Skocz do zawartości

Cocomo - czyli jak sie chroni interesy


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt duże pieniądze z tego idą dla wysoko postawionych ludzi, żeby zrobić z tym porządek. Nawet PiS odpuścił bo też być może czerpią z tego profity.

Niech się cieszy że został pobity a nie zrobili mu samobójstwa jak Lepperowi, zabójcą Olewnika, i innym.

 

Wątek już jest a w nim film przez który mógł stracić życie w Polskim państwie teoretycznym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wcale nie był taki pewien, czy to zemsta cocomo. Po co mieliby to robić? Żeby nagłośnić przez takie pobicie ten temat?

 

Może dostał lanie ot tak, jak cała masa innych mężczyzn? Złe miejsce i zły czas, niefart?

 

Nie wiadomo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek KotońskiKotoński 

Też o tym pomyślałem.

 

Są ludzie, którzy by wybili sobie zęby z pewnością by stać się popularnymi ale to chyba nie ten typ człowieka.

W każdym bądź razie na pewno jest to interesujące - będę śledzić sytuację.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli goście którzy robią miliony na tym procederze, pobili niszowego ''jutubera''? , ciężko mi w to uwierzyć, raczej to chamska próba reklamy swojego kanału, ludzie posuną się do głupstw totalnych aby złapać trochę tzw ''fejmu'' :) .

Zresztą, jak koleś naprawdę mógłby zagrozić takiej machinie, dawno wąchałby kwiatki od spodu, tam gdzie obraca się grubymi milionami, tam nie ma miejsca na skrupuły i moralność.

 

Ale to tylko moje zdanie ? 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.