Skocz do zawartości

Co sprawia, że wschodnie Azjatki są przez gadzi mózg przeważnie odbierane jako genetycznie dobry "towar"?


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko 

Moja mama nie miała takich możliwości jak mają dzisiejsze dziewczęta, gdyby była w ich wieku i miała kapustę to z pewnością by poleciała do Włoch bo zawsze o tym marzyła. 

Prawdopodobieństwo, że byłbym pół Włochem i pół Polakiem byłoby bardzo duże w tym wypadku. 

7 minut temu, Mortyy napisał:

 No wiadomo, że matka brata z forum to świętość. ? 

Trzeba być szczerym po prostu.

Kocham mamę ale trzeba realnie patrzeć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, No Gods No Masters napisał:

Taki rosyjski demotywator mi się przypomniał, jak słyszę o tych super Azjatkach ?

 

P.S. Jak jedyne, co ktoś ma do zaoferowania to kasa, to niech nie dziwi się, że będzie przyciągał głównie @#%(*&%%-ki szukające bezpieczeństwa w ramionach bankomatu.

Anime i Hentai w rjeale ?

Też jestem zdania, że tych ładnych Azjatek to wcale tak dużo nie ma.
Chociaż może to też zależy od kraju/regionu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Orybazy napisał:

W innym matrxie żyje bo feministek wśród Polek tak dużo nie widzę. Podporządkowanie jest psychiczne nie fizyczne. Kobieta, jeśli nie ma wody z mózgu, i widzi kompetentnego, zachowujacego się dominująco faceta, podporzadkuje się jeśli będzie mieć w tym interes (rodzina, dzieci).

I co z tego że dużo tych feministek wśród Polek z twojego otoczenia nie widzisz skoro one w głębi serca popierają te wszystkie prawne przywileje dla kobiet, one nie są przeciwko utrzymywaniu samotnych matek przez państwo, nie są też przeciwko fałszywym oskarżeniom o gwałt i molestowanie które stosowane są gdy żona chce się pozbyć męża lub chce przejąć całkowicie prawa opieki nad dziećmi i w dodatku one nie chcą brać odpowiedzialności za skutki swoich czynów typu rozwiązłość, choroby weneryczne lub nagminne aborcję (bo w czasie stosunku z rodzimym łobuzem z kwadratową szczęką lub Mokebe z Senegalu podobnie jak oni one się nie zabezpieczyły) bo państwo je w tym wyręczy bądź jacyś biało-rycerze.  Mogą deklarować co chcą byleby wizerunek utrzymać a podświadomie mogą do pewnego momentu trzymać sztamę z feministkami, na zasadzie solidarności jajników.  Trzeba byłoby znieść te wszystkie prawa dla kobiet i co za tym idzie przywileje by w końcu zaczęły szanować polskich mężczyzn bo widać na Zachodzie jak nas "szanują". 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Shambler said:

I co z tego że dużo tych feministek wśród Polek z twojego otoczenia nie widzisz skoro one w głębi serca popierają te wszystkie prawne przywileje dla kobiet, one nie są przeciwko utrzymywaniu samotnych matek przez państwo, nie są też przeciwko fałszywym oskarżeniom o gwałt i molestowanie które stosowane są gdy żona chce się pozbyć męża lub chce przejąć całkowicie prawa opieki nad dziećmi i w dodatku one nie chcą brać odpowiedzialności za skutki swoich czynów typu rozwiązłość, choroby weneryczne lub nagminne aborcję (bo w czasie stosunku z rodzimym łobuzem z kwadratową szczęką lub Mokebe z Senegalu podobnie jak oni one się nie zabezpieczyły) bo państwo je w tym wyręczy bądź jacyś biało-rycerze.  Mogą deklarować co chcą byleby wizerunek utrzymać a podświadomie mogą do pewnego momentu trzymać sztamę z feministkami, na zasadzie solidarności jajników.  Trzeba byłoby znieść te wszystkie prawa dla kobiet i co za tym idzie przywileje by w końcu zaczęły szanować polskich mężczyzn bo widać na Zachodzie jak nas "szanują". 

 

Zgoda, że nie ma prawie kobiet które by miały problem ze wczesnymi emeryturami, socjalem dla kobiet itd. To jest im na rękę, nie muszą być feministką żeby korzystać z systemu pod nie stworzonego. Problemem są faceci, którzy się żenią, utrzymują, traktują kobiety jako te lepsze. Prawa, przepisy niestety piszą głównie faceci. Feminizm jest głównie dlatego, że faceci na niego pozwolili i go wspierali (np. taka Emmeline Pankhurst w UK mogła się zająć feminizmem bo ją mąż prawnik utrzymywał i wspierał).

Myślę, że nawet taka wychowana na bierną i posłuszną Azjatka jak się w Europie zorientuje jaka jest jej pozycja w społeczeństwie, to ją wykorzysta.

 

Patrząc w drugą stronę, gdybyś żył w społeczeństwie, gdzie jest odwrotnie, kobiety usługują i pracują na facetów, walczył byś z tym? 

Nie chodzi o odbieranie praw kobietom, chodzi o sprawiedliwość. Sprawiedliwość będzie tylko wtedy gdy będą takie same prawa i obowiązki obywatelskie i równe traktowanie w sądach bez względu na płeć.

 

Swoją drogą w robocie przygotowania przed 08 marca, zrzutka na prezenty wartości 50PLN!, będzie szansa "na marcowego buziaka", ja biorę urlop.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Orybazy napisał:

Zgoda, że nie ma prawie kobiet które by miały problem ze wczesnymi emeryturami, socjalem dla kobiet itd. To jest im na rękę, nie muszą być feministką żeby korzystać z systemu pod nie stworzonego. Problemem są faceci, którzy się żenią, utrzymują, traktują kobiety jako te lepsze. Prawa, przepisy niestety piszą głównie faceci. Feminizm jest głównie dlatego, że faceci na niego pozwolili i go wspierali (np. taka Emmeline Pankhurst w UK mogła się zająć feminizmem bo ją mąż prawnik utrzymywał i wspierał).

Myślę, że nawet taka wychowana na bierną i posłuszną Azjatka jak się w Europie zorientuje jaka jest jej pozycja w społeczeństwie, to ją wykorzysta.

 

Patrząc w drugą stronę, gdybyś żył w społeczeństwie, gdzie jest odwrotnie, kobiety usługują i pracują na facetów, walczył byś z tym? 

Nie chodzi o odbieranie praw kobietom, chodzi o sprawiedliwość. Sprawiedliwość będzie tylko wtedy gdy będą takie same prawa i obowiązki obywatelskie i równe traktowanie w sądach bez względu na płeć.

  

Swoją drogą w robocie przygotowania przed 08 marca, zrzutka na prezenty wartości 50PLN!, będzie szansa "na marcowego buziaka", ja biorę urlop.     

To że większość facetów tak bardzo faworyzuje kobiety to jest oczywiste przy czym często to wynika z chęci kolokwialnie mówiąc zakiszenia ogóra lub z bzdur jakie matki, babki, siostry, ciotki lub nauczycielki wpoiły im jako wzorce postępowania.  Myślę że nie tylko Azjatka w europejskim regionie stała by się taka sama jak te europejskie baby ale i Afrykanka bądź zlaicyzowana babka z krajów świata Islamu. 

Co do równości w prawie właśnie jej wprowadzenie doprowadziło do nadania kobietom przywilejów z równoczesnym zmniejszeniem ich obowiązków oraz odpowiedzialności za konsekwencje swoich czynów przez co między innymi faworyzuje się kobiety w sądach i w dodatku teraz właśnie zaczęły żyć w przekonaniu że mogą mieć garstkę najbardziej atrakcyjnych facetów odrzucając większość przeciętnych bądź wszystkich oszpeconych przez otyłość i choroby przewlekłe co odbija się na dzietności(z dzietnością nie byłoby problemów gdyby nie to że nasz system emerytalny jest oparty na rozwiązaniach sprzed XIX gdzie śmiertelność była dużo większa niż teraz).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie związałbym się z Azjatką póki nie znałbym jej języka i mentalności ale pamiętam tekst z filmu youtube z Azji.

Anglik czy inny taki idący ze 120-kilowym wielorybem płci żeńskiej o nazwie żona wieczorem po mieście i widzący 18-latki którym spódniczki nawet nie zakrywały p-zd i wiedzący, że gdy był tu sam to za pestki słonecznika one byłyby jego, minę miał jakby za chwilę mieli mu uciąć -uja.

W zasadzie miał go od dawna uciętego i doskonale o tym wiedział.

Baby nie są po to, żeby się z nimi wiązać.

Komu marzy się bycie związanym?

Chyba tylko masochistom.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Shambler said:

 

Co do równości w prawie właśnie jej wprowadzenie doprowadziło do nadania kobietom przywilejów z równoczesnym zmniejszeniem ich obowiązków 

Nie było nigdy wyrównania praw mężczyzn i kobiet. Najważniejszą wartością dla człowieka jest jego życie, tylko mężczyzn powołuje się do walki i wysyła sie na śmierć. Skoro życie mężczyzny jest uznane za mniej wartościowe niż kobiety to wszystkie inne niesprawiedliwości są akceptowane społecznie. Gdyby Brytyjczycy w 1916 wprowadzili powszechne prawo do głosowania (bo mężczyzni też nie wszyscy mieli to prawo) i wysłali do okopów kobiety na równi z mężczyznami skończył by się feminizm. Która kobieta po obejrzeniu zdjęć kobiet z pourywanymi konczynami, poparzonymi twarzami itd. walczyła by o bycie traktowana jak mężczyzna? Większość wolałaby mniej praw za mniej obowiązków, czyli tak jak było wcześniej.

Edytowane przez Orybazy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One to doskonale wiedzą i każdy naród czy plemię z odrobiną rozumu konieczną do przetrwania nie wysyła kobiet do walki tylko każe im rodzić tyle dzieci ile to możliwe.

I tak się dzieje.

W czasach wojen rodzi się znacznie więcej dzieci niż normalnie, dlatego, że trzeba wyrównać straty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shambler napisał:

Co do równości w prawie właśnie jej wprowadzenie doprowadziło do nadania kobietom przywilejów z równoczesnym zmniejszeniem ich obowiązków oraz odpowiedzialności za konsekwencje swoich czynów

Potwierdzam to co napisał @Orybazy. Nigdy nie było zrównania praw. To tylko tak było nazywane, ale w rzeczywistości od początku to było wprowadzanie przywilejów a nie żadne zrównywanie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Brat Jan napisał:

Nie mam nic przeciw Azjatkom, ale ta ich kuchnia:

https://www.sadistic.pl/azjatyckie-przysmaki-vt490256.htm

 

Wyobrażacie sobie takie coś na obiad?

Jedno jest pewne - jak ci taka powie, że brzydzi się połknąć to wiesz od razu, że kłamie hehe. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Hasso said:

Mam zone z Chin ex z Japonii byłem z Wietnamka. Można duzzzzo opowiadać. Ale są fajne. Fajniejsze niż Polki ale maja dużo za uszami. 

Możesz rozwinąć? Jakie masz spostrzeżenia?

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinki to takie nasze karyny przynajmniej te z miast. Bardzo materialistyczne. Zone mam ze wsi to jest trochę inna. Ale i tak tamta kultura jest inna niż nasza. Bardzo na kasę ukierunkowana ale da się przywyknąć jak się ja zrozumie. Aczkolwiek jak się trafi dobra Chinkę to stworzy ci wspaniały dom. Z tym ze ona rządzi finansami :) ale robi tak by budować majątek rodziny. Bo rodzina tam najważniejsza. Zreszta żeniąc się z Chinka żenisz się z jej rodzina. Taki pakiet. Ale sam stałem się ich częścią i jakoś jako laowei mnie przyjęli. Chociaż na wsi stanowię pewna atrakcje jak się pojawię. Jestem pierwszym białym co tam zawitał. A japonki... nie wiem z dwoma byłem. Starsza i młodsza. One nie dorastają. Albo mi się takie trafiły. Tak gdzieś na poziomie 16 lat zostają. Słodkie naiwne ale i tak cię zakręca tak ze zrobisz po ich myśli to co chcą. A Wietnamka. Hmmmm takie połączenie obu typów. Ale mi się trafiła taka co robiła doktorat w Bonn i miała milion pasji i ciężko mi się za nią nadążało. Ale wszystkie gdzieś miałay taki wspólny pierwiastek ze w łóżku nie było i nie ma tematów tabu. I żadnej nigdy nie bolała głowa :) z żona mamy dziecko i ani ciąża ani dziecko nie wpłynęło na naszy życie w łóżku. Tak ze ja nie narzekam. Mam nadzieje ze wychowam z moja moja córkę. Ale jak by coś do polek mnie już nie ciągnie wogole. To tak po krotce. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hasso napisał:

Ale jak by coś do polek mnie już nie ciągnie wogole. To tak po krotce. 

Mógłbyś tak rozpisać troszkę dlaczego? I z iloma byłeś?

Jeśli byłbyś oczywiście tak uprzejmy.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinac czemu polki mnie nie kreca ?

Nie wiem to kwestia preferencj :) Kazdy lubi cos innego. Dla mnie sa za wulgarne w duzej wiekszosci, maja troche taka nie moj typ urody, seks traktuja jaka narzedzie w najlepszym razie, lubia marudzic ( ale to nasza cecha narodowa ) i b. szybko sie starzeja. Tak pokrotce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.