Skocz do zawartości

Żylaki na członku?


robnos

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem rocznik 84.

Mam na członku dwie żyły, które odróżniają się kolorystycznie od pozostałych. Są jakby bardziej w kolorze fioletowym. ciągną się przez całą długość członka. Wg mnie wygląda to jak żylak, ale cholera wie - żylaki na członku? Wolę zapytać - może ktoś przerabiał? Mam to w zasadzie od kilku lat, oczywiście kiedyś nie miałem. Nie odczuwam żadnych dolegliwości, wszystko funkcjonuje tak jak trzeba jeżeli chodzi o erekcję itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko działa to nie przejmował bym się żylakami. Chyba że masz też w innym miejscach i powstały na skutek np. zgrubienia ścianek żył przez zbyt tłustą dietę albo inne czynniki.

Może @PanDoktur poradzi?

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

.. a po bokach jego były

jak powrozy grube żyły..."

Czy to nie tutaj było przypadkiem:

"...długi, cienki na kształt glizdy i nie palił się do pi...y"?

?

Cytat

 

A co do tematu, to warto byłoby pójść do lekarza. Pewnie to nic takiego, ale w sprawie tak ważnego sprzętu lepiej dmuchać na zimne.

Edytowane przez Oscar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urologiem nie jestem, ale jeżeli nie ma dodatkowych dolegliwości jak np. skręt/skrzywienie penisa, bólu podczas stosunku, zaburzeń erekcji itd. to nie widziałbym w tym żadnego problemu. Taka Twoja anatomię, na którą wcześniej nie zwracałeś uwagi.

Na chorobę Peyroniego raczej jesteś za młody, chyba że już cierpisz na nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i palisz papierosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.