Skocz do zawartości

Zmasakrowane twarze Pań


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam lubię dziewczyny z niegładką mordą, bo sam mam wulkany po trądziku... Lubię też piegi... Uważam, że takie niedoskonałości dodają uroku. Lubię dziewczyny bez makijażu. 

A tak w ogóle to morda może być dla mnie brzydka, byle wyglądała na zdrową i inteligentną. Najważniejsze dla mnie jest ciało: szczupła, najlepiej drobna albo z szerokimi biodrami.

Edytowane przez pytamowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 15:01, Stary_Niedzwiedz napisał:

Gaussian blur

Coś jakbyś oglądał świat przez firankę ?

 

 

Nie podoba się?

TAM SĄ DRZWI --->>

 

A nie, przepraszam. Ty masz Złotą Pusię, do Ciebie trzeba nagiąć wszelkie regulaminy...

Czytaj ze zrozumieniem i będzie idealnie - albo może lepiej czytaj i pisz.. :) pozdrawiam! bez wzajemności proszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ma_ napisał:

Czytaj ze zrozumieniem i będzie idealnie - albo może lepiej czytaj i pisz..

Ojej...

Jaka oryginalna odpowiedź...

Jesteś taka... inna niż wszystkie...

 

Wskaż babie niekonsekwencję i robienie dziwki z logiki: "czytaj ze zrozumieniem, albo się nie odzywaj"

Aha...

 

Mlehehehehe

Rezerwat niezmiennie trzyma poziom ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Ojej...

Jaka oryginalna odpowiedź...

Jesteś taka... inna niż wszystkie...

 

Wskaż babie niekonsekwencję i robienie dziwki z logiki: "czytaj ze zrozumieniem, albo się nie odzywaj"

Aha...

 

Mlehehehehe

Rezerwat niezmiennie trzyma poziom ?

Stary ależ dziękuje Ci uprzejmie - wszakże trzeba kulturalnie odpisywać innym Użytkownikom ryzykując bana.

Niestety ale aluzja ukazuje drogi Misiaczku jedynie Twój poziom i takt. Także skoro wymagasz kontynuacji tej jałowej dyskusji to proszę wykaż się większą wyobraźnią i polotem. 

( noo OK jak masz 14 lat czy 16 i pół to może nie czytaj powyższego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ma_ napisał:

wykaż się większą wyobraźnią i polotem. 

Ojejej...

"taki niedojrzały jesteś dla mnie...

Taki nietaktowny...

 

A do mojej Puni to trzeba z szaconkiem i faszonem!

Ja mam POCHWĘ. Więc troszkę kurwa kultury, bucu!!"

 

Wiesz, ile razy to słyszałem w swoim starym życiu?

Wysil się, słonko.

Serio.

 

ZASKOCZ MNIE.

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ukrytych już podjudzaczy próbujących napuszczać mnie na moderatorkę. Jako demokratycznie wybrany przez siebie właściciel forum, popieram działania @Eleanor i nie mam do jej pracy jako moderatorki żadnych zastrzeżeń. Oprócz tego, że mogłaby dawać trochę mniejsze warny za "przestępstwa" pospolite, a nie te wynikające z taryfikatora ?

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Oprócz tego, że mogłaby dawać trochę mniejsze warny za "przestępstwa" pospolite, a nie te wynikające z taryfikatora ?

 

Ja właśnie dostalem ostrzeżenie i czasowego kicka. Jestem od paru miesięcy na forum, nikogo nie obrazilem nigdy, cieszę się chyba niezłą reputacją i wspieram forum. Nie uważam, żebym sobie na to zasłużył, ale zapytanie i prośbę o wyjaśnienie wysłałem zgodnie z regulaminem na wskazany mail. Teraz czekam na odpowiedź. 

Edytowane przez Esmeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Esmeron dwie sprawy:

 

1. Dostałeś warna (czyli ostrzeżenie) za to, że bezpośrednio pod czyimś postem zacytowałeś jego wypowiedź. Gdybyś zacytował część tej wypowiedzi, byłoby OK, takie są zasady i nie tylko u nas. 

 

Ma to nas chronić przed ścianą tekstu, wyobraź sobie że ktoś napisał na kilka stron tekst, a ktoś dopisuje dwa słowa i cytuje ten cały tekst - byłoby to wprowadzenie chaosu i zamieszania, dlatego jest to karane.

 

2. Dostałeś karę wg. taryfikatora, Eleanor nie daje tego wg. widzimisię, tylko sam system tyle przydziela. Trzecie ostrzeżenie to już chyba trzy doby, tak jest ustalone domyślnie.

 

Z drugiej jednak strony, jest to o wiele za mocna kara za takie wykroczenie, dlatego proszę @Eleanor żeby w takich przypadkach jak Esmerona, dawała max godzinę. Nie jest to duże wykroczenie, ważne żeby był fakt kary a taka długość jest po prostu demoralizująca.

 

Jeśli Esmeron za taki mały błąd dostał tyle, co jakiś gość który lżył innych, wzbudza to słuszne uczucie niesprawiedliwości.

 

Tak więc @Esmeron wybacz taką długość kary, to moja wina bo nie napisałem Eleanor jak to ma wyglądać w praktyce. Natomiast warna dostałeś słusznie. Następne warny będziesz dostawał malutkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko przytaczam całe wypowiedzi. Zwykle wycinam wszystko poza tym do czego się odnoszę. Tutaj nie zrobiłem tego z pośpiechu, a przede wszystkim dlatego że cytowana wypowiedź była krótka. Nie ma mowy o ścianie tekstu. 

Ale ok. Przyjąłem do wiadomości. Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Esmeron może być cała wypowiedź przytoczona (w rozsądnych warunkach), ale nie w pierwszym poście tylko kolejnych. W pierwszym można dać jej kawałek, 3/4 i będzie prawie i sprawiedliwie.

 

Z tymi cytowaniami jest masa problemów, ale sam na pewno rozumiesz, że trzeba to jakoś kontrolować i ogarnąć, każde wyjście jest złe.

 

Teraz będzie już lepiej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo niektóre kobiety, mimo że pozornie zrobione nie przykładają wagi do pielęgnacji cery. A szkoda, bo taka zniszczona bardzo oszpeca i dodaje lat. Piegi są fajne w umiarkowanej ilości, ale kratery po trądziku, lub zniszczona cera już nie oszukujmy się, nie.

Wyobraźcie sobie, że byłam niedawno u kosmetyczki na manicure i tak zaczęłam rozmowę o kremach do twarzy, na co pani odpowiedziała " ja to jakoś nie przykładam wagi do kremów bo są podkłady i to wyrzucanie pieniędzy". Także kto co lubi, ale uważam, że wiele Polek powinno wzorować się choć w części na tym jak dbają o cerę choćby Azjatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ewelina napisał:

@Natii niestety większość kremów to chemia, bardziej szkodzą niż pomagają.

Z tym się nie zgodzę. Od jakiegoś czasu uzywam kosmetyków do pielęgnacji głownie koreańskich, a one są w przeciwieństwie do tych zachodnich w dużej mierze na naturalnych składnikach i antyoksydantach.

Zresztą wystarczy popatrzeć na buzie koreanek, a wątpie zeby robiły aż tak wiele operacji plastycznych bo po liftingu jest zupełnie inny efekt.

także polecam osobiście koreanskie kosmetyki,które wcale nie kosztują więcej od naszych takiej średniej półki.

Choc i polskie znajdą się mniej i bardziej na chemicznym składzie, ważne żeby czytać skład.

Też inna sprawa, że nie każda chemia szkodzi, czasem może pomóc. Nasze babcie nie używały kremów, a i tak się pomarszczyły :P

Także ta teoria, że nie pielęgnowanie cery żadnymi kremami sprawi, że będzie się miało cerę bez zmarszczek się jak widać nie sprawdza.

Ja przykładam od jakiegos czasu dość dużą wagę do pielęgnacji cery i to zaprocentowało bo teraz za to nie muszę kłaść dużo podkładu żeby skóra ładnie wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Natii ja uważam, że to co jemy i nasz styl życia ma największy wpływ na nasz wygląd. Napisałaś, że koreańskie kosmetyki są w dużej mierze oparte na naturalnych składnikach, więc jednak mimo wszystko zawierają też substancje nienaturalne. Ja wyznaję zasadę, że nie nakładam na skórę niczego, czego bym nie zjadła. Założę się, że najlepszego koreańskiego kremu nie dałoby się zjeść, tak by nie czuć się po tym źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ewelina napisał:

@Natii ja uważam, że to co jemy i nasz styl życia ma największy wpływ na nasz wygląd.

Oczywiście, że ma wpływ i wcale nie pisałam, że tak nie jest, ale pielęgnację cery też uważam za ważną. Lepiej dbać o skórę niz później nakładać kilo podkładu, a znam i takie kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ewelina napisał:

Założę się, że najlepszego koreańskiego kremu nie dałoby się zjeść, tak by nie czuć się po tym źle.

Tak mi się głupkowato skojarzyło z tym jak pewnego pięknego dnia mój pies otworzył sobie i wyjadł mi całe opakowanie starego kremu Nivea. 

I miał potem piękną sierść ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina haha dobre :D! No psy są znane z tego, że potrafią zjeść różne dziwne rzeczy. Ale na dobrą sprawę nie wiesz w jakim stopniu mu to zaszkodziło. Skutek tego incydentu może być nawet odległy w czasie. Formuła tego kremu jest dosyć tłusta, więc pewnie stąd ten wpływ na sierść.

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Zmasakrowane twarze Pań
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.