Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce nie ma elity - leży w Katyniu. 

Palikoty i biedronie to wszystko lewactwo od Sorosa, PiS (USA i Izrael), PO - Berlin, a narodowcy są zinfiltrowani przez ruskich. 

Najlepsza obecnie opcja dla mnie, to gdyby pojawił się ktoś taki 50% Korwin, 50% Kukiz. 

Lepper był spoko - taki gospodarz. 

Biografie dyktatorów zawsze są ciekawe, ale nie wiem czy bym kogoś takiego u nas widział :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uważam, przynajmniej na mój obecny stan wiedzy (jako przeciętnie obeznanego polityka, nie popierającego konkretnej partii), że Jarosław K. to jeden z najmądrzejszych polityków. Oczywiście nie oceniam jego polityki, ale fajnie sie go słucha.

Co ciekawe, na prawie na 1 roku jeden człowiek powiedział nam, studentom, że według niego najmądrzejszym polytykiem jest..pan Macierewicz.

Sam się zdziwiłem, ale mówił, żeby nie wierzyć w to co sie słyszy w telewizji, bo gdyby nie był tam szykanowany i robiony na wariata - to musieliby go usunąć ze sceny politycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Polecam Konrada Berkowicza, szkodą że Korqwin Mikke przewodzi a nie on, Korwin za bardzo wylatuje z wolnością gospodarczą, dostępem do broni, oraz z Hitlerem. Porównywanie systemu podatkowego obecnego do hitlerowskiego w generalnej guberni, dla prostych ludzi taki przekaz nie trafia  i przez co traci wiele głosów. Berkowicz byłby godnym, lepszym politykiem od Korwina, wystarczy zobaczyć jak się wysławia, a jak Korwin. Lubię Korwina , wolę jego od POPISU tylko jak dla mnie to on jest już dinozaurem.

 

 

Kolejny Polityk to Winnicki :) Proszę obejrzeć inne jego filmy.

 

 

 

 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

A co sądzicie... o Jarosławie Kaczyńskim? Czy ktoś, kto się interesuje polityką, mógłby wskazać jakieś pozytywy w jego działaniu?

BARDZO lubię go słuchać.

Poglądów nie oceniam, bo według mnie mam za mało wiedzy by oceniać poglądy osób, czy to są z prawicy, lewicy czy z centrum po prawie, historii czy ekonomii.

Jednak dla mnie obecnie jeden z mądrzejszych polityków na polskiej scenie. Może JKM mu dorównuje, ale raczej za sobą nie przepadają :lol:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer a która jego wypowiedź zrobiła na Tobie największe wrażenie, chodzi mi o fiilmy na yt. Kłamstwo rozpoznaje się po wyglądzie, dlatego zamiast czytać wolę oglądać czyjeś wypowiedzi.


@SzatanKrieger wiedział, że zamordowali Lecha, wie że jest tylko trybikiem w większej machinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruxa napisał:

 

A co sądzicie... o Jarosławie Kaczyńskim?

 

Chyba najbardziej sprawny polski polityk. Ma swój rząd i prezydenta, słabą konkurencję.

W tym jego siła i słabość, gdyby go nagle zabrakło, wszystko leży. 

 

Wiele rzeczy mi się nie podoba w tym co robi, ale szacunek za to, co osiągnął.

Tym bardziej, że to jeden z najbardziej znienawidzonych polityków, media 'troszczą' się o niego niezmiennie, od lat.

Gdyby miał na głowie podobne afery jak jego przeciwnicy, zostałby zlinczowany żywcem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

@Rexer a która jego wypowiedź zrobiła na Tobie największe wrażenie, chodzi mi o fiilmy na yt.

Ogólnie mi tutaj chodzi, oglądałem kiedyś jakiś zlepek jego wypowiedzi. Ale np. samo to, jak rozmawia z panem Lisem. Rozwaga, spokój ducha i wyrachowanie doświadczonego polityka.

Nagranie długie, ale gdyby JKM przestał walić o hitlerze i zachowywał się jak pan Kaczyński - to 3% by nie miał, oczywiście imho. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy admin może podać statystyki, jaki jest średni wiek tego forum?

Panowie na prawo, Panie na lewo. Do tej pory myślałam, że to statystki z sondaży przeprowadzone wśród młodzieży, lat 18.

Drugi wykop się tu dzieję.

Zostawię tu jeszcze to, może kogoś zainteresuje https://www.politicalcompass.org/test

Edytowane przez emrata
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikke, dobry polityk ale nikt nie chce słuchać prawdy w socjalistycznym kraju.

Kukiz kiepski polityk, wielki patriota. Nikt go nie słucha bo nikt nie chce słuchać prawdy, w ogóle.

Za bardzo nie ma w czym wybierać ale nie wierzę żadnemu sprzedawcy kiełbasy (wyborczej).

Michalkiewicz by się nadał ale on nie chce być politykiem.

Faktycznie po towarzyszu Wiesławie nie ma za bardzo w Polsce kogoś kto miałby rzeczywistą władzę i jakiś sensowny pomysł na Polskę - każdy ma albo jedno albo drugie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emrata napisał:

Zostawię tu jeszcze to, może kogoś zainteresuje https://www.politicalcompass.org/test

Hahaha zlewaczyłam się. :D Dzięki za uświadamiający link.

 

Generalnie ja widzę wystarczająco polityków nadających się do wprowadzenia zmian, tylko muszą powychodzić ze swoich partii marazmu i stworzyć nową partię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.