Skocz do zawartości

O kurła, zobaczcie co się dzieje w komentarzach pod filmikiem :D Szok


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Filmiki z ASMR biją rekordy popularności na yt. Oczywiście kobitki w tym przodują, ale... 

Niewątpliwie gościu jest przystojny. Lepiej zobaczcie sobie co się dzieje w komentarzach. 

Na pewno zrobi dobry międzynarodowy PR polskim chłopakom :) 

Jego kanał jest ogólnie po angielsku, zdaje się, że mieszka w USA

Co sądzicie? Swoją drogą to chyba kolejny przykład, że dobry wygląd robi całą robotę.

 

 

 

Gdzie moja grzywka? :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Ale fakt baby glupieją jak facet szepcze do mikrofonu. Ciężko cokolwiek powiedzieć, mam za słaby procesor by to przetrawić.

To jest ASMR, coś dużo lepszego od medytacji. Tylko nie na każdego to działa. Oczywiście potrzeba do tego słuchawek.

Aczkolwiek przy niektórych filmikach jest przyjemne mrowienie w głowie nawet bezpośrednio odpalając dźwięk z kompa. 

Osobiście ostatnio sporo słucham po koreańsku, bardzo mnie to odpręża. @EMKEJ Nie, ogólnie jest odpowiednio symetryczny.

 

Jest kilku asmr-tists co osiągnęło już milion subskrybcji na yt.

W tym temacie chciałem zwrócić uwagę na fakt, że jak nie jest się przystojnym to

nie dość, że młode laski nie będą się podniecały to dwa ciężko

lub prawie niemożliwe jest robić dobry biznes na wizerunku (czyli współcześnie sporo) :P

Jedne kanały będą super zrobione i marne efekty, 

w innym wystarczy przystojny chłop a suby rosną jak szalone.

Zauważyłem tą tendencje wiele razy o samicach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Możliwe, że na Ciebie to nie działa. Jednak ostatnia próba. Można odpalić to jako dźwięk w tle robiąc coś innego.

U mnie dosyć konkretne rozluźnienie pojawia się po około 2-3 minutach słuchania.

 

 

"ASMR (ang. Autonomous Sensory Meridian Response, samoistna odpowiedź meridianów czuciowych) – zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ludzkiego ciała. Zjawisko to może zostać wywołane poprzez wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne. Charakter i kwalifikacja zjawiska ASMR dzisiaj została kilkukrotnie przebadana naukowo – po raz pierwszy przez Emma L. Barratt, Nick J. Davis[1] – z publikacji m.in. wynika że odczuwalne zjawisko ASMR jest faktyczną aktywnością mózgu, która ma dobroczynny wpływ na zdrowie. Przypuszcza się, że zamyka obszary mózgu odpowiedzialne za stres. Wykazano, że 97% ludzi korzystających z ASMR, używa tej techniki tuż przed pójściem spać. ASMR jest czasem określane mianem "orgazmu mózgu", natomiast profesjonalnie tworzone ASMR nie jest w żaden sposób powiązane z erotyką a jedynie 3% odłamka populacji wykorzystuje ASMR w innych celach niż relaksacyjnych."

 

źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/ASMR

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sposób żeby rzeczy erotyczne albo intymne sprzedawać reszcie jako twórczość artystyczną.

Czy kolejnym etapem tego ASMR będzie nagrywanie dźwięku wypróżniania przez atrakcyjne fizycznie osoby?

 

Czy możemy upaść jeszcze niżej jako cywilizacja?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz

Spokojnie, treści erotyczne to jest zaledwie mały margines tej społeczności.

Z tego co widzę daleko im w subach do wiodących kanałów w tej dziedzinie.

Gibi ASMR, ASMR darling, czy Dana ASMR mają już dawno ponad milion.

 

@Conrad

Ta blondynka byłaby spoko gdyby nie uwaliła tego ucha szminką... strasznie mnie to zniechęca/ rozprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@ConradHeh, to jest ciekawe, takie laski zarabiają grube hajsy na takich dziwnych czynnościach (donejty), a tymczasem faceci (czyli ich potencjalni partnerzy) muszą biegać do roboty.

Oczywiście te laski raczej oleju w głowie nie mają, a za swój wygląd będą wymagać księcia z bajki.

Wyobraźcie, że jakiś facet tak robi jak te laski XD.

Faceci jak zawsze muszą się bardziej postarać.

 

@Kutanagi

 

Równouprawnienie w praktyce.

Offtop:

Ale cóż, to wina spermiarzy (którzy prawdopodobnie nie mają z różnych przyczyn dostępu do pań), a laski tylko z frajerów zbierają kasę.

Ale ciekawi mnie, jaką korzyść oni mają przez te donejty?

Często potrafią wywalić tysiące, a nawet laski nie dotkną.

Przecież nawet prostytutka bardziej się opłaca....

 

.....albo wiem, co nimi kieruje - desperacja i pociąg sexualny.

Co on robi z człowiekiem. :( 

Dosłownie ryje mózg do największej głupoty.

Jak najgorszy syf.

 

W sumie ciekawe czasy mamy:

-panie zarabiają kasę nic nie robiąc, wystarczy że jest nawet średnia,

-faceci nie mają dostępu do pań przez wielką hipergamię - a jednak jaja cisną,

-panie (jak sprytne) może przeżyć życie na kutangach, imprezach, a i tak znajdą frajera, który odda im wszystko (i nawet jeszcze ten będzie jej się podobał!). Sam przyjdzie, zagada.... ba, nawet z domu ruszyć się nie musi.

-jej rówieśnik spędzi życie na pracy, nauce PRZYDATNEGO kierunku, i tak ma małe szanse na związek, chyba że ma hajs. A tu tylko brzydkie (poniżej twojego SMV o 5 pkt) i za bardzo nie ma wyboru. Wszystkie ładniejsze mają lepszych. Albo nawet na ciebie nie popatrzą. ,,Z czym ty do mnie frajerze?"

 

Może i są normalne laski, które pracują uczą się?

Są, ale jak tak dalej pójdzie, to ,,normalna" będzie rzadkością, bo każda będzie wiedziała, że łatwiej zrobić grubszy hajs na ,,prawie erotic" streamie niż na normalnym życiu.

Bo po co się męczyć? Wystarczy coś pokazać. A facet musi być kreatywny, bo nic nie zarobi (a i tak mniej).

Typowa laska pokaże cycki, uśmiech - spermiarze dadzą gruby hajs, a po 35' taka znajdzie faceta z wysokim statusem, bo na niższego nawet nie popatrzy.

A ty facecie, pracuj, ćwicz, to MOŻE dostaniesz szansę. Na starą laskę po karuzelach. Bo wszystko lepsze chce księcia.

Średnia laska ma szanse na lepszego faceta, ale średni facet ma zwykle szanse u brzydszych (mam na myśli białych rycerzy, beta).

Facet ma tylko mięśnie i może charakter, a laska manipulacje, makijaże, szybki start w YouTube, i przewagę naturalną (bo faceci mają słabość do kobiet, ale kobiety do facetów nie zawsze - w sensie, żeby chciały płacić donejty i inne korzyści).

 

Jak przychodzi do mnie myśl, że jak nawet średnie laski (4/10) mają łatwe życie,

to się denerwuję, ale jak jeszcze popatrzę jak feministki gadają bzdury, jak ciężkie jest życie, to mnie szlag trafia.

,,Równouprawnienie", ta, ty zapieprzaj na wszystko, a one zabawa, i wymagania.

 

Można to olać, i pójść na sponsoring z studentką albo na prostytutki.

Ale jak chce się stworzyć związek LTR, z jakimś tam uczuciem i zaufaniem to XXI w to jakiś koszmar.

Na takie coś (z ładną dziewczyną równe SMV) to mają szanse tylko najlepsi (czyli bogaci alfa przystojni).

 

Przepraszam, że znowu narzekam, ale te filmy z laskami mnie dobijają.

Ta nierówność mnie dobija.

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zły_Człowiek napisał:

panie zarabiają kasę nic nie robiąc, wystarczy że jest nawet średnia,

Nooo patrz, najpopularniejsza polska instagramerka :D 

https://www.instagram.com/littlemooonster96/

 

Tytan intelektu - wybiła się na zrobieniu dramy pt. "dotknęłam Justina Biebera, wow - płacz wzruszenia"

 

Cytat

Może i są normalne laski, które pracują uczą się?

Są, ale nie spotkasz ich normalnie w internecie, w klubie czy na ulicy.

Obracają się w wąskim kręgu znajomych i żyją pracą lub studiami.

Osobiście spotkałem ostatnio kilka zajętych przedstawicielek tego typu.

Zupełnie to inna "jakość" samicy niż taka z jakimi ma się na co dzień do czynienia.

 

Cytat

Jak przychodzi do mnie myśl, że jak nawet średnie laski (4/10) mają łatwe życie,

Nie dołuj się tym tak.

 

Ja pierdole komar mi wleciał do pokoju...

Będę teraz dziada szukał kilka minut.

 

edit.

Dobra jednak nie :P

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Conrad

O kurcze, rzeczywiście masz rację. Zawsze potocznie mówi się, że to komar. A to błąd. Odwieczna wina samca :D Nie mniej jednak jak widzę komara jakiejkolwiek płci to jestem striggerowany. Komarzyce się się zaszywają i atakują jak się idzie spać. I śpij tu spokojnie jak brzyczy jakaś wampirzyca nad głową.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.