Skocz do zawartości

Detonacja twierdzy.


Rekomendowane odpowiedzi

W miniony czwartek po prawie dwuletnim oblężeniu postanowiłem ewidentnie zdetonować TWIERDZE.

Żadna ze stron nie zdobyła pola.

 

W między czasie AGENCI(Kompania Cieni) z zasobów `Madki` wytargal:

2 wekendy w miesiącu.

Tydzień w lipcu,sierpniu i ostatnie dni `bezedukacyjne` czerwca.

Urodziny moje, dziecka, mej Matki.

Tydzień ferii zimowych.

 

Dołożono 12 godzinny domiar na odpowiedzi dotyczące spraw dziecka(wszystkich). Działanie to dotyczy OBU STRON(nakaz sądowy).

 

Odnotowane(zapieczętowane) 2 adresy e mail do korespondencji w sprawach dziecka.

 

Z pouczenia W. Sądu  `maDka` ma obowiązek przygotowywać/zachęcać dziecko do wizyt z ojcem.

Wizyty są wymienne/zamienne tj. pula czasu jest dla mnie i mogą z niej korzystać pozostali członkowie mej rodziny(np Babcia dziecka ).

 

`Madce` wyperswadowano zagrywki dzieckiem w celu organizowania MI czasu na siłę za pomocą dziecka kiedy pańcia ma potrzebę gdyż żyją i dobrze się mają DZIADKOWIE po obu stronach i im się `tyż` należy Dziecko Widzieć.   .......pozdrawlaju.... AVE MARKUS K. AVE FAMIIIILIADA..... i pozostali normalni inaczej.    :P

 

  • Like 27
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Gratulacje. Życzę wielu fajnych chwil z dzieckiem.

 

A nawiasem mówiąc ... 2 lata batalii sądowej? To świadczy o stanie naszego państwa a w szczególności sądownictwa rodzinnego. Takie sprawy powinny być regulowane od 2 tygodni do max 2 miesięcy.

Edytowane przez Normalny
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wrotycz napisał:

Zmieniłeś sędziego w trakcie?

 

Było to planowane ale.......

Popełniono strategiczny błąd w obronie ex.

Sędzia rodzaju"Hetera" poddała wątpliwość....nastąpiło dziwne ochłodzenie stosunków ojca dzieckiem.

NIE RAZ BYŁO NA FORUM O TYM PISANE.

I tu seniores zakwantował jak to pańcia pogrywa  dzieckiem, z godnie z radami MARKA(grzecznie i spokojnie) A pani ex zaczęła FUKAĆ.

NO I jej cała ciężka jazda wpadała w WILCZE DOŁY z każdym szturmem na W.SĄD.

PECH.

GDZIE DWÓCH SIĘ BIJE TAM Tornado kwanty  kasuje do kiermany.

Oj peszek nie słychany.

Edytowane przez Tornado
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.02.2019 o 19:23, Tornado napisał:

Było to planowane ale.......

Popełniono strategiczny błąd w obronie ex.

Sędzia rodzaju"Hetera" poddała wątpliwość....nastąpiło dziwne ochłodzenie stosunków ojca dzieckiem.

NIE RAZ BYŁO NA FORUM O TYM PISANE.

I tu seniores zakwantował jak to pańcia pogrywa  dzieckiem, z godnie z radami MARKA(grzecznie i spokojnie) A pani ex zaczęła FUKAĆ.

NO I jej cała ciężka jazda wpadała w WILCZE DOŁY z każdym szturmem na W.SĄD.

PECH.

GDZIE DWÓCH SIĘ BIJE TAM Tornado kwanty  kasuje do kiermany.

Oj peszek nie słychany.

A mógłbyś normalnymi słowy napisać? O co chodzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2019 o 12:06, Tornado napisał:

...pozdrawlaju.... AVE MARKUS K. AVE FAMIIIILIADA..... i pozostali normalni inaczej.    

Gratuluję @Tornado!

 

Dnia 28.02.2019 o 19:23, Tornado napisał:

GDZIE DWÓCH SIĘ BIJE TAM Tornado kwanty  kasuje do kiermany.

Oj peszek nie słychany

No ładnie, wnioskuję że masz litry zimnej krwi zatankowane a może i w piwnicy w zbiornikach, na szybką transfuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dziecka nie wiem a właściwie wiem i zrobiłem już co się dało, napisałem nawet do TVN z moją historią być może ich zainteresuje. A babę próbuję jeszcze zaorać kilkoma innymi sposobami, nie będę się przyglądał jak mnie szkaluje, trochę jej też nasmrodze w życiorysie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.