Skocz do zawartości

Marta Linkiewicz vs Godlewska - konferencja FAME MMA 3


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec świata za dwa lata.... wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują, głupota stopiła czapy lodowe w Andach i lodówce Antarktydy....pochłonie nas ocean.

Myślałem że już nic głupiego człowiek nie jest w stanie wymyślić...niestety moja pycha i pewność siebie pokarała mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy maja łeb do interesów. Wiadomo, ze Youtube jest na fali, podchwycili "celebrytki", kazali im sie powyzywać na scenie i każdej za to dali kilka tys. na start. :) 

 

Co moze byc za 10 lat? Były przygotowania w Rosji, nie wiem na jakim to jest etapie, nazywało się Games 2 Winter, czyli 30 osób, Syberia, transmisje online, możliwość przełączania sie pomiędzy postaciami. Wszystkie chwyty dozwolone. Przetrwasz 7 miesięcy, wygrywasz kilka mln rubli. Brzmi ciekawie, prawda? ?

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie chlopaki. 

To sa ludzie na ktorych sie zarabia. Tak samo jak na pracownikach ze wschodu na zachodzie europy.

Dostaja ochlapy a kase robia ludzie ktorzy Maja leb na karku i takich ludzi wykorzystuja. To jest  platne niewolnictwo i wykorzystywanie ludzi mniej inteligentnych. Tak bylo jest i bedzie, ludzie ktorzy Maja leb na karku wykorzystuja dla swoich profitow slabsze jednostki. Tylko ze wraz z rozwojem technologii wyglada to inaczej.

 

Sory za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na filmiki z treningu obu Pań i ważenia. Na tym ostatnim napewno już dojdzie do rękoczynów. Chyba wszyscy sobie zdają sprawę że to show. Podsycanie atmosfery jest wskazane i działa na liczbę oglądających. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.