Skocz do zawartości

Witam.


deleteduser169

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Na forum zaglądam od jakiegoś czasu jako wolny "słuchacz", ale dzisiaj postanowiłam dołączyć do tego dość... hmmm...  niecodziennego miejsca ?.

 

Nie jestem zwykłą Daenerys, oczywiście jestem inna niż wszystkie, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości ?. Aczkolwiek nie pochodzę z Himalajów z prostego powodu, mój lęk wysokości oraz umiejętność spadania i wpadania na wszystko co wokół mnie, nie pozwoliłaby mi długo przetrwać w tych pięknych terenach.

 

Także ten ?,  witam nie z Himalajów ale z innej cudownej krainy gdzie żyją inne niż wszystkie oraz niespotykane również w innych miejscach smoki ?

 

Mam nadzieję, że pobyt tutaj wniesie coś do mojego życia. Czas pokaże.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przywitanie ?

 

@Eleanor do mojego życia być może, do forumowego... nie sądzę... chyba ?

 

@Lalka też ją lubię. Trzynastoletnia dziewczynka, która musiała bardzo szybko dojrzeć i zmierzyć się ze światem dorosłych. A poza tym te włosy ?

 

@SzatanKrieger o co Ty mnie podejrzewasz ?? Przecież grzecznie się przywitałam gdzie trzeba ?

 

@Magician ależ ja naprawdę jestem inna niż wszystkie... przynajmniej do tej pory nie spotkałam swojego sobowtóra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.