Skocz do zawartości

Moja historia, doświadczenia, opinie.


adzia130

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Still napisał:

A list motywacyjny potrzebny?

List motywacyjny prosimy załączyć poprzez aplikacje badoo lub tinder. Prosimy tam uwzględnić miesięczne dochody, czy i jaki samochód pan posiada, wzrost i wymiary własne. Aplikacje bez zdjęcia nie będą rozpatrywane.

5 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

Mile widziani kandydaci bez własnej działalności. W celu odbycia bezpłatnego stażu w naszej firmie.

Staż oczywiście jest bezpłatny, ale własna działalność jest mile widziana, z razji poniesienia wpisowego/wykupienia udziałów w naszej firmie. Najlepiej dobrze prosperująca działalność z dochodami 5tyś netto wzwyż. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Champion napisał:

ale własna działalność jest mile widziana, z razji poniesienia wpisowego/wykupienia udziałów w naszej firmie. Najlepiej dobrze prosperująca działalność z dochodami 5tyś netto wzwyż.

Normalna działalność to tak.

Mi chodziło ze niemile widziana jest działalność tego samego typu jaką prowadzi zatrudniająca firma (czyli madka z dzieckiem z alimentami, ona nie potrzebuje faceta z własnym dzieckiem i z alimentami (alimenty by z chęcią przytuliła ale dziecko faceta będzie jej mocno przeszkadzać)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się wzruszyłem.

 

@adzia130 a według mnie jesteś Karyną. I to taką typową.

 

* wąty a’la ,,nie znasz- nie oceniaj”

* dwójka dzieci, dwoje ojców, dwoje w pizdu poszli- oczywiście to nie jest Twoja wina, przecież to nie Ty ich wybierałaś ?

* ,,jestem szczęśliwa i niezależna” mimo, że przyczyniłam się do spierdolenia życia młodym szkrabom (wychowani w patologii- tak to jest właśnie patologia)

* błędy ortograficzne i ogólny burdel emocjonalny w wypowiedzi.

 

Mi wcale nie jest Ciebie szkoda, nie uważam Cię za silną i niezależną- raczej obstawiam, że jesteś po prostu mało inteligentna przez co m.in. nie potrafisz wyciągać wniosków, które mają bardzo istotny wpływ nie tylko na Ciebie ale też na życie dwójki małych dzieci.

 

Ale nie martw się, takich jak Ty jest coraz więcej i mają całkiem spore parcie społeczne- w przeciwieństwie do nas- chamów, mizoginów niedojrzałych konibijców jednych.

 

Powodzenia.

Ps: łap frajera na trzecie, 1500 zł wpadnie plus alimenty- żyć nie umierać.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.