Skocz do zawartości

Kobieta 48 ja 42


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.02.2019 o 20:27, Les napisał:

Jaka jest Twoja sytuacja rodzinna, chcesz mieć dzieci? Jak nie chcesz dzieci to czemu nie spróbować ostroznie.

Rozwiedziony. Dzieci mam swoje, więcej nie chce. Mieszkam sam.

14 godzin temu, Morfeusz napisał:

Mając 42 celował bym w 28 - 35 a nie babcie 48 letnie. Zaraz menopauza ją dopadnie i sflaczeje. Trochę godności Bracie i wymagań wobec kobiet.

Pewnie jest dużo prawdy w tym przewidywaniu. Aczkolwiek niejedna 30stka mogła by jej pozazdrościć wysportowanego ciała i abs'u na brzuchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ignac napisał:

niejedna 30stka mogła by jej pozazdrościć wysportowanego ciała i abs'u na brzuchu

Czyli przy seksie zostają Ci pozycje od tyłu.

W myśl powiedzenia: "z tyłu liceum, z przodu muzeum".

 

20 godzin temu, Morfeusz napisał:

Zaraz menopauza ją dopadnie

W pewnym sklepiku osiedlowym starszy pan często kupował margarynę do pieczywa mówiąc "poproszę smarowanie". Osoby będące wtedy tam i znające to małżeństwo oraz sprzedawczyni uśmiechały się pod nosem.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

margarynę do pieczywa mówiąc "poproszę smarowanie"

Świetny sposób na niedrogi lubrykant pochodzenia roślinnego, urozmaicający igraszki w stylu vintage.

 

10 godzin temu, Ignac napisał:

niejedna 30stka mogła by jej pozazdrościć wysportowanego ciała i abs'u na brzuchu. 

Świetnie, że pani lat 48 się dobrze i zdrowo trzyma!

Chwała jej za to, stanowi ona wzór dla swych rówieśniczek, swoich dzieci i niedługo wnuków.

 

Jednakże:

"Niejedna 30-tka, niejedna 18-tka mogłaby jej pozazdrościć części ciała xyz" to wyświechtany tekst pań, które próbują się dowartoścować wiedząc że ich najlepszy czas minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignac

Wytłumacz mi to, nie ironizuję.

Czy to taki fetysz, że kręcą Cię starsze kobiety?

Masz 42 lat czyli idealny wiek dla kobiet z zakresu 25-30 lat... szczególnie w dużych miastach.

Należy jedynie podejść inaczej do zagadnienia zainteresowania sobą potencjalnej partnerki.

 

...ale z babcią?

Dlatego chcę to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2019 o 00:11, Ignac napisał:

Pewnie jest dużo prawdy w tym przewidywaniu. Aczkolwiek niejedna 30stka mogła by jej pozazdrościć wysportowanego ciała i abs'u na brzuchu. 

Daj se spokój. Miałem żone starszą wiem co mówię.

ONA chce się ruchać więc szaleje.Czuje powiew starości i to jej rozpaczliwa próba udowodnienia sobie że jeszcze nie jest stara.Jest, taka prawda. Jesteś tylko narzędziem jej desperackiej próby ratowania samooceny. Podoba Ci się rola dildo? A może wysyła wasze zdjęcia staremu żeby mu zagrać na nerwach? Za kilka lat POMIMO desperackich wysiłków sflaczeje, zmarszczy się a najgorsze, mentalnie będzie starszą ciotką.Nie udźwigniesz tego. Co więcej ZAWSZE będziesz dla niej młodszy co skończy się brakiem szacunku. Poczekaj do pierwszego kryzysu ,czy ścięcia z jej dziećmi. poczekaj na zazdrość gdy zacznie Ci robic wyrzuty że już jej nie kochasz i oglądasz się za młodszymi. A będziesz.

Mając 42 lata wyrywasz 30 bez problemu z którą ułożysz sobie życie i która będzie wpatrzona w Ciebie jak w obrazek. Zawsze będziesz autorytetem bo z racji wieku górujesz doświadczeniem. Taka ZAWSZE będzie dla Ciebie atrakcyjna dzięki różnicy wieku. Niestety fizjologii i praw przyrody nie przeskoczysz.

Edytowane przez ntech
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wieku (42) i z laskami młodszymi zawsze jest tem sam problem. Młode gówniaki. Lub Bezdzietna z ssaniem na dzieci i założeniem rodziny. Ani jedno, ani drugi mi nie odpowiada. U 30 latki dzieciaki w wieku 5-7 lat. To masakra. Chcą byś był dla nich ojcem. U rówieśniczki z dzieciakami odchowanymi takimi kilkunastoletnimi jest lepiej. U kobiety starszej w wieku tak 45 lat z ułożonym życieml pracą i dziećmi dorosłymi jest lepiej. Fakt kobieta nie zaświerza, ale są przypadki fajnych milfów. No i kobieta łapie chęć na życie. Poddaje pod dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2019 o 15:51, Ignac napisał:

. Młode gówniaki. Lub Bezdzietna z ssaniem na dzieci i założeniem rodziny. Ani jedno, ani drugi mi nie odpowiada. U 30 latki dzieciaki w wieku 5-7 lat. To masakra

A kto Ci każe zakładać rodzine? Kto. Ci każe robić dziecko? Nikt. Umiejętnie można wykorzystywać pannę w danym celu jaki sobie zakładamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.