Skocz do zawartości

Portale randkowe kiedyś i dziś.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema chłopy. Pisalem juz coś na ten temat jakiś czas temu w którymś wątku, ale chciałbym ten temat bardziej rozwinąć.

Otóż kiedy zaczynałem swoją przygodę z portalami randkowymi jakies 4-5 lat temu to było o stokroć łatwiej tam kogoś poznać niż teraz. Przykład? 

 

Ostatnio policzyłem,  ze w tamtym czasie w jakieś pół roku spotkalem się z jakimis 15stoma pannami, niektóre ładniejsze niektóre brzydsze, 4 razy na pierwszym spotkaniu zostałem zaproszony do domu, ale będąc młody i glupi to nie skorzystałem z okazji. Z żadną nic poważniejszego nie wyszło aczkolwiek było kilka takicg z którymi się spotkałem kilka razy. 

 

Od jakis dwóch miesięcy wróciłem na stare śmieci i jestem zszokowany, nie spotkałem się jeszcze z żadną panną, ciężko jest przejść nawet na fejsa. Notoryczne zlewki. Nie mam pojęcia co się przez te 4 lata z nimi stalo. Czyżby instagramy które wtedy nie były tak powszechne aż tak im spaczyly mózgi? 

Macie podobne doświadczenie, czy nie zauważyliście większej różnicy?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, teraz mimo,że mam takie profilowe na portalach, że aż sam siebie bym wyruchał to jest posucha względem tego co było kiedyś.,Mniej panienek sama piszę i odnoszę wrażenie, że kiedyś to było lepiej.

Edytowane przez Tramal
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Macie podobne doświadczenie, czy nie zauważyliście większej różnicy?

Pisałem kiedys dlaczego tak jest.

Demografia.

 

Kobiety młode (a takie chyba tu rozpatrujecie) - czyli w wieku 19-30 lat - pochodzą z już nizu demograficznego.

Takie kobiety mają wzięcie ze strony zarówno rówieśników jak i licznych facetów po 40-tce (pochodzacych z wyżu). Więc oblężenie jest znaczne.

 

Ja mam to szczęscie, że gustuję w damach 40+ a tych nie brakuje - gdyż w latach 70-tych był wyż demograficzny.

Oczywiście w takich damach gustują też młodzi faceci - ale ich jest mało (bo są z niżu)

 

Wniosek - mamy do czynienia z nadpodażą dam 40+ i zdecydowanym niedoborem dam 20+ I to o czym napisałeś nie jest po prostu skutkiem tego zjawiska.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród znajomych w wieku około 20 lat tendencje są takie:

 

1. Koleżanki nie mogą nikogo znaleźć na portalach.

2. Koledzy mają kompletny brak zainteresowania.

3. Jeden bardzo przystojny znajomy ma więcej lasek niż czasu.

 

Czyli znany schemat.

 

Ten przystojny kolega jak jedzie na kilka dni z miasta A do miasta B, to kilka godzin przed dojazdem do miasta B, zakłada profil na tinderze, żeby za te kilka godzin mieć na miejscu już ustawioną dziewczynę. 

 

To nie jest tak, że brak chętnych dziewczyn, tylko brak odpowiedniego towaru, z którym warto się spotkać.

 

Dodatkowo facetów jest na takich portalach więcej niż kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem portali randkowych to ciekawy temat. Pamiętam młodzieńcze lata czateria, epuls umawianie się z dziewczynami na mieście, parku miało to swój klimat. Swoją drogą mam dobrego kumpla, który ma konto na Badoo i co chwilę jeździ na spotkania. Obstawiam, że to kwestia gadki on ma dobrą bajere. 

 

Też powiedzmy wprost kiedyś dziewczyny były inne. Teraz to w większości księżniczki ze spranym mózgiem dzięki FB. Nawet dziewczyna 3/10 ona celuje w gościa 8/10. Druga sprawa nawet przeciętna dziewczyna ma mase adoratorów. Dziś faceci są cipkami tak cipkami. Ślinią się do lasek 3-5 na 10. Facet 5/10 nie ma czego szukać u 8,9 chyba, że ma gruby portfel. To wina nas facetów zacznijmy się cenić. Powtarzam nawet przeciętna nie dbająca o siebie kobieta ma wianuszek adoratorów i przez to ona czuje się fajna. Gadanie, pewność siebie to jedno a że dziś dziewczyny są inne niż 10 lat temu to druga sprawa. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Bonzo said:

Pisałem kiedys dlaczego tak jest.

Demografia.

 

(..)

 

Wniosek - mamy do czynienia z nadpodażą dam 40+ i zdecydowanym niedoborem dam 20+ I to o czym napisałeś nie jest po prostu skutkiem tego zjawiska.

Jak zwykle kolega @Bonzo celnie wypunktował. Jak kogoś interesują konkretne dane na potwierdzenie powyższej tezy :

https://www.populationpyramid.net/pl/polska/2016/

powyższe dane są z 2016 więc teraz może być gorzej

Dodałbym do tego: 

 - masową imigrację w ostatnich latach (Ukraina)

- Ogólny wzrost zamożności

- Znaczący przyrost majętnych obcjokrajów w większych miastach w Polsce (branża IT i korpo)

 

Wniosek: mężczyźni w Polsce będący w przedziale wiekowym 20-35l mają przejebane

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Sprawa jest bardzo prosta, to wibratory i różnej maści lushe załatwiają facetów

Coś w tym może być.

Weźcie sobie wejdźcie na pierwszą lepszą stronkę z kamerkami online, gdzie Panie pokazują co mają najlepszego.

Tam co druga kręci pupcią przed kamerą z tym różowym czymś w cipce. Tylko ogonek wystaje. Jak która bardziej obrotna, to sobie jeszcze drugi w dupkę wsadzi.  Podpięte to pod aplikację, żetony się sypią, atencja od Panów jest, lush (czy tam lovesense) wibruje a Pani podskakuje w spazmach na fotelu przed kamerą.  Pani wcale nie musi występować przed kamerkami, (jakby nie kamerki to nie wiedziałbym nawet, że coś takiego istnieje), wystarczy sobie włożyć urządzonko jak chcica naleci - małe, dyskretne, robi robotę i całkiem niedrogie (idą na allegro jak świeże bułeczki). Wieczorkiem, podczas sesji Facebooka/Instagrama pół godzinki dla relaksu i jest fajnie. Nawet do kościoła z tym można iść, nikt się nie powinien zorientować :)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ksanti napisał:

No cóż a niektórzy na forum wciąż się upierają, że nie ma sensu szukać za granicą i niby wszystko jest okej...

Jak ktoś ma tylko piz..przed oczami to niech jedzie. Samica to tylko dodatek. 

6 minut temu, somsiad napisał:

(zwyczajnie będzie większa pual chętnych)

I cena wzrośnie :D Bo Atencja na propsie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie dane demograficzne  dla państw rozwijających się np. dla Filipin

 

https://www.populationpyramid.net/philippines/2017/

 

albo Meksyku

https://www.populationpyramid.net/mexico/2017/

 

i żeby się pocieszyć zawsze może być gorzej :D Ukraina:

https://www.populationpyramid.net/ukraine/2017/

 

Rosja:

https://www.populationpyramid.net/russian-federation/2017/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest tylko właśnie gdzie przyczyna? Kiedyś lata 2008 2010 jak jeszcze szukałem na portalach miłości :D dosyć łatwo było mi nawiązać kontakt. Nie było takiego olewczego podejścia jakie teraz doświadczałem :D w sumie mam w pompie aczkolwiek panowie fajnie jest gdy samiczka jest nami zainteresowana bez pierdolenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ksanti napisał:

No cóż a niektórzy na forum wciąż się upierają, że nie ma sensu szukać za granicą i niby wszystko jest okej...

Powiem ci pewną historię. Parę lat temu byłem wkręcony w wędkowanie. W mojej okolicy są świetne łowiska. Nakupiłem wędek, przyponów, blach, woblerów, twisterów, spławików i całego tego gówna. Dowiedziałem się, gdzie są jakie ryby i gdzie dobrze łowić i jeździłem tam co kilka dni. Ojciec kumpla wyciągał zawsze piękne karasie z rzeki po dosłownie pół godzinie łowienia gdy ja nie mogłem nic złowić. Mój brat wyciągał fajne szczupaki w miejscach gdzie ja tylko zrywałem blachy. Wkurzony na kiepskie miejscówki pojechałem w końcu na płatne łowiska. Każdy wyciągał ryby tylko nie ja. Więc zacząłem się wkurwiać na łowiska, kląć na chujową wędkę, kiepskie blachy (mimo iż sprzęt Mikado, Shimano itd...), pecha, niekorzystne ustawienie księżyca itp. Aż po prostu pewnego dnia zdałem sobie sprawę, że to nie wina sprzętu i ryb tylko ja jestem chujowym wędkarzem. Więc zacząłem bardziej zgłębiać się w temat i pojawiły się pierwsze małe sukcesy, jakieś okonie... Zawsze to i dobre na początek.

Wnioski wyciągnij sobie sam.

 

41 minut temu, somsiad napisał:

Zobaczcie sobie dane demograficzne  dla państw rozwijających się np. dla Filipin

 

https://www.populationpyramid.net/philippines/2017/

O ku...a. Popatrzcie sobie na Zjednoczone Emiraty Arabskie. Co oni zabijają tam dziewczynki? O co tam chodzi??? 

Uganda... No dziękuję :D. Z takim przyrostem naturalnym to za kilka lat będę musiał zaryglować drzwi do domu. 

Bahamy - tam jest największa populacja młodzieży. Cel obrany ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.