Skocz do zawartości

Zmasakrowane twarze Pań


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

@ewelina Prośba mała, jeśli zaczynasz zdania po kropce, to proszę zaczynaj z dużej litery.

Nie wiem czy zauważyłaś, za co były ostatnie warny, ale jeśli nie, to teraz informuję.

Dzięki, zerknę.

Dzięki, wczoraj dostałam ostrzeżenie w tej kwestii i staram się od tej pory o tym pamiętać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Jak dla mnie to zdjęcie wygląda na naświetlone I rozmyte

Kobieto!
Gaussian Blur twoim przyjacielem jest!

Pani na swoim reklamowym fejsiku nie ma nawet ćwierci nie zmasakrowanego filtrami zdjęcia.

Wygląda na swoje lata (50+), po prostu jest dobrze (przyzwoicie) obfotografowana, a następnie ma nałożonego Gaussa na KAŻDE zdjęcie.

Obawiam się, że na żywo moglibyśmy mieć problemy z Jej rozpoznaniem ?

 

"Widzisz przedstawienie, a nie wiesz, jak ono się ma do samej rzeczy".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Kobieto!
Gaussian Blur twoim przyjacielem jest!

Pani na swoim reklamowym fejsiku nie ma nawet ćwierci nie zmasakrowanego filtrami zdjęcia.

Wygląda na swoje lata (50+), po prostu jest dobrze (przyzwoicie) obfotografowana, a następnie ma nałożonego Gaussa na KAŻDE zdjęcie.

Obawiam się, że na żywo moglibyśmy mieć problemy z Jej rozpoznaniem ?

 

"Widzisz przedstawienie, a nie wiesz, jak ono się ma do samej rzeczy".

Stary_Niedzwiedz nie znam się na tych retuszach itd. więc może masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ewelina napisał:

Dzięki, wczoraj dostałam ostrzeżenie w tej kwestii i staram się od tej pory o tym pamiętać. 

Ewelina tutaj to standard - też mnie tak "witali" na początek ;) pewnie to kolejna teoria jak wychować kobietę :D 

 

 

Najgorsza jest ta moda na total mat look - brwi instagramowe, usta matowe wyrysowanie pół centymetra nad końcem naturalnych, doczepy rzęs (fuuuuj) i proste spalone druty od prostownicy :)

 

Edytowane przez Ma_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ma_ Bardzo zabawne, wystarczyło przeczytać regulamin jak każda osoba, która tu weszła a nie dorabiać pseudo ideologię do tego za co Cię "skrzywdzono".

PS. Tak, faceci też dostają ostrzeżenia :D  Mój Ty uciskany rezerwacie.

 

@ewelina@Stary_Niedzwiedz Przejrzałem profil tej pani i tak jak myślałem, wszędzie ten sam filtr. Do tego jak na mój gust jest zdecydowanie za szczupła. No i nie w moim typie, więc mogę przypuszczać, że w rzeczywistości zamiast efektu wow jest efekt mózg_rozjebany. Także ten, cudów nie ma, ludzie się starzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

@Ma_ Bardzo zabawne, wystarczyło przeczytać regulamin jak każda osoba, która tu weszła a nie dorabiać pseudo ideologię do tego za co Cię "skrzywdzono".

PS. Tak, faceci też dostają ostrzeżenia :D  Mój Ty uciskany rezerwacie.

 

Oczywiście, że wystarczy - tylko jest jeden malutki problem. Regulamin nie zawiera o tym ani pół zdania - a obok regulaminy funkcjonuje tutaj takie coś jak (na stronie głównej po prawej ) "ogłoszenia" i tam jest mowa o tym. Także jeśli wymaga się szanowania regulaminu to zapisy powinny być spójne. Podobno faceci czytają ze zrozumieniem - jak widać na podstawie regulaminu i podstrony "ogłoszenia" wychodzi na to, że niekoniecznie.

Edytowane przez Ma_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

@Ma_ To poskarż się @Marek Kotoński może na Twoją specjalną prośbę zmieni wszystko ;)

Wszystko jest, wystarczy poszukać zamiast bredzić jak to karzą za niewinność i źle witają :D

To dopisz sobie pkt "Użytkownik forum zobowiązuje się do czytania ze zrozumieniem treści na nim zawartych" <---- tak specjalnie dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, lxdead said:

Bóg wypalił znamiona nieżądnicom! Omijaj je szerokim łukiem! 

No tak, coś w tym jest. Natura zapewne naznacza brzydotą osobniki o złych genach, żeby nie przekazywali ich dalej. 

Ale wiecie co, lubię przyglądać się ludziom i szczerze powiedziawszy niezmiernie rzadko zdarza mi się wyhaczyć z tłumu taką zupełnie brzydką, młodą czy też względnie młodą osobę. Taką skrajnie otyłą, o brzydkiej, trądzikowej cerze, czy patologicznie rzadkich włosach itd. więcej zastanawia mnie to, skąd takie opinie jak wypisywane tutaj? Spójrzmy prawdzie w oczy - większość ludzi jest przecietna, ale i tak wydaje mi się, że nasze społeczeństwo zrobiło duże postępy w dbaniu o siebie, w porównaniu np do czasów 15-20 lat wstecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka jedna pani u mnie w mieście, która ma plamy na twarzy od ognia. Niestety, ale tak jak chwilę obserwowałem, to straszny ostracyzm wobec niej panował i z tego co słyszałem, żeby jakąkolwiek robotę znaleźć do prawie niemożliwe. Wtedy sprzątała chodniki. Okropna rzecz. Facet to się jeszcze jakoś może wybić jak jest spryty i przedsiębiorczy, a tu praktycznie młoda kobieta ma bardzo zredukowane szanse na założenie rodziny, bo jest oszpecona przez życie. Nawet jak nikt wprost nie powie, to przez to znamię na twarzy dużo pracodawców podziękuje i się nie odezwie i jakoś tak płynie życie na tym najpiękniejszym ze światów,  jak to lubi mawiać Marek.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

tak jak myślałem, wszędzie ten sam filtr.

Gaussian blur

Coś jakbyś oglądał świat przez firankę ?

 

2 godziny temu, Ma_ napisał:

tylko jest jeden malutki problem

 

Nie podoba się?

TAM SĄ DRZWI --->>

 

A nie, przepraszam. Ty masz Złotą Pusię, do Ciebie trzeba nagiąć wszelkie regulaminy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Gaussian blur

Coś jakbyś oglądał świat przez firankę ?

 

 

Nie podoba się?

TAM SĄ DRZWI --->>

 

A nie, przepraszam. Ty masz Złotą Pusię, do Ciebie trzeba nagiąć wszelkie regulaminy...

Przepraszam ale śmiem się z Tobą nie zgodzić, po czym wnosisz że to gaussian blur albo inny blur, co niby ten efekt miałby robić, zmarszczki wygładzić ?

Ta kobieta z jakichś tam powodów ma dziecięcy wygląd twarzy pomimo wieku, jak napisał @Obliteraror dla kobiety to zaleta dla faceta to wada.

Moim zdaniem jest wychudzona i ciała z pewnością nie ma jak małolata ale buzię dziecięcą jakby - tak bynajmniej się odbiera takie rysy twarzy.

Sam mam ryj jak debil ale nic z tym nie zrobię i nie potrzeba do tego matematycznych algorytmów, zdarzają się dziwacy i tyle :( 

Gdzieś tu jest na forum wątek jak niby 20-paro letnia korpulentna dziefczyna przechodzi metamorfozę w jakąś szczupłą sexi 30-paro bym powiedział uwodzicielkę. Tam to chyba operację wchodziły w grę i nic innego , o ile to rzeczywiście ta sama osoba.O tu:

 

W dniu 17.08.2019 o 11:11, Quo Vadis? napisał:

M to jeszcze rozumiem ale S? ;) 

chlopaki-do-wziecia-insta-featured.jpg

 

wielocha.jpg

 

Także ten, tu tego, zostawiam tak jako znak, że to prawda ?

 

Tutaj to dopiero coś kombinowano :P

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bohun napisał:

Przepraszam ale śmiem się z Tobą nie zgodzić, po czym wnosisz że to gaussian blur albo inny blur, co niby ten efekt miałby robić, zmarszczki wygładzić ?

Bo robiłem w tym biznesie jakiś czas i wiem, czego używa się w PS celem wygładzenia niedostatków skóry?

2 godziny temu, Bohun napisał:

Ta kobieta z jakichś tam powodów ma dziecięcy wygląd twarzy pomimo wieku

No NIE MA ?
Przyjrzyj się - ona ma już kurze łapki i skórę 50+

Serio - nie poznałbyś jej na nie wygładzonym zdjęciu.

 

Tutaj sobie obczaj jak to wygląda w realu. Te "gorsze" foty też są (nieźle) liźnięte PS.

 

Jeszcze raz:
Widzisz przedstawienie, a nie wiesz, jak ono się ma do samej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gromisek napisał:

Jest taka jedna pani u mnie w mieście, która ma plamy na twarzy od ognia. Niestety, ale tak jak chwilę obserwowałem, to straszny ostracyzm wobec niej panował i z tego co słyszałem, żeby jakąkolwiek robotę znaleźć do prawie niemożliwe. Wtedy sprzątała chodniki. Okropna rzecz. Facet to się jeszcze jakoś może wybić jak jest spryty i przedsiębiorczy...

Facet się nie wybije. Widziałem ostatnio takiego. Na oko 25 lat. Chodził puszki zbierać. Możesz być mega przedsiębiorczy i sprytny ale to niewiele da gdy potencjalny klient/szef ma ochotę wymiotować na Twój widok..

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, deomi napisał:

Koniec końców wszyscy jesteśmy starzejącą się kupą mięsa, które kiedyś zgnije.

Popatrzcie na padline. To nasza przyszłość

  • Świadomość tego, że pewnego dnia będę martwy jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie pomogły mi w podjęciu największych decyzji mojego życia. Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne. Pamiętanie o tym, że kiedyś umrzesz jest najlepszym sposobem jaki znam na uniknięcie myślenia o tym, że masz cokolwiek do stracenia. Już teraz jesteś nagi. Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś żyć tak, jak nakazuje ci serce.

Steve Jobs.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Bo robiłem w tym biznesie jakiś czas i wiem, czego używa się w PS celem wygładzenia niedostatków skóry?

No NIE MA ?
Przyjrzyj się - ona ma już kurze łapki i skórę 50+

Serio - nie poznałbyś jej na nie wygładzonym zdjęciu.

 

Tutaj sobie obczaj jak to wygląda w realu. Te "gorsze" foty też są (nieźle) liźnięte PS.

 

Jeszcze raz:
Widzisz przedstawienie, a nie wiesz, jak ono się ma do samej rzeczy.

Ten link akurat nie jest zbyt dobry abo pokazać co może photoshop - bo zdjęcie po lewej nie jest poprawioną wersją zdjęcia po prawej(wyłącznie photoshopem).

Na zdjęciach po lewej kobiety są upozowane korzystniej od zdjęć po prawej, pewnie wymalowane, w ogóle porobione i pewnie na sam koniec trochę photoshopem poprawione.

5 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Bo robiłem w tym biznesie jakiś czas i wiem, czego używa się w PS celem wygładzenia niedostatków skóry?

Może i masz rację ale jak dla mnie efekt gaussian blur rozmywa i uśrednia kolory, buzi, cycków czy czego tam jeszcze super nie poprawi :)

Ja się też różnymi efektami tego typu bawiłem ale od strony matematycznej :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bohun napisał:

Na zdjęciach po lewej kobiety są upozowane korzystniej od zdjęć po prawej, pewnie wymalowane, w ogóle porobione i pewnie na sam koniec trochę photoshopem poprawione. 

No i tak dokładnie jest w przypadku "naszej" pani.

DOBRZE upozowane zdjęcia, ŻADNE nie jest ostre (!) i lud naiwnie wierzy, jaka to pani niezniszczalna ?
Cudów nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

No i tak dokładnie jest w przypadku "naszej" pani.

DOBRZE upozowane zdjęcia, ŻADNE nie jest ostre (!) i lud naiwnie wierzy, jaka to pani niezniszczalna ?
Cudów nie ma.

 

 

Jeżeli masz rację to ta Pani sporo czasu poświęca kształtowaniu rysów twarzy,oczu (szkoda że o reszcie zapomniała ;) ) na photoshopie czy innym tego typu programie, a na sam koniec nakłada ten blur co by efektów korekty nie było widać innej opcji nie ma.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Zmasakrowane twarze Pań
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.