. 

Znam historię, gdzie blisko 90-letni facet brał niebieskie tabletki i zabawiał się z 60-letnią kochanką. Podziwiać wigor, nawet mimo tabletek ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, StatusQuo napisał:

A babka na prawdę, powinna bardziej myśleć, co kupić synowi na 18ke a nie jak wydymać jego kolegę...

Aj tam powinna... jak kolega 18latek na niej poćwiczy to się nikomu krzywda nie stanie.

Będzie Pani zadowolona.

Edytowane przez Imbryk
Aj tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignac Myślę, że jak na 42 latka to można nazwać Cię analfabetą.

 

Sam fakt, że się zastanawiasz nad tą relacją w kategoriach związku przedstawia jasno, że coś jest nie tak z Twoim postrzeganiem rzeczywistości. Jak podobało Ci się i będzie możliwość na dalsze spotkania to dlaczego nie, ale nie radzę się w to pakować. 20 letnie potomstwo na pewno Cię zaakceptuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.