Skocz do zawartości

Marta Linkiewicz vs Godlewska - konferencja FAME MMA 3


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Soprano napisał:

Były przygotowania w Rosji, nie wiem na jakim to jest etapie, nazywało się Games 2 Winter, czyli 30 osób, Syberia, transmisje online, możliwość przełączania sie pomiędzy postaciami. Wszystkie chwyty dozwolone. Przetrwasz 7 miesięcy, wygrywasz kilka mln rubli. Brzmi ciekawie, prawda? ?

Tylko szkoda że to był eksperyment socjalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkiewicz to ta co się chwaliła, że ciągła druta temu czarnemu raperowi? Dobrze pamiętam? To jest jeden wielki cyrk i o to tam chodzi. Trzeba zrobić widownię, bo później więcej osób będzie w stanie zapłacić za to szambo.

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto najlepszy, jedyny ze światów ze swoimi reprezentantami. 

 

Słyszałem ostatnio, że Bóg powinien pracować też siódmego dnia, bo może wtedy by nie spierdolił roboty. 

 

Coś w tym niestety jest. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak kobiety mogą stosować przemoc zarówno fizyczną jak i psychiczną ?? Szok... prawdopodobnie pierwszy przypadek w historii wszechświata. Trzeba pokazać to wideo ex-zastępczyni RPO Sylwii Spurek. Będzie musiała odszczekać swoje seksistowskie "przemoc ma płeć". I bombel dostał szklanką w łeb... nie dość, że sobie skaczą do gardeł to jeszcze ludzi postronnych narażają na utratę zdrowia.

 

Mimo wszystko fajna szopka, dawno w cyrku nie byłem. Jestem ciekaw jak to się skończy :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2019 o 08:11, Mr.Arioch napisał:

Jak patrzę jak niszczą taką piękny sport

Nie niszczą, tylko trzepią kasiorę. Na walkę sportowców pójdą Ci co się interesują sportem,

na freek show pójdzie dużo więcej, bo każdy chce popatrzeć jak się napierdalają celebryci ..

Poza tym, ludzie się interesują tym co choć trochę znają, a sportowców nie znają, a jak ktoś

znany walczy, to ściąga oczy na ten biznes. Swoją drogą, to jest niezła zagrywka marketingowa.

 

Szczerze mówiąc, sam umieram z ciekawości jakby to wyglądało, jakby ta z napompowanymi

ustami wyłapała high-kicka na facjatę :) Dziewczyna wygląda jakby jedyne co umiała,

to wydawać kasę swojego faceta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.