Skocz do zawartości

A jakbyście tak mogli poprosić Boga o jedną rzecz?


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego tylko o jedno? 

 

Bóg jest bogaty i hojny, niestety w naszym nieszczęsnym kraju, utarły się idiotyczne schematy gloryfikowania biedy i cierpienia, poprosić Boga o sławę czy pieniądze, zahacza już o opętanie.

A przecież logiczne jest, że jak człowiek jest bogaty i ma wpływy, to zrobi znacznie więcej dobrego, niż byłby biedakiem. Ci którzy mówią o tym że pieniądze są złe, sami nie pracują i żyją w luksusach, korzystając z najlepszych alkoholi i Pań lekkich obyczajów :) 

 

Wszystko kwestia myślenia o sobie, jak to Król Salomon mówił'

 

„Jak człowiek myśli w sercu swoim, takim jest” – Przypowieści Salomonowe rozdział 23 werset 7.

 

W skrócie, jak myślisz że jesteś do dupy, to jesteś do dupy.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej...

 

Zamiast wymyślać to po prostu podajcie jedno tak jak w temacie.

Moim życzeniem byłoby zobaczyć bruxę bo sie tak skrzętnie ukrywa, chociaż mam podejrzenia co do jej wyglądu ?

 

A tak na serio to jedynym życzeniem moim by było uściskanie, boga/boginii i podziękowanie mu/jej/ za całą gamę bogactwa możliwości i życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Jej...

 

Zamiast wymyślać to po prostu podajcie jedno tak jak w temacie.

Moim życzeniem byłoby zobaczyć bruxę bo sie tak skrzętnie ukrywa, chociaż mam podejrzenia co do jej wyglądu ?

 

A tak na serio to jedynym życzeniem moim by było uściskanie, boga/boginii i podziękowanie mu/jej/ za całą gamę bogactwa możliwości i życia.

A o Cię obchodzi jej wygląd? Masz parcie? Mysląłem że tu są ludzie ponad to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieter to znaczy w jakiej sprawie?

16 minut temu, The Motha napisał:

Dlaczego tylko o jedno? 

 

Bóg jest bogaty i hojny, niestety w naszym nieszczęsnym kraju, utarły się idiotyczne schematy gloryfikowania biedy i cierpienia, poprosić Boga o sławę czy pieniądze, zahacza już o opętanie.

Bóg kocha pieniądze, no przecież je stworzył i uczynił tak istotnymi. To logiczne... Dlatego księża tak kochają pieniądze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ignac napisał:

Mysląłem że tu są ludzie ponad to!

Ja nie jestem ponad nic, jestem prostym człowiekiem i jestem ciekaw jak nasze użytkowniczki forum wygladają i jakie są. 

A np Bruxa i Deomi to dwa różne charaktery ale koniec końców jestem ciekaw co to za istoty :D

Chociaż Bruxę chyba widziałem ale nie dam się pociąc :P

 

7 minut temu, Bruxa napisał:

No, mnie to się zobaczy za rok

Chodzi Ci o nową grę Cd projektu?

Czy o czymś nie wiem :D

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.