Skocz do zawartości

Sex kamerki


Mnemonic

Rekomendowane odpowiedzi

Portale z sex kamerkami i (jak o sobie mówią) full time / half time cam model.

No właśnie... Jeszcze zabawa, czy już kurestwo?

Mnie osobiście w tym zjawisku "zatrważa" ekshibicjonizm emocjonalny - zapewne dlatego, że sam jestem szczelnie pozamykany, no ale to ja.

Ciekaw jestem waszych opinii w temacie zjawiska, jak się okazuje dziś bardzo powszechnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wielki już biznes. Babki zakładają konta, zgarniają jakieś żetony, punkty (gdy ktoś to wykupuje i płaci za pokazy prywatne etc np tokeny) potem dostają za to jakąś dolę i płacą prowizję właścicielom portalu. To jest prostytucja, ale taka bardzo wygodna dla Pań - nie muszą się ruszać z miejsca, robić czegoś faktycznego z klientem, mogą ukrywać nawet twarz i sobie dorobić na frajerach. Młode, starsze wszystkie próbują swoich sił, łatwy pieniądz teoretycznie. Oglądałem czasem, ale nigdy nie płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiejsze, wygodniejsze niż być divą. Oglądam sobie pewną stronę czasami. Jest na co popatrzeć. Nic nie płacę bo po co. Ktoś tam zawsze coś rzuci i pani pokaże swoje wdzieki. Z jednej strony dobra sprawa. Widać jakie są kobiety. Przede wszystkim te takie zwykłe, które nie są divami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym jakiś czas temu ale temat przepadł.

 

Jeśli o mnie chodzi, to mam w tym spore doświadczenie bo śledzę te nasze 2 portale od początku ich istnienia. Można powiedzieć, że wiem o nich wszystko. Swego czasu kolekcjonowałem co nieco, ale kiedy nazbierało się tego kilkaset GB, trzeba było zmienić hobby. Sam nigdy nie płaciłem, no może raz za priv, który nagrałem z moją ulubienicą.

 

Co do samego zjawiska to tak jak piszecie - prostytucja w nowym wydaniu, nawet bez pokazywania twarzy. Internet naprawdę w dużym stopniu zniszczył ludzkość, a kobiety czują się tak wyzwolone że nawet brandzlują się gdy za drzwiami pukają do nich dzieci. Wiadomo, że w życiu zdarzają się różne wpadki, ale żeby od razu dzielić się z tym światem? Dodam, że nie za pieniądze, tam nawet nikt nie płaci za wyświetlenia, chyba że transmisji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.