Skocz do zawartości

Wątroba i żołądek a wzwód.


PreeSano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Cztery dni temu wylądowałem na nocnej izbie przyjęć z ogromnym kłujacym bólem żołądka, stwierdzono ostre zapalenie żołądka, podano domiesniowo ketonal i lek na rozluźnienie mięśni gładkich. Sytuacja się polepszyla ale nadal trochę bolało. Następnego dnia zrobiłem wszystkie badania wyszła podniesiona bilirubina całkowita 1,9 gdzie norma to: 0,3-1,1. Oraz podniesiony nieznacznie aspat. Zauważyłem, że od dnia ataku żołądka mój penis nie utrzymuje pełnej erekcji. Pomimo porannego wzwodu który wydaje mi się  również nie jest pełny czyli tak duży jak wcześniej. Ktoś z was miał jakiś podobny problem? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stres - to oczywiste, są w życiu ważniejsze rzeczy niż prokreacja (na przykład ucieczka przed drapieżnikiem) - chwilowe zaburzenia hormonalne wywołane bólem, miną.

2. Dostałeś lek na rozluźnienie mięśni - zależnie od specyfiku i dawki, nawet kilkanaście dni może "schodzić" z organizmu, a na erekcję zdecydowanie nie pomaga. Minie.

3. Przypuszczam, że do tego doszła biegunka; to dodatkowe odwodnienie.

4. Jak robisz badania, to warto dodać do nich hormony tarczycy TSH.

5. Obserwuj swoje drogi moczowe. Jeśli naciskasz wzgórek łonowy (delikatnie!) i odczuwasz ból (pełny pęcherz), a także odczuwasz problemy z oddaniem moczu, to poinformuj o tym lekarza!

 

BTW, nie jestem lekarzem - ale kiedyś przeszedłem bardzo podobne zjawisko. W moim przypadku, źródłem okazał się stres około 4 tygodni przed właściwym atakiem. Źródło stresu minęło, 3 tygodnie czułem się znakomicie, a potem kuku. W 15 minut z normalnego człowieka zmieniłem się w bladą, pokrytą zimnym potem, półprzytomną kulkę.

Ból odczłowiecza, ale z perspektywy pozwolił przemyśleć pewne priorytety w moim życiu.

@PreeSano, zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.