Skocz do zawartości

Imprezy nastolatków


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Pani Marta nie przeszkadza ma swój tani pomysł na siebie. Kasę robi? Robi. Na swojej dupie? Swojej. I wydaje mi się, że na rzeczach na których się zna. Chcieliśmy wolności... Jest i wolność. Każda młodość ma swoich freaków. Właściwie to bym ją zrobił, tak tylko dla fameu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę do tej patoli filozofować, ale wydaje mi się że co do zasady ludzie się za bardzo nie zmienili. Za to w naszych czasach technologia (tak, tak, technologia) pozwala im bardziej bezkarnie pokazywać, jacy są naprawdę. Podejrzewam, że w każdych czasach znaleźli by się ludzie chcący to oglądać, tylko nie mieli jak a bohaterowie tych filmików nie mieli się jak pokazać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezła patologia. W zasadzie to nawet smutne. Sam za małolata nie raz umoczyłem ryja, ale byłem tego świadom. Nie był to jakiś powód do dumy jak teraz. 

 

Czy były takie kurewski? Były, ale nigdy żadna oficjalnie by się z tym nie obnosiła publicznie, bo by im matki troszkę te śliczne buźki zmodyfikowały. 

 

Jak patrzę na historię sprzed zaledwie kilku dekad, gdzie harcerze pod okiem niemców, pomimo strachu i wiadomym losie podczas wpadki robili niewiarygodne rzeczy. Tak, niejeden poszedł na wagary czy spróbował papierosa, ale wtedy za takie coś groził wpierdol, a nie śmichy chichy i aprobata społeczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.