Skocz do zawartości

Płacz mężczyzny a szacunek kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

@cnrdzczyli masz problem z twardym i konsekwentnym zachowaniem wobec samego siebie, a chcesz brać się za kobiety? Proponuję to przemyśleć.

 

Masz w sobie umiejętność samokrytyki i widzisz swoje wady, a to idealne podłoże do rozwoju. Skorzystaj z tego i rozwiń się, wady te niwelując. Baby potem. 

 

Oczywiście, to tylko rada. Zrobisz jak zechcesz, ale skóra może nie być warta wyprawki. 

Zapisałem się na 13 marca na sesję Skype do Olszaka! W domu łatwiej w razie czego opanować emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem ale minęło 15 minut i nie mogę edytować (może moderator połączyć te dwa posty?) a nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie.

Otóż mówiłem tej dziewczynie o tym że mam depresję, jestem prawiczkiem, mam problem z pewnością siebie, nawet przed naszym pierwszym spotkaniem a mimo to chciała się ze mną spotkać i uprawiać seks. Stawiało mnie to w możliwie najgorszym świetle już wtedy. Czy spodobał jej się tylko mój wygląd fizyczny, czy może potrzebowała 'bolca'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cnrdz napisał:

Czy spodobał jej się tylko mój wygląd fizyczny, czy może potrzebowała 'bolca'?

Pociąga ją to, czego nie rozumie.

A z Ciebie pod tym kątem niezły ancymon ;) 

 

Gdybyś zrobił złe wrażenie, nie przysyłała by fotek po spotkaniu. P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yolo napisał:

Pociąga ją to, czego nie rozumie.

A z Ciebie pod tym kątem niezły ancymon ;) 

 

Gdybyś zrobił złe wrażenie, nie przysyłała by fotek po spotkaniu. P

Teraz to już nic nie rozumiem ? "Baby są jakieś inne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 7.05.2020 o 13:09, cnrdz napisał:

Możesz usunąć ten wątek? @Marek Kotoński

A dlaczego mamy usunąć ten wątek?

 

Ludzie Ci odpowiadali, włożyli w Twoją sprawę energię i swój czas, i zapłatą za to jest wiszenie wątku, to że inni na naszych pytaniach się uczą. A Ty dostałeś od ludzi coś - i kasować trzeba.

 

To jest mega egoistyczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

A dlaczego mamy usunąć ten wątek?

 

Ludzie Ci odpowiadali, włożyli w Twoją sprawę energię i swój czas, i zapłatą za to jest wiszenie wątku, to że inni na naszych pytaniach się uczą. A Ty dostałeś od ludzi coś - i kasować trzeba.

 

To jest mega egoistyczne.

Może inni nie mają z tego powodu negatywnych konsekwencji a ja mam i tylko dlatego proszę o jego usunięcie i to jest jedyny powód

Edytowane przez cnrdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając skrajne sytuację jak pogrzeb, śmierć kogoś bliskiego płacz mężczyzny przy kobiecie jest niewskazany, bo jej mózg zaszuflatkuje Cię jako osobę słabą. Wolę popłakać przy dobrym kumplu niż kobiecie tak już mam. Pewnie usłyszeliście, że facet powinien przy kobiecie okazywać emocje ok zgodzę się ale nie płacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2020 o 14:59, cnrdz napisał:

Może inni nie mają z tego powodu negatywnych konsekwencji a ja mam i tylko dlatego proszę o jego usunięcie i to jest jedyny powód

Niby jakie konsekwencje możesz mieć za napisanie na anonimowym forum, że podczas igraszek, kiedy pańcia nie dała oczy Ci się zaszkliły? 

 

16 godzin temu, cnrdz napisał:

DOBRA RZUCAJ PAN BANEM BO SIĘ NIE DOGADAMY

Cytując klasyka @zuckerfrei beka z typa. 

 

Nie polecam płakać przy babie, do tego z tak trywialnego powodu jak ten z wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.