Skocz do zawartości

Moja historia, doświadczenia, opinie.


adzia130

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Panów.

Nie wytrzymałam nerwowo, i pragnę przedstawić swoje zdanie na parę tematów, oraz swoją historię.  :)

Jestem samotną matką dwojga dzieci, nie ukrywając, mają innych ojców. Tak wiem puszczalska dz***a ze mnie. Rozumiem.  

Tak Wy to ocenicie po przeczytaniu tego jednego zdania. Gratuluję. 

I historia w Waszych głowach będzie się dalej rozwijać, że nieustannie szukam tatuśka-bankomatu dla swoich dzieci, nic nie umiem, mam dwie lewe ręce, i zarabiam 1000 zł, mieszkam ze swoją matką, która tym wszystkim zarządza. Hahaha.

Przedstawię swoją historię w wielkim skrócie, może coś Wam to da do myślenia. 

Nie jestem sama ze swojej winy. Tata małej od nas odszedł, dlatego, że  jego babka robiła mu wodę z mózgu. Nie godziła się  na na to, aby on ze mną był, ciągle opowieści, że  to mezalians, że sam sobie lepiej będzie radził. Byłam w ciąży, i bez słowa ode mnie odszedł. Od tego momentu walczę, o siebie o dzieciaki o lepsze jutro. Samiec alfa nawet nie chce słyszeć co się dzieje z dzieckiem. 

Do porodu pracowałam, aby mała miała wszystko. Jestem całkowicie nie zależna 

Poznałam człowieka idealnego. Wszystko fajnie się układało, kolejna ciąża. Odezwał się do niego brat i wciągnął w niekończącą się imprezę.  

Wyrwałam się z domu rodzinnego. Sama z dwojgiem maluchów do całkiem innego miasta, i świetnie sobie radzimy. Dzieciaki mają prywatny żłobek, angielski, pracuje na dwa etaty (własna działalność), mam samochód,  mieszkanie co prawda wynajęte, ale powoli. 

I to Wy Panowie teraz będziecie nazywać mnie puszczalską, oklejać etykietami. 

Zanim jednak każdą taką kobietę jak ja osądzicie.  Weźcie się zastanówcie, historie są różne. I takie traktowanie to zwykłe chamstwo.  

W ramach przypomnienia. Osoba, która Was urodziła to też kobieta. 

Przestańcie się idealizować. 

Pozdrawiam.  

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adzia130 napisał:

Hahaha

Tu się nie ma z czego śmiać.

 

Fakt jest taki, że matki z dziećmi to grupa podwyższonego ryzyka.

Powody są podane na forum i kiedy odłożysz emocje swoje i tych, którzy nimi epatują wypowiadając się o kobietach (taki folklor;)), zrozumiesz obawy.

 

Osobiscie, nie dyskwalifikuję takich kobiet ale trzeba mieć świadomość, że wejście w relację z takim człowiekiem, to wejście w relację z kilkoma osobami. 

To może przeszkadzać, nie musi.

 

Wreszcie, liczy się kontekst, a te bywają przeróżne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Yolo napisał:

Tu się nie ma z czego śmiać.

 

Fakt jest taki, że matki z dziećmi to grupa podwyższonego ryzyka.

Powody są podane na forum i kiedy odłożysz emocje swoje i tych, którzy nimi epatują wypowiadając się o kobietach (taki folklor;)), zrozumiesz obawy.

 

Osobiscie, nie dyskwalifikuję takich kobiet ale trzeba mieć świadomość, że wejście w relację z takim człowiekiem, to wejście w relację z kilkoma osobami. 

To może przeszkadzać, nie musi.

 

Wreszcie, liczy się kontekst, a te bywają przeróżne. 

 

Nie chcę, żebyś to źle odebrał. Po przeczytaniu kilku tematów/wypowiedzi widzę, takie osoby jak np. ja, są już z góry oceniane. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, ale samotna mama, jest zwyczajnie Karyną, każda, i to niestety w Waszych oczach. Jest to przykre. 

Takie stereotypy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, adzia130 said:

Nie wytrzymałam nerwowo

Jesteś silną, nowoczesną,  niezalezną kobietą... powodzenia.

 

44 minutes ago, adzia130 said:

Nie jestem sama ze swojej winy

Facet jest zawsze winny.

 

46 minutes ago, adzia130 said:

teraz będziecie nazywać mnie puszczalską

Absolutnie nie, nigdy ty tylko po prostu lubisz rozkładać nogi I nie wiesz o istnieniu kondonów..

 

a tak to witaj FITDaria jak idzie dieta?

 

49 minutes ago, adzia130 said:

W ramach przypomnienia. Osoba, która Was urodziła to też kobieta. 

Mocne!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adzia130 napisał:

Przestańcie się idealizować. 

Hmm. Ja się nie idealizuję, ja po prostu nie znajduję satysfakcji z własnej woli wkładać rękę w ogień : ), by potem usłyszeć to co ostatnio mój kumpel, który nie wymiksował się kiedy było trzeba z takiego układu, do pierwszego potomka Pani dorobił drugie, już swoje, by teraz słyszeć od pierwszego, już trochę podrośniętego: "spierdalaj, nie jesteś moim ojcem by mi cokolwiek kazać" i rozmyślać o rozwodzie.

 

Smutne, nieprawdaż? Tak się kończy marnowanie swoich emocji i zasobów na nie swoje geny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest trolling, to jest to DOBITNE potwierdzenie schematów kobiecego myślenia. Nie chce się punktować wszystkiego, tak na szybko:

 

1 godzinę temu, adzia130 napisał:

Tak wiem puszczalska dz***a ze mnie

Nie dziwka tylko kobieta która ponad rozum ceni emocje, mocne, silne, zwykły mężczyzna Ci tego nie da.

1 godzinę temu, adzia130 napisał:

Nie jestem sama ze swojej winy

Wiadomo, to już @Pytonga pisał ;)

1 godzinę temu, adzia130 napisał:

Tata małej od nas odszedł, dlatego, że  jego babka robiła mu wodę z mózgu

A niby pierwsze było planowane, a tutaj inna babka (czy chodzi o jego matkę?) w tle, czyli rozumiem puszczałaś się z zajętym? Czy może ktoś z zewnątrz zauważył że coś jest nie halo z Tobą? A może tylko TY planowałaś tego dzieciaka?? Śmieszne rzeczy :)

1 godzinę temu, adzia130 napisał:

Poznałam człowieka idealnego. Wszystko fajnie się układało, kolejna ciąża.

Nie no dobra, już mi się nie chce... A ty się dziwisz że mamy takie zdanie, a sama jeszcze je podbijasz, w sumie to dzięki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adzia130 napisał:

Jestem samotną matką dwojga dzieci, nie ukrywając, mają innych ojców.

Zdaje się, że to kobieta (czyli Ty @adzia130) wybiera ojca (ojców) dla swoich dzieci :D

Także nie wiem czym ta historia różni się od innych z segmentu "samotna matka z dziećmi".

 

Nie martw się, teraz jest moda na "patchworkowe rodziny" także jeżeli zechcesz, z pewnością jakiś szczęśliwiec dostąpi zaszczytu i zajmie miejsce u boku królowej.

Oczywiście po restrykcyjnej selekcji :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adzia130 napisał:

pracuje na dwa etaty (własna działalność)

Alimenty Sp. z o. o.

 

Nasza firma zaczęła działalność po rozpadzie pierwszej rodziny, z początkiem dochód był mały, bo środki spływały na jedną osobę, lecz w późniejszym czasie nasza firma powiększyła swój dochód z racji powiększenia się zespołu.

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pana na stanowisko opiekuna/kierowcy/ruchacza/sponsora. Do głównego obowiązku będzie zaliczało się zapłodnienie oraz początkowa pomoc w wychowaniu. Z racji określonego planu firmy i stanowiska, nasza współpraca będzie trwała 2-3 lata. 

 

Wynagrodzenie w formie barteru, tj. wyżywienie, seks itd. (w zależności od wnoszonego wkładu)

 

Mile widziani kandydaci z własną działalnością gospodarczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.