Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Saint a wiesz ze zjebałes klejenie?na girze musisz warstwe naskórka zdjąc i dopiero wtedy kleić.w innych miejscach jest to zbędne.wazne żeby dobrze obrzeża rany przylegały%-)

 

A dlaczego zakładasz że zjebałem? xD Obrzeża na tyle ile się dało przylegają. Rana nie była idealnie jak po nożu i naskórek w miejscu klejenia był starty. To jest na sklepieniu stopy, nie ma tam mocnych naprężeń i chodzi się spoko, choć wiadomo że to świeże.

 

Pikacz, nie jestem chirurgiem, ale uważam że zrobiłem to zajebiście pięknie xD I jaki byłem dzielny :P Nie krytykuj tylko podpowiadaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie xD Liczyłem na coś bardziej z finezją Pikaczową, czyli weź parę łopatę ziemi , zmieszaj z sokiem z brzozy i żywicą, taaaddaammmm , lidokaina gotowa w ilości 80kg xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marza, obserwowanie postów to tylko kwestia powiadomień. Jeżeli niech chcesz wiedzieć czyichś postów możesz użyć ignorowania, ale tutaj nie ma możliwości selektywnego zablokowania dostępu do swojego profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jak wyłączyć widoczność dla danego użytkownika? bo podobno można włączyć przestań obserwować. i ta osoba nie będzie do mnie zaglądała, a ja nie będę widziała jej postów ;p tylko kurcze gdzie i jak ? :D

Zacznij od opcji ignore w głowie :D Jak się przyłożysz, to wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.