Skocz do zawartości

A jakbyście tak mogli poprosić Boga o jedną rzecz?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Yolo napisał:

A czy trybik może o sobie sądzić, że jest wielkim zderzaczem hadronów?

Sądzić może :) Kto bogatemu w atomy i cząstki gamma trybikowi zabroni.

 

Z drugiej strony trybik jest ileśdam miliardów razy większy objętościowo od takiego latającego hadrona, nie?

Taki hadron przez niego przeleci, ten nawet nie zauważy.

 

@Bruxa Na Twoje pytanie:

Pierwsze co mi przychodzi do głowy, najważniejsze dla mnie TERAZ, czyli w tym tygodniu - by dopompował mój własny szacunek do samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bruxa napisał:

Przecież mały trybik robi to samo co duży. Napędza.

Dziś chyba nie mam cierpliwości, by tłumaczyć. 

A patrząc co tu dziś nawypisywałem, na pewno nie.

 

A jeśli nie robi Ci różnicy, zamiast smartfonu noś w kieszeni jeden malutki układ scalony, który z niego wyjmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakbyście tak mogli poprosić Boga o jedną rzecz?

 

 

Skoro to ma być rzecz to ja bym poprosił o taki specjalny klucz, który otwierałby wszystko, zarówno rzeczy materialne jak np. drzwi oraz dawałby dostęp do rzeczy niematerialnych jak np. wiedza, umiejętności itp...

A nie... czekaj...

 

Przecież taki klucz to ma każdy tylko nie każdy potrafi z niego korzystać... (czytaj: wyobraźnia).

 

A tak w ogóle to im dłużej się tak zastanawiam co by tu jeszcze napisać to w zasadzie muszę stwierdzić, że mam wszystko co jest mi potrzebne a jeśli nawet czegoś nie mam to sam proces zdobywania, dowiadywania się i szukania jest tak fajny, że nie chciałbym mieć wszystkiego podanego na tacy. Nudno by było... :)

 

P.S.Zapytałbym go tylko czy dalej gada do sznura... :D

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.