Skocz do zawartości

Taki sen miałem


Floyd

Rekomendowane odpowiedzi

  Miałem taki sen,idę ulicami miasta wokoło wysokie budynki , przechodząc koło jakiegoś śmietnika zwróciłem uwagę na leżący na ziemi worek  

  a w nim dziecko. Worek był wypełniony bezbarwnym płynem i hermetycznie zamknięty a dziecko w nim się dusiło.Wziąłem ten worek i                         

  rozerwałem,wyjąłem dziecko i  przytuliłem je do siebie. Wyglądało jak niemowlę  nie miało jeszcze rozwiniętych oczu jak u niektórych zwierząt 

  na głowie piękne kruczo czarne kitki po bokach.Dlatego myślę że była to dziewczynka.

  

  Kiedy ją przytulałem czułem ogromne ciepło wewnątrz mnie nie do opisania.Następnie pamiętam jak stoimy w holu obok windy w         

  budynku, przechodzi jakaś kobieta w białym fartuch i tak po prostu oddałem jej to dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne. Dziecko podobnie jak młodość, może symbolizować szansę i możliwość dalszego rozwoju. Często ujawniają się w tym symbolu konflikty spowodowane przeważnie niedojrzałością. Poza tym sen o dziecku może być też aluzją do własnych dzieci lub wyrażać pragnienie ich posiadania.

ujrzeć: ogólnie korzystny znak

urodzić: otwierają się nowe możliwości w twojej egzystencji

zobaczyć je podczas narodzin: dla mężczyzny oznacza rozstanie z kobietą; dla biednych poprawę losu, dla zamożnych jest złym zwiastunem; podróżującym zapowiada powrót do ojczyzny

niemowlę: szczęście dla matek martwe: kłopoty i zmartwienia

nieść je do chrztu: wejście na drogę zasad chrześcijańskich

patrzeć na śpiące: dobra przyszłość

karmić dziecko: rozczarowanie

bawiące się: radość

uczące się: szczęście

chore albo upadające, krzyczące lub kłócące się: recesja w interesach

chude: zapowiada nadejście ciężkich czasów

tłuste: można oczekiwać dobrych dni

umierające: niespodziewany sukces

wśród wielu bawiących się dzieci: szczęście w miłości i sukcesy we wszelkich przedsięwzięciach

zamordować je: sam przysporzysz sobie wiele zła

tonące: obawa przed zapomnieniem, wyparciem potrzeb wewnętrznych, przed utraceniem swojego prawdziwego Ja

być zwymyślanym przez grupę dzieci: będą o tobie dobrze mówić

niepełnosprawne:  niespodziewana pomoc

być dzieckiem: przemyśl kilka razy coś, nim podejmiesz decyzję; kieruj się nie tylko instynktem, ale również doświadczeniem

być zranionym dzieckiem: czujesz się skrzywdzony, poszukaj wsparcia u bliskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie luz to tylko sen a senników nie czytam,w przeciwieństwie do twoich tekstów Subiektywny gdzie widać słychać i czuć klasę.

To sen z przed pół roku , przypomniał mi się po  przeczytaniu ostatniego tekstu Nie bić autora felietonu na nowym Samczymruno.pl ,raczej tutaj szukałbym analogi.

Masz racje Adolf czegoś mi brakuje ,po długim pobycie poza domem wracam do swoich kobiet (jedna mała do rozpieszczania) kupuje dla nich walizkę różowych ciuchów. ;)

I żeby nie zwariować stanę się pantoflem na jakiś czas z Własnej Woli :angry:  :P  :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floyd, ja przyznaję, że czasami czytam dla siupów, ot taka rozrywka.

Przykładowo śnił mi się ostatnio 'tęczowy most' w górach, przez który przechodziłem. Śnił namolnie :)

Chcąc nie chcąc, by zaspokoić próżną ciekawość, sprawdziłem w necie co tam piszą o takim przypadku.

Wiadomo, sennik to zabawa, nic więcej.

Ale co do podświadomości to uważam, że ona wpływa czasami na treść pewnych snów. Wpływa że hej.

Miałem kilka takich, że obudziłem się w lekkim szoku i niedowierzaniu. A potem cały dzień miałem o czym myśleć.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz  miałem zryty sen, w którym siedząc u kumpla który kolekcjonował wężę zostałem ugryziony przez dwie żmije, co było ciekawe ból który czułem był realny jak nigdy, jakby naprawdę mnie cos uje..ło. Pobudka lekki szok, a  że należe do bardzo ciekawski osób internet-senniki, gdzie wyczytałem na jednym żeby uważał na fałszywe osoby(przyjaciół), a w drugim że będę mial problemy przez zazdrosną i fałszywa kobietę. Miesiąc później zakończył sie mój 5 letni związek:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.