Skocz do zawartości

Jak rozpoznawać multikonta użytkownika Arch na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

@Taboowidocznie nawet arch podlega (r)ewolucji;)

 

Mnie zastanawia i to szczerze, dlaczego niektórzy w tym wątku tak bardzo bronią tej moim zdaniem użytkowniczki i jaki mają w tym cel? Ja sam uważam, że miała trochę ciekawych postów gdzie zauważała rzeczy, których cała reszta nie widziała, pisała bardzo mądrze i dostała nawet ode mnie kilka punktów reputacji. Niestety szał w jaki wpadała gdy ktoś się z nią nie zgadzał przejawiająca się ogromną ignorancją głównie w sferze statystyk oraz szeroko pojętych nauk społecznych połączona z typowych kobiecym zachowaniem oraz wyzywaniem innych użytkowników całkowicie dyskwalifikuje w mojej opinii jako dalszego użytkownika tego forum. Tu raczej nie chodzi o poglądy, gdyż wielu z nas ma je różne, ale o samą charakterystykę oraz ton tych wypowiedzi. Pelen jadu, inwektyw, braku przyznania się do własnej niewiedzy lub błędów.

 

Nie pamiętam co to był za wątek, nie chce mi się go szczerze mówiąc szukać, zbyt dużo zajęłoby to czasu, gdzie sama pytała o radę w doborze czegoś tam i skończylo się to typową jazdą po innych użytkownikach, którzy nota bene chyba sami między sobą wymieniali się spostrzeżeniami co może być lepsze lub gorszei już pachniało między nimi kłótniami.

 

Stanę też po stronie Moderacji. Nie uważam, że którykolwiek z nich posiadając narzędzia takie jakie ma wpadłby w rutynę. Można mieć poglądy takie jak arch lub zbliżone, ale też można je prezentować w sposób cywilizowany i nie obniżający poziomu dyskusji przy okazji nie wyzywający innych Braci od takich siakich czy owakich. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar  @Bruxa Albo by uznał to za prowokację... Taka osoba raczej nie zrozumie przesłania... zawsze odwróci kota ogonem. Problem w tym, że taka osoba nie widzi absolutnie nic złego w swoim postępowaniu, a próby naśladowania jej zachowania uzna za coś niepoważnego i próbę oczernienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, zabrowski napisał:

Nie przypominam sobie jeszcze takiej pary jak 30-paroletni facet i 20-letnia dziewczyna, jak Boga kocham. Dziś znów byłem - śliczne 20-23-letnie dziewczyny z kolesiami 22, 23, 24 za rękę.

Jego stały tekst z tymi ślicznymi 20-23-letnimi i kolesiami maksymalnie 24 letnimi.

2 godziny temu, zabrowski napisał:

Spierdalaj 

Niestety Arch staje się coraz bardziej wulgarny obniżając poziom forum.

Czy to FitDaria? Nie wiem.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapomniałem dodać informację o tym jego programowaniu. @robs0n

 

21 minut temu, robs0n napisał:

Idź na rozmowę, dostań pracę jako mid-developer, popracuj trochę to można o czymś pogadać, bo domorosłe programowanie PL/SQL to jak domorosłe robienie pierogów do bycia zawodowym kucharzem we Włoszech. Nosz kurwa.

 

3 minuty temu, robs0n napisał:

A gdy Ty miałeś 35 lat, ona 30 lat - i mogłeś już pomarzyć o 20-latce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.