Skocz do zawartości

Małysz kontra Proboszcz - 1:1 [+18]


SzejkNaftowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Magicala, Małysz znany z (delikatnie mówiąc) małej asertywności zebrał niedawno manto od patostrimera występującego pod ksywą Proboszcz. Na miejsce została wezwana ekipa ratowników medycznych i zrobił to nie kto inny jak sam sprawca. Sprawa rzekomo została zgłoszona na policję przez niejedną osobę...

 

...a dzisiaj widzę, jak role się odwróciły i to Małysz leje typa. Z tysięcy bezwartościowych komentarzy w internecie można wyczytać, że zdarzenia mogły być w jakimś stopniu zainscenizowane. Kilka osób wskazało dziewczynę rzekomo powiązaną z Proboszczem jako jeden z wątków (powodów?) pierwszego pobicia.

 

1. Pobicie Małysza:

 

2. Wjazd ratowników medycznych (na końcu):

 

3. Małysz leje Proboszcza:

 

4. Finalna przemowa Małysza wstającego z kolan:

(nagrania prawdopodobnie szybko zostaną zdjęte z YT)

źródła: 1, 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo w tym chodzi o to, że patologia odkryła jak podłączyć kamerkę do internetu i robi biznes na dzieciakach dobrowolnie wysyłających im swoje kieszonkowe. Pewnie słyszałeś o Danielu "Magicalu" Zwierzyńskim i jemu podobnym - nawet na audycjach Radia Samiec temat był poruszany. A czemu to oglądam? Nie oglądam. Natknąłem się na te treści jak przeglądałem wykop i uznałem, że trzeba temat nagłośnić bo goście ostro przeginają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.