Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że wyrazy polityk i lubić to trochę oksymoron, ale pewnie macie jakichś ulubionych, których chcielibyście widzieć u władzy, z Polski i ze świata? Jakieś partie? Podajcie mi przykłady, chętnie się dowiem ilu jest takich polityków i czy cieszą się u siebie poparciem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Tusk.

POPIS

I wszystkim żyje się dobrze.

Zatroskani mężowie stanu patrzą z wyrozumiałością na ludzi, tworzą prospołeczne i probiznesowe rozwiązania, wszyscy są radośni i uśmiechnięci.

Dobro narodowe to priorytet, Polska robi interesy z każdym niezależnie od politycznych animozji, ale twardo pilnuje swojego dobrego imienia i bezpieczeństwa obywateli.

Politycy z ław sejmowych są stawiani za wzór mądrości i dobrych manier, zawsze gotowi wysłuchać prostego człowieka, skutecznie opierający się lobby.

Ojciec narodu to prawdziwy gospodarz, a przy tym umiejętny polityk sprawnie lawirujący w meandrach geo/makro i mikro polityki.

 

I wreszcie, społeczeństwo.

Niemal od razu, gdy przestało być rozgrywane przez swoich politycznych bożyszcze, zapanował pokój, miłość i braterstwo.

 

Skrajni narodowcy maszerują wspólnie z wyznawcami wszelakich odmienności seksualnych, okazując poparcie dla mądrej i uczciwej władzy.

 

 

Kurwa, nie spałem dużo.

Miesza mi się rzeczywistość z ....

Wybaczcie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lxdead napisał:

Jaki

Przegra z Trzaskowskim.

 

15 minut temu, lxdead napisał:

Korwin

W najlepszym momencie zawsze powie coś głupiego i uruchomi "protokół 1%". 

 

15 minut temu, lxdead napisał:

 Braun

Ukoronuje Jezusa Chrystusa i odda mu całą władzę nad państwem xD

 

 

Dlatego jedynym kandydatem godnym poparcia jest on:

z7991973Q.jpg

 

W czasach swojej młodości pracował społecznie jako pomywacz okien.

 

Kiedy nadeszła wojna wysłużył się w wojsku:

 

A nawet infiltrował obóz nazistów:

 

Życie tej postaci jest przepełnione wieloma heroicznymi czynami i działalnością charytatywną na rzecz ludzkości. Jednak jako skromna postać nie chce się tym chwalić opinii publicznej.

 

Jego ostatni spot wyborczy kiedy kandydował w Ameryce:

 

To wszysyko sprawia, że jest najbardziej wiarygodnym i zasłużonym kandydatem spośród wszystkich. Dlatego słuszny wybór jest tylko jeden.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest wolnościowcem z prawdziwego zdarzenia to imię oraz nazwisko polityka są nie istotne bo rdzeń jest taki sam, różni się kolorystyka.

 

Zamiast politykami konkretnymi polecam zaznajomić się przede wszystkim z idelogiami, które oni reprezentują. Bo czasem ktoś powie, że w sumie nie wiem dajmy na to lubi Hitlera ale nie wie, że gdyby na niego zagłosował to on pierwszy poszedłby do pieca.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś niejaki Andrzej Zaorski, Jerzy Kryszak oraz Marcin Wolski stworzyli bardzo miłe dla oka widowisko kukiełkowe pt.: 'Polskie zoo'.

 

Najbardziej podobała mi się kreacja dzika czyli Olka Kwaśniewskiego... Ten gość... przepraszam... prezydent, miał chyba największą bekę i radochę z bycia politykiem a wiele jego wystąpień i wywiadów przejdzie do historii... Dałbym mu lajka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Grzegorz Braun, jego elokwencja jest po prostu niesamowita, tego człowieka mógłbym słuchać nawet jeżeli opowiadał by o swojej porannej kupie, oczywiście wiedzę też posiada pokaźną. 

Korwin także jest świetny :)

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie, z obecnie urzędujących, Putin [chociaż wiadomo, że zarządzając takim państwem, musi mieć trochę eufemistycznie mówiąc, nieczystych zagrań na koncie].

A jego poprzednik [ichni Kwaśniewski] był złym prezydentem, ale za potencjał memiczny i komediowy mogę powiedzieć, że w pewnym sensie nawet go "lubię":

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Realnie, z obecnie urzędujących, Putin [chociaż wiadomo, że zarządzając takim państwem, musi mieć trochę eufemistycznie mówiąc, nieczystych zagrań na koncie].

Ja to wiem. Ale z drugiej strony Putin idealnie się nadaje do rządzenia państwem tego kalibru co Rosja.

 

Generalnie znam się na ludziach. Braun jest zajebistym specjalistą w tym co robi, ale nie odpowiada mi jako człowiek.

 

Korwin zaś to świetny ekonomista, ale polityk fatalny, bo nie ma żadnej władzy, dostanie się do europarlamentu to jego osobisty sukces.

 

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

A.Hitler - Jedna z moich ulubionych postaci historycznych, niesamowicie ciekawa osobistość, z obecnych polityków to Putin.

Kiedyś czytałam wypowiedzi Hitlera i Stalina i zdecydowanie Stalin był lepszym, stabilniejszym politykiem, tak sądząc po wypowiedziach. W ogóle wszyscy naziści byli nawiedzonymi świrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa Mam biografie Hitlera jak i Stalina, Hitler gdzieś mi zawsze był bliższy, pewnie z racji zamiłowania do muzyki klasycznej, psów, przyrody, sztuki. Stalin również ciekawa postać, poświęcił swojego syna by tylko zachować pozycje, mimo wszystko Hitler ciekawszy dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bruxa napisał:

Ja to wiem. Ale z drugiej strony Putin idealnie się nadaje do rządzenia państwem tego kalibru co Rosja.

 

Tak, to prawda.

 

Jeszcze taki poboczny wątek, to podoba mi się, kiedy Putin w czasie dyskusji, bez podnoszenia głosu i drgnięcia powieki potrafi tak wyjaśnić rozmówców, że palą im się styki.

Ten filmik poniżej mi się przypomniał, na początku jeszcze Łukaszenko wpada do zakładów z "gospodarską wizytą"?, wiadomo, że to teatrzyk pod publiczkę, ale ciekawie się oglądało heh:

 

:) 

 

BTW

Mam gdzieś książkę "Putin - strongman u szczytu władzy", muszę ją kiedyś w końcu przeczytać, jak skończę kilka innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.