Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety wolą coraz starszych mężczyzn?


Rekomendowane odpowiedzi

Wolą starszych bo czują się bezpiecznie/pieniądze/tatusiek/wygodnictwo/

 

Gdy stary jest w sidłach szukają na boku młodych penisów do zabawy lub zapłodnienia, ot tyle tej całej filozofi.

No ale wiadomo jak faceci chca młode to beee ale jak one biorą młodego jurnego to spoko, jej sie należy bo jest KOBITOM ?.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem z partnerką dużo młodszą...zawsze tak było, że różnica wieku była dość znaczna.

Dzisiaj mam 45 lat, ona ma 29 lat jej kartka niezapisana przez dzieci i rozwody. Twierdzi, że nie chce...jasne, mhy.

 

@Lalka jestem tatuśkiem ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest naturalne, że kobiety wolą starszych facetów.
Przy czym mówiąc starszy, mam na myśli od 2  do jakoś 5 lat - to jest najczęściej spotykane.
Nawet będąc lekko po 20, ma się duże powodzenie wśród 16-19.
Wielu moich kolegów w moim wieku lub nieco starszym biorą sobie nastolatki.

Jeśli chodzi o dorosłe życie, to moim zdaniem żaden problem mieć młodszą o 8-10 lat kobietę.
Widzę na około takie małżeńśtwa - on 45 a ona 37 etc.
Z wiekiem po prostu ta granica się powiększa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonywałem gównorobotę to źle, słabo, bleeeeee

 

Potem własna firma to...... cycki się wypinały, dekolty powiększały, aha aha kobitki do rozmowy chętne, tak tak to zastanawiające, co ty gadasz, proszę dolej mi wina! Poważnie?

Włosy poprawiały, z nogi na nogę przestawiały się......

 

Potem sprzedałem firmę i inwestycje. Inwestor. Bez wchodzenia w szczegóły. To dla zjebów zajęcie. Ale ile taki ktoś zarabia? Co to jest? Emocje. Kolana się rozchylały, cuda się działy.

Tak to działa.

 

Zaznaczam. Można mieć gównorobotę i ruchać panny. Ale to trudne jest

Co panna może osiągnąć za własną D. Kalkuluje. Dorosły silny samiec, ma forsę, ma powodzenie u innych kobiet, znajomości.

Że usidliła starszego, chwalenie się przed psiasiółami. Model cierpiętnicy, w każdej chwili może pójść do innej, och ach jaki on zły a ja pokrzywdzona.

 

Miłości należy się uczyć od kobiet!!! Czyli jakie z tego będę miał korzyści

Liczy się facet z zasobami lub ten który może je mieć

Baba przelicza miłość na złotówki, facet na uczucia. Dlatego faceci to w większości @#$%$#

 

Małżeństwo jest bez sensu. Ile ja na tym biznesie, tej umowie zarobię ?

Baby kwękają, ty materialisto, ok, pokaż mi atrakcyjną D z gościem za najniższą krajową.

Kolejna sprawa, ślub to kwit na jedną D, baba staje się regulatorem fiuta. Mityczne kupczenie D.

Never

Kumam, że zdarzają się wzorcowe małżeństwa, ALE, dla mnie to kwit na jedną D, nic na tym nie zarobię. Małżeństwo jest korzystne dla baby.

 

Odnośnie pieprzenia. Starszych, młodszych, średnich. Polecam przeruchać się z każdą możliwą opcją. Wybrać tę najbardziej korzystną dla nas, pieprzyć się w wybranym przedziale wiekowym ale jak przy okazji trafi się jakaś inna, też się pieprzyć. Byle na sprawy osobiste to nie wpłynęło, na finanse.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgorWilk 

Zgadzam się.

Spójrzmy na kobiety jak po nieudanych związkach wchodzą w następne i szybciutko zapominają o poprzedniku.

 

Uczcie się od kobiet i tak jak igor napisał - kalkulacja :) one to robią na każdym możliwym kroczku, są mistrzyniami w tym.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Ok, wstałam, kawa jest to trochę pomyślę. :D

Mężczyźni 40+ są ułożeni, kulturalni, mają takt, umieją się zachować, otworzą kobiecie pierwsi drzwi, zapłacą, wiedzą czego chcą. 

To już wiedziałem w wieku 19+. Liczba sukcesów wtedy równała się zero. Lekka naciągana teoria swoją drogą : ) może dlatego, że cześciej wtedy był spacer niż płacenie, bo w kieszeni hulał wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszych ale tak 3-7 lat. Bo wątpię aby marzeniem 20+ latki był 40+ facet. 

 

Zresztą to jeden wuj. Ważne, że:

1. Jestem facetem.

2. Mogę celować w kobiety <30 lat sam mając 40+. Zawsze się znajdzie jakas chętna jeśli bajer dobry i zdominuje się ją łóżku.

 

Taka przynajmniej jest nadzieja bo osobiście za grosz nie wierzę w szeroką tendencję aby 20+ uganiały się za 40+. 

 

Ale wiem napewno że lepiej być 40 letnim mężczyzna niż 40 letnia kobietą. Takie życie.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgorWilk Znajomy mój jest Aniołem biznesu i bardzo jest zadowolony z takiej pracy, wręcz jest to jego pasją, zjebem bym go nie nazwał ;).

@Lalka Starszy po 40 okaże się takim samym chujem jak ten rówieśnik teraz co był ?, nie myśl że będzie inaczej.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, azagoth napisał:

niemal każdy ma te same instynkty, zatem kobiety powinny kochać tak samo każdego faceta.

Kurtka, to ja ich chyba, wszystkich kocham :D

 

Tylko oni nie koniecznie mnie :D, bo nie jestem wystarczająco seksi :D i nadąsaną dziewuszką, która mówi: tak na nie i nie na tak :D, ale nie mogę, u mnie: szczęśliwa - uśmiech, smutna - grymas, mina pasująca do emocji.

Tak więc, nie po drodze nam, bo wolą, chcą, tych tajemniczych, seksownych, przebiegłych :D więc, niech się kuszą wzajemnie, a ja mam spokój :D

 

No dobra - kapitalna pogoda, wstałam prawą nogą, rosołek gotuję, potem na rowerek, a jutro na cały dzień na basen - spa - aaach :D.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lalka napisał:

@Byłybiałyrycerz  I nie zniechęcaj mnie do mężczyzn jeszcze bardziej. :D

Każda moja ex nie może na mnie patrzeć, jak chcesz mieć spokój z facetami to Ci pomogę, podobno jestem nie do wytrzymania :D.

@Nefertiti Ten rosołek to na pewno sprawi, że Ci ubędzie fatu ;), nawet tydzień na tym spa CI nie pomoże.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Koło 28/35+ to najgorszy przedział wiekowy mężczyzny. Może być po jakimś nieudanym związku, jakiś nieszczęśliwy, jakieś problemy w pracy, niezdecydowany, nie wiedzący czego chce.

Potwierdzam, najgorszy przedział wiekowy ??

 

Dlatego nikt mnie nie chce ??

 

Czekam do 40stki ?

ps. @Lalka myślisz, że wtedy zmądrzeje? ??

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Taka natura kobiet. Od razu zaznaczam, że kobitki są spox, jak najwięcej ich?ale swoje wiedzieć. Zresztą "my" mamy własny "soft". Gromadzić zasoby i pieprzyć te "niewinne" istoty. One mają swoją naturę, my swoją.

@Byłybiałyrycerz nie wiem czy masz swoją chatę, ile masz forsy itd. Teraz to wszystko sprzedaj i wpakuj w inwestycje. Dajmy na to że w 2 dni tracisz wszystko? no jakieś 90%.

Czy to normalne? Ja to już przechodziłem? Początki są cudne.

Raczej mi chodziło że to "zjebanie" to "inne" podejsćie do życia. Dla mnie i kumpla i kilku innych forsa to pasja, jej koszenie, kapitał, procenty, zyski itd.

Przy tym radość z życia. Na pewno jak gadasz ze swoim "Aniołem" to czuć te inność.

13 minut temu, Bronisław napisał:

myślisz, że wtedy zmądrzeje?

Po co masz mądrzeć?

Kochaj tego dzieciaka, łobuza w sobie

?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę kilka cytatów z książki Davida Bussa "Ewolucja pożądania":

 

"We  wszystkich  badanych  przez  nas  trzydziestu  siedmiu  kulturach  kobiety  wolały mężczyzn  starszych  od  siebie,  przeciętnie o trzy i pół roku."

 

"Wyjaśnieniem  tej  skłonności  kobiet  może  być  fakt,  że  wraz  z  wiekiem  mężczyzny  dość systematycznie  wzrasta  jego  dostęp  do  bogactwa."

 

"Kobiety  mogą  też  woleć  starszych  mężczyzn  z  przyczyn  mniej  uchwytnych  niż bogactwo.  Starsi  mężczyźni  częściej  bywają  dojrzalsi,  stali  w  uczuciach  i  stosunkowo bardziej  niezawodni  -  na  przykład  w  Stanach  Zjednoczonych  wszystkie  te  właściwości narastają  u  mężczyzn  wraz  z  wiekiem  przynajmniej  do  trzydziestego  roku  życia  (McCrae, Costa,  1990;  Gough,  1980)."

 

"Podobnie  jak  młode  pawiany  muszą  dorosnąć,  by  dojrzeć  do  zajęcia  wyższej pozycji  w  swoim  stadzie,  nastolatki  i  młodzieńcy  rzadko  osiągają  szacunek,  pozycję  i znaczenie,  którymi  dysponują  starsi  od  nich  mężczyźni."

 

"Starsza  kobieta  akceptuje  młodszego  mężczyznę,  kiedy  sama  jest  za  mało atrakcyjna  dla  mężczyzny  o  wysokiej  pozycji,  a  jej  młodego  partnera  nie  stać  na  młodsze kobiety  monopolizowane  przez  starszych  mężczyzn  o  większych  zasobach."

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siergiej@arch czy ktokolwiek ma tutaj rację. Ale kolego nie mam 30 lat i się nie upieraj. Dziewczyna 22 lata jest jeszcze w moim zasięgu.

 

Nie wiem czemu nikt nie bierze ważnego faktu pod uwagę. Przecież demografia jest spadająca, więc siłą rzeczy nie może być więcej małżeństw.

 

Dziewczyny migrują ze wsi do miasta w celu zdobycia wykształcenia, dobrej pracy i partnera. Zapewne niechciałbym mieć do czynienia z osobniczką, która została na wsi i za wiele sobą nie reprezentuje.

 

W mieście kobiety zazwyczaj nie chcą o wiele starszych. Poza tym jest rynek kobiet, więc mają dosyć duży wybór w porównaniu do mężczyzn.

Po 30-stce i tak już nie ma za bardzo w czym wybierać. Chyba, że jakimś cudem uda się ogarniętą młódkę a nie z patologii wyrwać na związek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.