Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
SzejkNaftowy

Małysz kontra Proboszcz - 1:1 [+18]

Recommended Posts

Kolega Magicala, Małysz znany z (delikatnie mówiąc) małej asertywności zebrał niedawno manto od patostrimera występującego pod ksywą Proboszcz. Na miejsce została wezwana ekipa ratowników medycznych i zrobił to nie kto inny jak sam sprawca. Sprawa rzekomo została zgłoszona na policję przez niejedną osobę...

...a dzisiaj widzę, jak role się odwróciły i to Małysz leje typa. Z tysięcy bezwartościowych komentarzy w internecie można wyczytać, że zdarzenia mogły być w jakimś stopniu zainscenizowane. Kilka osób wskazało dziewczynę rzekomo powiązaną z Proboszczem jako jeden z wątków (powodów?) pierwszego pobicia.

1. Pobicie Małysza:

2. Wjazd ratowników medycznych (na końcu):

3. Małysz leje Proboszcza:

4. Finalna przemowa Małysza wstającego z kolan:

(nagrania prawdopodobnie szybko zostaną zdjęte z YT)

źródła: 1, 2

@SzejkNaftowy

o co w tym chodzi? Czemu to oglądacie? Po co marnować czas na takie rzeczy? Serio, nie czaje, przecież to totalne dno i pato!

• Like 1

@Taboo w tym chodzi o to, że patologia odkryła jak podłączyć kamerkę do internetu i robi biznes na dzieciakach dobrowolnie wysyłających im swoje kieszonkowe. Pewnie słyszałeś o Danielu "Magicalu" Zwierzyńskim i jemu podobnym - nawet na audycjach Radia Samiec temat był poruszany. A czemu to oglądam? Nie oglądam. Natknąłem się na te treści jak przeglądałem wykop i uznałem, że trzeba temat nagłośnić bo goście ostro przeginają.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Tomaszsz
      Na świeżo sprawa młodej modelki Victorii, która w mediach społecznościowych opowiedziała o tym, co spotkało ją ze strony partnera. 
      Jakie kary powinny spotkać takich oprawców? 
    • By trop
      Dobrze że chłop miał monitoring... A ilu nie miało i "opalają się przez kraty".

http://swiatbezcenzury.pl/oskarzyla-narzeczonego-o-pobicie-w-sadzie-pokazal-film-co-zrobila/
    • By SzatanKrieger
      Jak w temacie....

Po prostu sami obejrzycie i wyciągnijcie wnioski, czym grozi mówienie prawdy:

• By deleteduser28
      Całość na: https://www.focus.pl/artykul/co-trzecia-ofiara-przemocy-domowej-w-uk-do-mezczyzna-przyzwyczailem-sie-do-bolu

Szok, że typ trafił na taką socjopatkę/borderkę-sadystkę i spłodził z nią dwójkę dzieci, jednak szczęście w nieszczęściu, iż dostała za swoje zachowanie 7 i pół roku więzienia i już zaczęła odsiadkę.
      Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale zawsze to precedens. 

Oby udało się jeszcze pozbawić ją praw rodzicielskich albo chociaż je ograniczyć.

• By deleteduser28
      Ale się wkurwiłem czytając ten artykuł i oglądając film z kamery monitoringu.
      Kobieta, która pobiła swoje dziecko, prowadzi bloga z poradami dla rodziców.

Przypomniał mi się teraz osiemnastowieczny "intelektualista" Rousseau, który w swoich traktatach pedagogicznych pisał o wielkiej roli wychowania, tymczasem szóstkę swoich małych dzieci oddał do sierocińca, gdzie
      prawdopodobnie żadne z nich nie dożyło roku. Twierdził, że jest "przyjacielem całej ludzkości" i był to akt poświęcenia z jego strony.
      Tutaj chyba podobna konstrukcja psychiczna, tylko potencjał intelektualny mniejszy.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/olga-shvetsova-ukrainska-blogerka-nagrana-jak-bije-syna/m8vvpdk?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Pod koniec "matka" usprawiedliwia się, że miewa czasem napady złości i tym tłumaczy swoje znęcanie się psychiczne i fizyczne nad dzieckiem.

Wiem, że na podstawie takich wyrywkowych informacji nie można stawiać diagnoz, ale silnie zalatuje mi to narcystycznym zaburzeniem osobowości i socjopatią.
      Tacy ludzie powinni być eliminowani z życia publicznego i ponosić surowe konsekwencje swojego zachowania, ale jak widać, potrafią z pietyzmem pielęgnować swój nieskalany wizerunek dopóki
      nie puszczą im nerwy i  dla niektórych są jeszcze autorytetami.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.