Skocz do zawartości

Panie nienawidzą przystojnych mięśniaków.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Brać.

 

Jak powszechnie wiadomo, nasze kochanie Panie gardzą silnymi, przystojnymi, umięśnionymi mężczyznami. Czyli wszystkimi w tzw. ładnym opakowaniu, którzy są pewni siebie i w pierwszej kolejności dbają o swój interes.

Kochają, wielbią, szanują i są oddane po kres swych dni facetom, którzy mają piękne wnętrze tzn. takich którzy mają spokojny, dobry charakter, są troskliwi, odpowiedzialni i zawsze zajmą się nią i jej pociechą (nieważne kto spłodził).

Kochają słodką oponkę na brzuszku u swojego misia i za nic w świecie, nie chciałyby gościa z kratą na brzuchu.

 

Wiemy to wszystko bo Panie same nam o tym powiedziały, więc to musi być prawda.

Dowód znajdziecie w poniższych filmach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko baran słucha owiec. Babskie piertolenie nie ma absolutnie żadnego znaczenia, nic a nic.

Nie liczy się to ca baba mówi tylko to z kim idzie do łóżka, z kim się pieprzy. To jest podstawa. Mówię o atrakcyjnych babach, albo takich atrakcyjnych fizycznie nie koniecznie twarzowo, ale ciało ok.

Czyli idą z przystojnymi, forsiastymi lub charakternymi. Jeden element musi być, oby dwa pozostałe były na akceptowalnym poziomie.

Powtarzam, babskie gadanie się nie liczy, tylko to z kim się bzyka.

Bądź ładny, atrakcyjny fizycznie, umięśniony, lub miej forsę lub bądź charakterny, nie daj się pomiatać babom.

Im baba brzydsza tym twój skill może być na niższym poziomie.

Cała reszta to pierdoły dla "ciepłych"

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kobiety najczęściej mają chujowe ciała, zalane fatem, obwisłe, zero jędrności w wieku 20-paru lat itd.

 

Weź tu człowieku znajdź jakąś wysportowaną kobitkę, z którą nie będzie wstydu na ulicy się pokazać i która będzie miała łeb na karku.

 

No ni ma, panie, ni ma.

 

Zamiast oglądać tutoriale makijażowe na YT, które tylko sprawiają, że potem wyglądają jak klauny, to dupy na trening powinny ruszyć i wziąć się za siebie, ale co z tego, jak trend jest taki, że na siłowniach jest stosunek facetow do kobiet z 5:1, a te, co już są, to nakurwiają na bieżni jak idiotki.

 

A jak juź się trafi jakaś żyleta, to wiadomo, ego wyjebane w kosmos i siano w bani.

 

A idź pan w chuj, nie bawię się tak. ?

  • Like 17
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo od dawna, że na widok boskiego ciała panie, niezależnie od wieku!!! dostają sieczki większej niż na widok grubego ... portfela :D

Portfel bez ciała aż tak bardzo nie działa. Najbardziej kulturalna i ułożona panienka z dobrego domu portfelowi się może oddać. Z wyrachowaniem, ale bez fajerwerków. Natomiast gdy zobaczy takie ciało...he he he, to już inna sprawa.

 

Tu jej TO-TAL-NIE odbija.

Musi dotknąć. Musi.

Traci oddech, dostaje wytrzeszczu, nie panuje nad myślami, z trudnością nad tym co robi, a już w ogóle nad tym co mówi. Zarąbiste przeżycie widzieć taką pannę, która aż zachłystuje się hormonami ;)

 

Spróbuj jednak ty dotknąć kobiety, bo wygląda jak milion dolarów   :D:D jak sam na tyle nie wyglądasz.

 

No ale każda przyjemność kosztuje i każda wymaga wysiłku. No i na każdą trzeba zapracować.  Tak więc drodzy moi - do ciężarków marsz.

 

Edytowane przez Stradi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że aby dobrze wyglądać to trzeba się zdrowo odżywiać i ruszać. Nie ma bata i nic za darmo. U mnie w pracy jestem jedynym który idzie odcinek 12 min z kolejki z buta. Wszyscy albo autobusami albo autami sobie jeżdżą. Jak kiedyś mówili że muszą zacząć o siebie dbać to powiedziałem polecam zacząć chodzić pieszo do pracy. Od tego momentu temat jakby nożem uciął.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Stradi napisał:

No ale każda przyjemność kosztuje i każda wymaga wysiłku. No i na każdą trzeba zapracować.  Tak więc drodzy moi - do ciężarków marsz.

I zmieniać się tylko dla kobiet? To powinno być na samym końcu, albo najlepiej zniknąć całkowicie, jeżeli chcesz jakiejś zmiany siebie. Zmieniaj się właśnie dla siebie, a nie dla kogoś.

Ja tam na pewno nie ćwiczę dla kobiet, tylko po pierwsze, aby być zdrowym, silnym i wysportowanym, bo to zawsze się przydaje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Katowicach na Mariackiej w lato. Stoliki na dworze i ludzie przechodzą obok. Idzie gość, nie jakoś mega docięty ale bez brzucha, łapy i klata duże, dobre proporcje. Niektórym laskom od razu w oczach pojawił się ogień i jedna zaczepiała drugą żeby niego spojrzała.

Ja jeszcze wtedy łudziłem się że to te puste tak reagują a porządne takie nie są ale w głębi czułem jak jest naprawdę. Laski nie patrzą na wyglad? Patrzą bardziej niż my.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś założyłem konto na jednym z popularnych polskich portali, takich od 18 lat, no wiecie. Zrobiłem to w celu wybadania czy jakaś niewiasta skusi się na moje pięknie wyrzeźbione ciało.

 

Fotka oczywiście bez twarzy. I co? Kilkadziesiąt wiadomości było tylko od tych co można określić jako pewną część od roweru.

Tylko dwie wiadomości były od "kobiet" i to jak na złość takich xxxxL. Wstawiłem foto twarzy jakiegoś fotomodela z zagranicy, to od razu ofert było więcej od tych młodych dziewczyn z ładnym ciałem.

 

Także z tą sylwetką to różnie bywa jak się nie ma odpowiedniej facjaty i gabarytów.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ważniak napisał:

na siłowniach jest stosunek facetow do kobiet z 5:1, a te, co już są, to nakurwiają na bieżni jak idiotki.

Ty noooo xD

 

Ale dzisiaj widziałem 2 fajne blondynki (jedna wyższa ode mnie). Wysoki wzrost w połączeniu ze zgrabną sylwetką robi niezły efekt.

Znowusz taka trzecia non stop jak ją widzę to nakurwia na bieżni jakieś sprinto-maratony - w zasadzie nie wiem skąd ma na to siłę xD

 

 

5 godzin temu, Ważniak napisał:

A jak juź się trafi jakaś żyleta, to wiadomo, ego wyjebane w kosmos i siano w bani.

A idź pan w chuj, nie bawię się tak. ?

Coś w tym chyba niestety jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłownie to chodzą głównie , żeby atencje podbic , bo ktoś na jej tyłek się spojrzał lub nowy rok nowa ja.

U mnie na siłowni sieciowka- reguralnie te co ćwiczą to może 2-3.

Ćwiczą , bo szykują się na zmianę bolca, albo żeby jakiegoś znaleźć.

W życiu mam doczynienia ze sportem od małego i poznałem tylko 1 dziewczyne , która ćwiczyla dla siebie.

Na prawde było z nią pogadac jak z facetem na te tematy.

Trenowala biegi w sztafecie plus silka

I tak do tej pory zostało.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CastoR Przykro mi bracie ale to że przejdziesz 24 minuty dluzej dziennie, albo nawet 3 godziny dluzej niz twoi koledzy, nie zapewni ci sylwetki która zaimponuje kobietom. 

Przypomniało mi się takie jedno słynne zdjęcie: 

dowomenlikemuscles10.jpeg?format=1500w

 

Ciekawe czy jak Pani jest w związku z takim facetem, to następuje habituacja i już nie ma takich fajerwerków.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

 Przykro mi bracie ale to że przejdziesz 24 minuty dluzej dziennie, albo nawet 3 godziny dluzej niz twoi koledzy, nie zapewni ci sylwetki która zaimponuje kobietom. 

Ale zaiponuje tym faceta co nic nie robia,zapasionym bez kondycji. A robienie pod kobiete to strzal we wlasne kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazynnastąpi habituacja. Taki proces. Te całe "wow" u kobitek na ładne cialo jest na początek. Jeśli chcesz ONS to jak najbardziej zda to egzamin,jesli interesuje Cię LTR to charaktery też muszą do siebie pasować. To w ogóle powoduje chęć zmiany partnerow(habituacja). Pani lub Pan pozna kogoś atrakcyjnego(niekoniecznie atrakcyjniejszego od obecnego partnera!) i już zaczyna się akcja. Często po bliższym poznaniu okazuje się, że do poprzedniego nawet nowy "ktoś" nie ma porównania,stad częste chęci powrotu do byłych). Istotne jest, aby mieć świadomość, że w każdym nowym związku dochodzi do habituacja i nie chieć bawić się w zdrady i szukanie nowej "gałęzi". 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, karhu napisał:

Ale zaiponuje tym faceta co nic nie robia,zapasionym bez kondycji. A robienie pod kobiete to strzal we wlasne kolano.

Niby racja, nie róbmy pod kobiety. Ja gdy zacząłem chodzić na siłownie to powiem szczerze, chciałem wyrywać laski i najebać kozakom ze szkoły. Od tego się zaczęło, lecz po jakims czasie cel się zmienia, ćwiczysz dlatego że to kochasz, że czujesz wtedy że żyjesz, ćwiczysz dlatego że mózg się podczas treningu regeneruje i nie możesz przestać...

 

Lepsza motywacja „pod kobiety” niż żadna, moim zdaniem. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/23/2019 at 6:29 PM, Vstorm said:

I zmieniać się tylko dla kobiet? To powinno być na samym końcu, albo najlepiej zniknąć całkowicie, jeżeli chcesz jakiejś zmiany siebie. Zmieniaj się właśnie dla siebie, a nie dla kogoś. 

On 2/23/2019 at 6:31 PM, Stradi said:

Nie dla kobiet, dla siebie i dla tej satysfakcji, że to one się ekscytują, ja nie muszę

Bez urazy ale to jest takie gadanie w stylu PUłA.

I co z tego, że ktoś chce się zmienić dla kobiet? Wystarczy to sobie uświadomić i zaakceptować a pewność siebie wynikająca z lepszego wyglądu, zdrowia będzie widoczna z zewnątrz i nikt nie będzie w stanie stwierdzić że ten człowiek "ćwiczył dla kogoś". I co z tego? Jestem się w stanie założyć o tygodniówkę, że jeśli to zaakceptuje po miesiącu to sobie zgeneralizuje i wkrótce będzie to robił właśnie dla siebie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.