Skocz do zawartości

Pomocy- ofiara borderline


Wasil84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na portalu, mianowicie byłem w wieloletnim burzliwym związku z osobą bo kobietą ciężko ją nazwac u której stwierdzono zaburzenia emocjonalne typu Borderline leczyla się psychiatrycznie jak się okazało jeszcze przed naszym poznaniem, nie jestem już z ta osoba już dwa lata A ta nieustannie nenka mnie jak i moja rodzinę znajomych wiadomościami skrajnej treści typu obrażania zastraszania skrajnej treści by mi uprzykrzyc zycie już zostałem wyzwany od wszystkiego typu że nawet śpię z własną matką dziećmi i starymi kobietami, jak już wcześniej mi obiecywała jak ją zostawię to zrobi wszystko by mi zniszczyć życie co nieustannie robi generując sprawy sądowe gdy byliśmy razem prowadziła podwójną grę okaleczajac się później robiąc obdukcje robiąc z siebie pokrzywdzona A sady dają temu wszystkiemu wiarę proszę bo już jestem na skraju nie wiem co mam robić gdzie szukać pomocy proszę może ktoś miał podobną sytuację której nie życzę nikomu niech się podzielić wskazówkami radami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.